כדורגל משחקים 87 דקות

באחד המשחקים ההזויים שנראו במגרשי הליגות הנמוכות הביסה אמש קרית אונו את בית"ר פתח תקוה 4:1 מצמד של חנן אסור ושערים של קרופמן ושמיע.סיפור המשחק קרה בדקה ה-87 אז החליטו שחקני בית"ר פתח תקוה לעמוד במרכז המגרש ולהפסיק לשחק בעקבות השיפוט החד צדדי שלטענתם היה במגרש.דודו שרון מאמן שחקן בית"ר פתח תקוה:"מה שקרה פה היום זו בושה וחרפה".

doublepass_" id="img_13" class="story_img"doublepass_" id="img_12" class="story_img"doublepass_" id="img_11" class="story_img"doublepass_" id="img_10" class="story_img"doublepass_" id="img_9" class="story_img"doublepass_" id="img_8" class="story_img"doublepass_" id="img_7" class="story_img"doublepass_" id="img_6" class="story_img"doublepass_" id="img_5" class="story_img"doublepass_" id="img_4" class="story_img"doublepass_" id="img_3" class="story_img"doublepass_" id="img_2" class="story_img"doublepass_" id="img_1" class="story_img"doublepass_" id="img_0" class="story_img"

ניתן להגדיר את מה שראינו היום במגרש הסינטטי ביהוד בהרבה מילים שונות אך המילה המתאימה ביותר תהיה משחק הזוי,כשבסיום קרית אונו אמנם מביסה את בית"ר פתח תקוה 4:1 אך רק לאחר שבדקה ה-87 החליטה פתח תקוה לעמוד במרכז השדה ולא לשחק לאור טענותיהם הקשות לעבר שופט המשחק מאיר בקייב שלדבריהם "שחט" אותם עם תצוגת שיפוט מחפירה.

 

אורן גבאי רודף אחרי יובל עופרי מקרית אונו,אמש במגרש ביהוד.(צילום:לירן דורף)


לפני שנגיע לדקות הסיום 100 האוהדים שהגיעו למגרש זכו לראות משחק קצבי,בעל שלל אירועים,כיאה למגרש קטן המידות ביהוד.
דקות הפתיחה היו שייכות לבית"ר פתח תקוה שיזמה מעט יותר אך ללא סיכון מיוחד לעבר שער האורחת.
בדקה ה-15 הגיע האירוע הראשון השנוי במחלוקת במשחק כשצחי שמריהו שיחרר בעיטת פגז מ 20 מטרים שפגעה בחיבור הפנימי ויצאה מחוץ לקו השער,הקוון שלומי אללוף סימן שהכדור לא עבר במלוא היקפו את הקו וסימן להמשיך כשספסל פתח תקוה לא מאמין שהשער לא אושר ואפילו אנשי קרית אונו הודו לאחר מכן שגם הם ראו את הכדור פוגש ברשת העליונה וחודר החוצה.

 

אבי נשיא גולש לעברו של חנן אסור מהקריה.(צילום:לירן דורף)


בדקה ה-21 קרית אונו עולה ליתרון כששגיא קרופמן שלאחרונה משתלב בהרכבה של הקריה משתלט על כדור שנהדף ע"י השוער שמעון אבו ומ 12 מטרים בועט במדוייק פנימה,1:0 לקרית אונו.
פתח תקוה לא הרימה ידיים ובחלוף 9 דקות חזרה למשחק כשדודי רוזנפלד הכניס כדור עומק נהדר לנס שמעון שבעט היטב פנימה,1:1.

 

אורן גבאי(בצהוב)ואמיתי לוי מקרית אונו במאבק על הכדור.(צילום:לירן דורף)


מרגע השוויון נעלמה בית"ר לגמרי מהמשחק והשליטה עברה לשחקני הקריה שציון בזר ויובל עופרי מנווטים את המשחק בחלק ההתקפי ושולחים כדורי עומק שלא פוגשים ברגל מסיימת.
בדקה ה-41 קרית אונו חוזרת ליתרון בשער גאוני שלא היה מבייש שחקנים גדולים יותר.
קרן לקריה נלקחת במהירות ע"י אודי כבודי שמשאיר כדור קצר לציון בזר שתופס את הגנת בית"ר לא מוכנה והאחרון פותח רגליים ומשאיר את הכדור ליניב שמיע שמנצל חור עצום במרכז הגנת המקומיים,בא כטריילר מאחור ומעשרה מטרים בועט שטוח ופנימה,2:1 לקרית אונו בהפסקה.

