עיריית נצרת עלית לשרון סויסה: "שלמו על השימוש במגרש"

שחקני נצרת עלית יחד עם שרון סויסה (קובי פורטל) שחקני נצרת עלית יחד עם שרון סויסה (קובי פורטל)
הקבוצה מליגה ג' קיבלה את הבשורה המרה מהעירייה שעלייה לשלם 40,000 שקלים, וכרגע רישומה בהתאחדות מתעכב. סויסה: "העירייה יכולה ללכת לקראתנו, לא יקרה לה כלום עם היא תספוג את התשלום"

מועדון כדורגל "חנן אוחיון" נצרת עלית היא אחת הקבוצות היותר מסודרות שקיימות בליגה ג'. שרון סויסה, קפטן הקבוצה ואחד ממייסדיה, עובד ימים כלילות על מנת להעמיד קבוצה ראויה, בתקווה לעלות לליגה ב' כמה שיותר מהר. עיריית נצרת עלית, גורם שיכול לעזור רבות לקבוצה, ואף עזר רבות בעבר, העביר לסויסה את הבשורה – העבירו תשלום על השימוש במגרש. נציין כי העלות של אצטדיון 'גרין' נעה סביב ה-40,000 שקלים לשנה, סכום שהוא גבוה מאוד לקבוצה בסדר גודל כמו של נצרת עלית.

שרון סויסה, שקיבל את הידיעה, נשאר המום: "מטרת הקבוצה היא להנציח את תושב העיר שנספה באסון הכרמל, שחקני הקבוצה הם לרוב תושבי העיר שמגיעים בהתנדבות. כרגע זה עניין של קטנוניות, העירייה יכולה ללכת לקראתנו לא יקרה כלום אם היא תספוג את התשלום".

ראוי לציין כי הקבוצה מתקיימת דרך תרומות, וכסף של חברי הנהלה שיוצא מהכיס שלהם. ההוצאות השנתיות של הקבוצה עומדים בסביבות ה-80,000 שקלים לשנה, סכום בהחלט לא קטן בהתחשב שהוא מגיע רק מתרומות ומכסף אישי של אותם חברי ההנהלה.

שרון סויסה, עצבני ופגוע מהעירייה (קובי פורטל)
"הובטח לי אישית שראש העיר, שמעון גפסו, יעזור לי בכל מה שיידרש וכך גם היה, עד עכשיו זה קרה, אך כידוע כרגע גפסו לא מכהן כראש עיר וחבל לי שרוצים לפגוע בקבוצה שלי שבסך הכל קמה למטרה טובה" הוסיף סויסה.

מחזיק תיק הספורט בעיריית נצרת עלית, אלון חלפון, מסר בתגובה: "האצטדיון הוא ברשות העירייה, היא מתחזקת אותו והעלויות שלו מאוד גבוהות, אנחנו לוקחים סכום מאוד סמלי מהקבוצות העירוניות על השימוש באצטדיון שאמור לחסות את התאורה וההשקיה. אנחנו לא הרשות היחידה בארץ שעושה זאת, כל אצטדיון עירוני שהוא באחריות העירייה, גובה תשלום שמגיע לעירייה עצמה".

נכון לעכשיו, גלגלה ההצלה היחידי של הקבוצה הוא עיריית נצרת עלית. מועדון כדורגל "חנן אוחיון" נצרת עלית לא יוכל לעמוד בתשלומים לשימוש במגרש, וראשי המועדון מקווים שבעירייה יגלו נכונות לעזור לקבוצה כמו שקיבלה תמיכה בעבר.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
לא יקרה כלום לתת להם לשחק
(ישראל: 18:27 14-08-2014)
בסכום כזה אפשר ללכת לקראתם קבוצה בליגה ג בלי תקציב אפשר לעזור להם עיריית נצרת עילית

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?