ליגה ב': הפועל יוקנעם- OUT, מועדון ספורט פרדס חנה- IN

מאמן פרדס חנה, אורי צ'אושו (שלומי גבאי) מאמן פרדס חנה, אורי צ'אושו (שלומי גבאי)
הפועל יוקנעם מליגה ב' הודיעה אתמול על הפסקת פעילות בהמשך לאיחוד עם מכבי דלית אל כרמל מה שהוביל לעלייתה של פרדס חנה לליגה ב'

שמחה גדולה במועדון ספורט פרדס חנה. ביום רביעי האחרון, הודיעה ההתאחדות לכדורגל כי הקבוצה תעלה לליגה ב', וזאת בעקבות פירוקה של הפועל יוקנעם.

כפי שפורסם בלעדית ב"דאבל פס" לפני כחודש הפועל יוקנעם התאחדה עם מכבי דלית אל כרמל, והעונה הודיעה יוקנעם על פירוקה וזאת בכדי לבצע את האיחוד המיוחל מהעונה הקרובה. ביוקנעם העבירו את הפנייה למחלקת הליגות הנמוכות שהודיעה כי פרדס חנה תתפוס את מקומה של האחרונה בליגה ב'.

ההודעה של ההתאחדות גרמה לשמחה רבה בפרדס חנה וכבר בימים הקרובים ייפגשו ראשי המועדון עם המאמן אורי צ'אושו ויחלו בהכנות בניית הקבוצה לליגה גבוהה יותר.

יו"ר פרדס חנה, מאיר מרדכי, הגיב ואמר: "אנחנו שמחים על ההחלטה של ההתאחדות. כבר לפני כחודש רמזו לנו בהתאחדות כי ישנו מצב שנשחק בליגה ב' ואתמול קיבלנו הודעה רשמית. המזל שלנו שיש לנו סגל שחקנים צעיר, מוכשר ואיכותי שרובו מתאים גם לליגה ב'. בימים הקרובים נשב עם המאמן ונשמע ממנו את כל הדרישות המקצועיות שלו ונפעל בהתאם".

ראוי לציין כי בשל ההודעה של אנשי ההתאחדות לכדורגל התחילה פרדס חנה את אימוניה מוקדם מהרגיל בכדי להגיע מוכנים לפתיחת העונה בעוד שבועיים.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בהצלחה למכבי דליה יקנעם
(מפרדס חנה: 13:19 06-09-2014)
2
שאלה
(שאלה: 17:06 06-09-2014)
מה קרה לקבוצה שזכתה באליפות בעונה שעברה במחוז שומרון מועדון ספורט באקה? באתר של התאחדות הכדורגל היא נעלמה
3
אף אחד לא יקח את העלייה שלנו
(מ. ס באקה: 21:24 06-09-2014)
לחברנו יצחק מרדכי , מאחלים לך מכל הלב שתשחק בליגה ב , אבל זה לא יהיה השנה כי מ. ס באקה חוזרת לליגה כי היא זו שעשתה את העלייה על כר הדשא , הקומבינות שרוקמים בהתאחדות לא יהיו על חשבוננו .
4
בהצלחה לפרדס חנה
(מכבי דליה יוקנעם: 20:45 06-09-2014)
5
זה השיבוץ הנכון יש טעות בכתבה
6
שמחה גדולה בהצלחה
(אהרון עפולאי יליד רמז פ. חנה: 20:38 07-09-2014)
כילד הלכתי למשחקי מכבי פ,חנה עוד במגרש ליד בית הספר הדתי. עכבתי אחרי הקבוצה והמקום השני היה תמיד שלכם שמח שעליתם וסגרתם מעגל בהצלחה ועליה לליגה א' עם אורי ומאיר השמים הם הגבול!!
7
אהלן וסהלן ברדס חנה>>>ברוכים הבאים
(הפועל אום אל פחם: 22:36 07-09-2014)
8
הפועל יוקנעם פחדנית
(כנסו: 11:27 12-09-2014)
הפועל יוקנעם התאחדה עם מכבי דליה וזה רק בגלל הפחד שלה לרדת לליגה ג" בעונה שתבוא עלינו אבל היא לא לקחה בחשבון דבר אחד שעם האיחוד הזה לא יצליח לאחר תקופה היציאה שלה תהיה ישר לליגה ג" חזרה , אבל מה אפשר לצפות מקבוצה כמו הפועל יוקנעם שבראשה עומדים ליצנים
9
יאלה פרדס חנה

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?