 

ציון בזר(בכחול)פותח רגליים במהלך של השער השני של הקריה.(צילום:לירן דורף)

 

יניב שמיע(בכחול)מכניע את שמעון אבו ומעלה את הקריה ל 2:1.(צילום:לירן דורף)

 

שמיע(משמאל)חוגג את שער היתרון של הקריה,ציון בזר ועמרי כהן מאושרים ברקע.(צילום:לירן דורף)


המחצית השנייה נפתחה בלחץ מקומי קל כשנס שמעון ומשה סורמלו בולטים בשורות הצהובים אך לא מסכנים באופן ממשי את שערו של ג'ורדן סעדה שוער קרית אונו.
בדקה ה-63 נותרת פתח תקוה בעשרה שחקנים לאחר שיוני רוזנפלד בלם הקבוצה יצר מגע פיזי מוגזם עם השופט מאיר בקייב שלא נותר חייב ושלף לעברו את האדום.

 

השופט בקייב שולף את האדום לעברו של רוזנפלד הכועס.(צילום:לירן דורף)


כאן למעשה החלה התפרקות שחקני בית"ר פתח תקוה שאיבדו את עשתונותיהם ובחלוף 3 דקות כמעט ספגו מרגליי קרופמן שבעט מ 12 מטרים מעט מעל המשקוף לאחר שילוב פעולה מוקדם בין יובל עופרי למגן אמיתי לוי.
דקה חולפת וטענותיהם של אנשי פתח תקוה לעבר השופט רק מתעצמות כשדודי רוזנפלד ספק מוכשל ספק נופל ממש על קו ה -16 לאחר שליאור ערוסי בלם הקריה גלש לעברו ללא תגובת השופט.

 

דודי רוזנפלד ספק מוכשל ספק נופל בתקרית הפנדל מול ליאור ערוסי.(צילום:לירן דורף)


בדקה ה-69 כמעט ושוויון אך בעיטתו של דודי רוזנפלד הפעלתן מ 11 מטרים נהדפת ע"י סעדה.
בדקה ה-75 פתח תקוה נותרת בתשעה שחקנים לאחר שאבי נשיא מבצע עבירה במרכז השדה ורואה את הצהוב השני והאדום,במקרה הזה לפחות, יכל השופט בקייב להפעיל את חוק ההגיון ולוותר על הצהוב השני שהיה מפוקפק ביותר.

 

אבי נשיא בא בטענות לשופט לאחר ההרחקה.(צילום:לירן דורף)


פתח תקוה לא ויתרה וגם בתשעה שחקנים תקפה על מנת להשוות אך השאירה את עורפה חשוף ביותר לאור חסרונים של שני בלמיה ובדקה ה-87 נחתם גורל המשחק כשאודי כבודי הוביל מתפרצת באגף ימין ושיחרר כדור רוחב נהדר לחנן אסור שמארבעה מטרים,דחק פנימה והכניע את אבו,3:1 לקרית אונו.

 

אסור כובש את השלישי של קרית אונו.(צילום:לירן דורף)

 

נס שמעון(בצהוב)ודן לוי מהקריה במאבק נחוש על הכדור.(צילום:לירן דורף)


כאן הגיע למעשה האירוע ההזוי והחריג ביותר במגרשי הכדורגל בזמן האחרון כשבית"ר סירבה לחדש את המשחק כתגובה על השיפוט ההרסני(לטענתם)שהיה במשחק ושחקניה נעמדו במרכז השדה כלא משחקים,שחקני הקריה גם הם לא הבינו את המתרחש בשדה וניסו להעביר כדור בין שחקניהם על מנת לשמוע את שריקת הסיום ולחוס על שחקני פתח תקוה שכאמור נעמדו על המגרש.

