ניחומי השבע

מ.ס בית דגן הביסה היום בקלילות את א.ס חולון 0:7 כשרון נחמן בולט עם שלושער.בית דגן עולה בעקבות הנצחון למקום השלישי בליגה ג' מרכז אך רחוקה מאוד משתי המוליכות בני שפי יהוד ויצ'אלאל רחובות.

מ.ס בית דגן אירחה היום בצהריים במסגרת ליגה ג' מרכז את א.ס חולון חסרת היומרות.

המקומיים פתחו את המשחק בסערה וכבר בדקה העשירית עלו ליתרון כשאילן כהן מצא נהדר ברחבה את רון נחמן שמזווית לא קלה בעט לקורה ופנימה,0:1 מהיר לבית דגן.

חמש דקות חלפו ובית דגן כבר מכפילה את יתרונה כשאסף כהן מצא בכדור עומק את רון נחמן שהקידם את השוער ולדי גוליאוסוב ונגח פנימה,0:2 לבית דגן.

בדקה ה-20 הזדמנות נהדרת לחולון לחזור למשחק אך אשר כהן שוער בית דגן בהצלה כפולה מנע כיבוש מחיים ברמי האורח שניצב מולו באחד על אחד.

בדקה ה-28 כבר תבוסה כשאסף כהן חוטף כדור במרכז השדה,שולח את רון נחמן קדימה והאחרון מפרגן לכהן בחזרה בנגיעה והאחרון לא מתבלבל ומול שוער חולון בועט לפינה ופנימה,0:3 לבית דגן.

שבע דקות חולפות ובית דגן יוצאת להתקפה מסודרת בסיומה תמיר עוזרי הרים כדור חד לרחבה,אסף כהן משתלט על הכדור ומ 15 מטרים בועט טיל לקורה,אילן כהו השתלט על הריבאונד ובעט פנימה רק כדי לגלות את דגלו של הקוון מאותת לאופסייד שככל הנראה לא היה.

 

רון נחמן(במרכז),חגג שלושער פרטי מול א.ס חולון.(צילום:לירן דורף)

 

בדקה ה-52 כבר 0:4 כששוב תמיר עוזרי מוסר כדור ארוך לרחבת ה-16,רון נחמן הוריד בראש לאילן כהן שמקרוב בעט טיל פנימה,בית דגן מביסה ללא רחמים את חולון.

בדקה ה-70 כבר 0:5 כשדור אגביני בועט כדור מדוייק מ 20 מטרים שניתז ממגן אורח היישר לרגליו של אסף כהן שבועט מ 12 מטרים כדור נהדר מצד לצד שנוחת פנימה.

בדקה ה-75 בית דגן משפילה ללא רחמים את חולון כשאסף כהן שולח כדור חכם מעל כל הגנת חולון היישר לרגליו של איגבני שמקשית קטנה מעל השוער,0:6 מוחץ למקומיים.

בדקה ה-80 נחתמת תוצאת המשחק כשאיגבני פורץ על הקו ומרים במדוייק לראשו של רון נחמן שנוגח פנימה,קובע 0:7 ומשלים שלושער פרטי.

בסיום גילתה בית דגון שעלתה בעקבות הנצחון למקום השלישי,אך מנגד שמעה ששתי המוליכת ניצחו גם הן ומשאירות אותה הרחק מאחור.תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי הקבוצה הראשונה שתרד העונה לליגה ב'?