ההתאחדות סגרה את המגרש במבשרת ציון

למרות תנאי המגרש במבשרת, בצפרירים דווקא התעקשו לקיים את המשחק. השופט, שלומי בן אברהם היה נחרץ וקבע: "משחק על מגרש כזה לא יהיה" והגיש דו"ח חריף להתאחדות. זו מצידה קיימה ביום שני ביקורת וסגרה את המגרש לחודש עד לתיקון הליקויים.

משחק ההשלמה בין מבשרת ציון לצפרירים חולון שהיה אמור להתקיים היום (שלישי) נדחה ככל הנראה לשבוע הבא לאחר שההתאחדות פסלה אתמול (יום שני) את המגרש במבשרת.
הסאגה החלה ביום שישי. גשמי הזעף שירדו גרמו להפיכתו של המגרש לעיסת בוץ בשל העובדה שדשא כמעט ואין עליו. בקבוצה המקומית העדיפו לחסוך את העלויות הכרוכות בשזרוע חורף והסתפקו בשזרוע "לייט". "זה מה שהתקציב שלנו אפשר" אמר היו"ר ד"ר אלון ליאל.

 

המגרש במבשרת בשישי האחרון.(צילום:איכות פלאפון)


למרות זאת, התעקשו אנשי צפרירים חולון לקיים את המשחק ואף עלו לחימום למרות הגשם. במבשרת חששו כי השופט יתחיל את המשחק ויפסיקו ולכן מבחינתם דחייה הייתה בהחלט רצויה.
שופט המשחק המיועד, שלומי בן אברהם עלה ל"כר הדשא", בדק ביסודיות ופסק: "תנאי המגרש אינם מאפשרים קיום משחק ומסכנים את בריאות השחקנים".
אנשי צפרירים שעשו את כל הדרך הארוכה התמרמרו על ההחלטה וביקשו לקיים את המשחק בכ"ז אולם כפי שאתם רואים בתמונות, המגרש שגם בימים יבשים נראה רע, על אחת כמה וכמה היה ביום שישי.
בעקבות דו"ח השופט הוחלט במחלקה האחראית על המגרשים בהתאחדות לשלוח נציג מטעמה. לפני הביקורת אמר ד"ר ליאל: "מבחינתנו המגרש שלנו אושר בתחילת העונה ואני לא רואה סיבה מוצדקת לפסילתו". לשאלתי האם הם בודקים אופציות חלופיות במידה והמגרש יפסל היה ליאל פסקני: "ממש לא. מבשרת היא המגרש הביתי שלנו ואם צפרירים רוצים לנצח אותנו הם יהיו חייבים לעשות זאת עליו". בעקבות ממצאי הביקורת סגרה ההתאחדות את המגרש לחודש עד לתיקון הליקויים. המשחק שהיה אמור להתקיים היום נדחה לשבוע הבא ולא ברור היכן יתקיים מכיוון שאף מגרש באזור אינו מאושר לליגה א' למעט אולי גבעת זאב אך שם ישחקו בשלישי הבא את ההשלמה בין הקבוצה המקומית לבאר יעקב.
במבשרת טוענים כי צפרירים "משכו בחוטים" והביאו לפסילת המגרש. בצפרירים דוחים את הטענות ואומרים כי דיי בהצצה בדו"ח השופט כדי להבין את מצבו הרעוע של המגרש.
מה נכון? תשפטו בעצמכם ע"פ התמונות.
 

השלוליות בשישי האחרון,ראוי למשחק?.(צילום:איכות פלאפון)תגובות

+ הוסף תגובה
1
בושה וחרפה...
(ליגה א': 15:37 09-02-2010)
אין למגרש כזה מקום בכדורגל , יש לסגור אותו לאלתר כמו שעשו בקריית מלאכי. ככה הכדורגל שלנו נראה...עצוב מאוד
2
יש להם כח בהתאחדות1!
(שטרן לובה: 17:53 09-02-2010)
אין בעיה שיסגרו את המגרש אבל זה לא בא ממניעים ספורטיבים שטרן חלובה מזוהה עם צפרירים חולון ויעשה הכל לעזור לקבוצתו! בושה וחרפה להתאחדות
3
מגרש כפר קאסם
(אור יהודה: 17:57 09-02-2010)
אם זה מגרש גרוע, אתם צריכים לראות את המגרש של כפר קאסם, בו התקיים משחק בין אור יהודה למקומית, בושה וחרפה שמאשרים מגרשים כאלו.
4
כפר קאסם
(עאמר: 11:02 10-02-2010)
והמגרש של או יהודה יותר גרוע משל מבשרת
5
המגרש במבשרת זה כלום לעומת מגרשים בליגה א רק בגלל שצפרירים רצו שיסגרו אותו אז סגרו אותו יש לצפרירים קשרים באיתחדות...

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?