 

מנהל בית"ר פתח תקוה בני שבתאי(מימין)בא בטענות לשופט בזמן שחניכיו לא מוכנים להמשיך לשחק.(צילום:לירן דורף)


מאמן הקריה אופיר קופל לא הסכים לבזיון שראה מול עיניו ודירבן את שחקניו לצאת קדימה ואכן כחלוף דקה בן בירן מצא בכדור מדוייק מהאגף את חנן אסור שמהאוויר מרחק שישה מטרים בעט היטב לרשת וקבע 4:1 לקריה.
שחקני פתח תקוה בראשות משה סורמלו באו בטענות לאסור על כיבוש השער ועל כך שלמרות שראה ששחקני הקבוצה המקומית עומדים על המגרש,בחר לכבוש שער נוסף.

 

משה סורמלו(בצהוב)בא בטענות לחנן אסור לאחר שכבש את השער הרביעי.(צילום:לירן דורף)


פתח תקוה חידשה את המשחק,השאירה את הכדור במרכז המגרש ואילצה את השופט לוותר על תוספת שלושת הדקות ולשרוק לסיום.

 

דודו שרון,אחד מצמד מאמני פתח תקוה אמר בסיום:"מה שקרה פה היום זו בושה וחרפה,השופט הזה בא במגמתיות להרוס לי את הקבוצה וזו לא פעם ראשונה העונה,כל משחק שהוא שפט אותנו העונה הפסדנו וזה לא במקריות,אני מתכוון ביום ראשון לפנות עם מכתב חריף מטעמנו לאיגוד השופטים שיחקרו את מה שקרה כאן ושיפסלו לנו את השופט הזה,לא יתכן שיפרקו לנו את הקבוצה".

 

דודי רוזנפלד חלוץ בית"ר פתח תקוה אמר בסיום:"אם השופט הזה ישפוט עוד משחק בקריירה שלו,אני פרשתי מכדורגל.
לא יתכן ששריקה אחר שריקה תלך נגדנו,גם פסלנו לנו גול חוקי,גם לא נתנו לנו פנדל מאה אחוז וגם הרחיקו לנו שלא בצדק שני שחקנים,מה הטעם במשחק הכדורגל שמגיע אדם אחד שבא לגנוב את ההצגה?."

 

דודו שרון(מימין)מתייעץ עם המאמן השני משה סורמלו אמש ביהוד:"מה שקרה פה היום זו בושה וחרפה".(צילום:לירן דורף)תגובות

+ הוסף תגובה
1
הבעת מחאה
(בעילום שם: 08:31 06-03-2010)
דודו ובני היקרים.אני יודע ומבין את הרגשתכם אחרי הצגת שיפוט מבישה.הגיע הזמן שניתאחד כל הקבוצות הקטנות ונהוה כוח. רומסים את הקטנות.תתחזקו
2
ליבי על דודו ובני
(מנהל קבוצה ליגה נמוכה: 08:36 06-03-2010)
ההתאחדות לא סופרת את הליגות הנמוכות.אנחנו משמשים רק מנוף כלכלי על מנת לממן את השכר של אוכלי החינם בהתחדות.כנסו לאתר ההתאחדות להחלטות ועדת מישמעת
3
המשך לליבי עם דודו ובני
(מנהל קבוצה: 08:41 06-03-2010)
רוב החלטות נגד הקבוצות הקטנות קנסות והכל בגלל דוחות שיפוט שיקריים.שופטים מחפים על יכולתם בדוח מסולף והדינים מאמינים להם.צריך משכורת לא
4
המשך לליבי
(מנהל קבוצה: 08:44 06-03-2010)
בהתאחדות יושבים אוכלי חינם שדואגים רק לקבוצות בליגות הגבוהות.לקבוצות הקטנות אין נציג בהנהלת ההתאחדות.כי כך בנויה ההתאחדות .
5
לא מפתיע
(לא מפתיע: 09:23 06-03-2010)
השפוט הזה ידוע בחד צדדיות ורמה נמוכה !! זאת לא פעם ראשונה שהוא הורס משחק לגמרי!!!
6
השופט
(אלי: 10:14 06-03-2010)
הזה אין לו מושג בכדורגל או שהוא עושה דווקא כל משחק הוא בא להרוס בכוונה
7
במשחק בין מס באר שבע לטירת שלום.הוא כל המשחק שרק לטובת באר שבע והוסיף במחצית הראשונה 7 דקות תוספת.ובמחצית השנייה עוד 6 דקות כדי שיתנו גול ניצחון.והוא היה חבר של השחקנים ושמע בכולם כל התקפה במיוחד של "יניב לוי" הקשר של באר שבע הוא פחדן ושופט שערורייה
8
השופטים הורסים את הליגה
(אוהד: 10:48 06-03-2010)
השופטים הורסים את הליגות הנמוכות ראית שבוע שעבר משחק של מחנה יהודה גם שם השופט הרס את המשחק ששרק נגד מחנהואישר שני שערים באופסיד ואתמול גם ביהוד חבל
9
שיפוט
(בן בירן: 10:52 06-03-2010)
אני שחקן קריית אונו כפי שכולם יודעים ואני שמח שניצחנו אבל ליבי על ביתר פתח תקווה באמת היה גול הכדור פגע ברשת. והשופט יכל לוותר על האדומים. אני רושם את זה כי אני אוהב צדק ואני יודע ששבוע הבא נגד יפו השופט יעשה לנו את מה שהוא עשה לפתח תקווה היום.
10
משחק מכור
(בעילום שם: 11:16 06-03-2010)
כולנו יודעים שיש מכירות וברור לי שהשופט קיבל כסף מגורם כלשהו וקבע את תוצאת המשחק.אני בכלל אוהד אור יהודה ואותי זה לא מפתיע אני מכיר את השופט הזה כל משחק שני שלו יש בעיה. הוא איש צבא ואין לו כסף עכשיו תעשו לבד אחד + אחד.
11
בן בירן אתה סתום בלחץ
(ק.אונו: 12:43 06-03-2010)
תגובה של ילד מפגר
12
בן בירן אתה עלוב...
(אונו: 12:58 06-03-2010)
13
כנסו..
(אילן: 12:59 06-03-2010)
הייתי במשחק והגיע ליוני אדום הוא חנק לעייני השופט את שחקן קרית אונו וקילל אותו כנ"ל שני הצהובים שהובילו לאדום השני שניהם מוצדקים שחקני פ"ת התנהגו לשופט בזילזול וקיללו אותו כל המשחק מה הם מצפים שהוא ישתוק להם
14
פ"ת תתבישו
(אוהד קרית אונו: 13:02 06-03-2010)
סך הכל נישארתם ב9 שחקנים ההרחקות היו מוצדקות ב2-1 כמעט השוותם את המשחק בבעיטה מרחוק פתאום שנהיה 3 או 4 הפסקתם לשחק תתבישו אתם לא ספורטאים אמיתים ופחדנים בהרבה משחקים קבוצות נשארות ב10 ו9 שחקנים וממשיכים לשחק
15
שופט ענק שלא מפחד
(דוד: 13:24 06-03-2010)
חברים לא מפתיע שכולם כאן אוהדי וחברי הנהלת פ"ת כנראה , אני הייתי במשחק הזה ואני לא אוהד של אף אחד מהקבוצות השופט היה גדול וכל החלטה שקיבל יחד עם עוזריו הייתה נכונה ואמיצה מה לעשות שקבוצה תת רמה ובסוף הליגה לא יכולה להתמודד עם קבוצה טובה ממנה ב-3 רמות
16
תגובה ל-14
(אבי: 13:25 06-03-2010)
אתה צודק ב100% החלטות שופט זה חלק מהמשחק לכאן או לכאן וכמעט כל ההחלטות שלו מוצדקות לגביי פסילת השער אפילו אם היה טלויזיה היה ויכוח אם ניכנס או לא כמו שקורה בהרבה מקרים אז על תשכחו שהוא בן אדם ואין לו עזרה טכנולוגית
17
תגובה ל-10
(ק. אונו: 13:32 06-03-2010)
אולי תשב בשקט יממורמר ק. אונו לא צריכים לקנות משחק נגד "ביתר פ"ת " הם יותר טובים מהם ראה גם את במיקום בליגה גם ב11 נגד 11 היינו יותר טובים מהם והובלנו עליהם כל המשחק גם לנו הגיע פנדל על אמיתי המגן וגם הם כבשו שער בנבדל אבל אנחנו לא בוכים אלה ממשיכים
18
על מה המהומה
(אוהד: 13:59 06-03-2010)
חבר'ה מה אתם עושים סיפור מכל דבר סך הכל היה לשופט 5 החלטות במשחק 2 פנדלים שלא נשרקו אחד לכל קבוצה ואולי גם לא היה שער שנפסל אי אפשר לדעת בוודאות אם עבר או לא את הקו בלי אמצעים טכנולוגים ו2 אדומים מוצדקים אז מה שהזוי פה זה לא השופט אלה..
19
המשך..
(אוהד: 14:00 06-03-2010)
הפסקת המשחק בהפגנתיות של שחקני פ"ת בדקה ה87 ובזה קרית אונו לא רצו לקחת חלק ובצדק זה לא ספורטיבי אז הם המשיכו לשחק כנראה שפ"ת פחדו מתבוסה יותר גדולה לא קרה כלום סך הכל משחק על 3 נקודות עבר ממשיכים הלאה..
20
שיפוט מצויין
(שופט בכיר בדימוס: 14:25 06-03-2010)
אני הייתי במשחק והשופט בייחד עם עוזריו ניהלו את המשחק בצורה מצויינת, לא היה שום שער והכדור אינו עבר במלוא היקפו את קו השער,ובאשר לכרטיסים כולם מוצדקים ונכונים,לא אתפלא אם פ"ת היו נשארים גם ב-8 שחקנים !!!!!!
21
באמת בזיון
(נס שמעון: 14:29 06-03-2010)
אני לא מהבכיינים ולא מהמתרצים...אבל אני אחרוג הפעם - מה שהיה אתמול במגרש לא ראיתי מימיי...פשוט בושה שנותנים לבחור הזה לשפוט משחק,גם אם זה בליגה ב..מתחילת המשחק נתן "יחס מועדף" לקרית אונו ואיים על שחקני בית"ר..בתקווה שלא ישפוט אותנו יותר...
22
אתם קבוצת נמושות שלא יודעים לקבל הפסד כל המשחק, אתם מתעסקים בשטויות במקום בכדור וכך קרה גם בגול השני שקיבלנו לאחר שהייתם עסוקים לדבר אחד עם השני ולא לשמור בהגנה, מתי תלמדו שליגה ב' זה לא ליגה ג' תתעוררו כבר ועל תבואו כל שבוע בטענות לשופט שהיה מצויין!
23
השופט היה גרוע אבל לא חד צדדי- כנסו!
(אוהד קרית אונו: 14:59 06-03-2010)
הייתי במשחק, השופט הזה באמת עלוב, אבל טעה לשני הצדדים. לא בטוח שהיה גול לפ"ת, שער השוויון שלהם היה בנבדל וגם היה פנדל ברור על אמיתי לוי מקרית אונו שלא נשרק. שני האדומים היו מוצדקים. פ"ת מתדרדרת ומחפשת להאשים אחרים, גם במשחק בקרית אונו הם כל הזמן בכו
24
כולם מדברים על קיפוח הקטנות
(אונואי: 15:02 06-03-2010)
כולם מדברים על זה שדופקים את הקבוצות הקטנות, למה קרית אונו קבוצה גדולה?! כל השיפוט בליגות האלה גרוע
25
צופה במשחק
(אבי: 15:15 06-03-2010)
פ"ת זה בושה לליגות הנמוכות,אז בסדר אולי עבר את הקו אולי לא גם בדרבי הגדול היה ככה,אני רוצה לראות עם היו תופסים לשחקן שלכם את הגרון לא הייתן בוכים,2 אדומים מוצדקים,בושה וחרפה של היתנהגות נו מה זה ברור שליפול על השופטים הכי קל אחרי בושה שכמותכם...
26
ק.אונו
(בעילום שם: 15:15 06-03-2010)
לדודו אני הואהב אותך אבל לא יכול להיות שב 3.1 סורמלו נותן הוראה לאפיר קופל שלא היתקפו את שער פתח תיקוה זה שערוריה של מאמן חבל אתם תירדו ליגה בושה בושה תעשו בדק בית דחוף מימני ...דודו
27
המשך...
(אבי: 15:26 06-03-2010)
ומשה סורמלו אתה פשוט בכיין איחס,וצחי שמריהו אתה היית שחקן בליגת העל תתבייש,טוב מקווה שתרדו ליגה אין לכם מה לחפש בכדורגל חבורה של חסרי מושג....
28
השופט היה מצויין
(בעילום שם: 16:35 06-03-2010)
לכל המתלהמים כאן,לקבוצת פ"ת אין מושג בכדורגל חוץ מלבוא בטענות לשופט,כמידי שבוע לכן אתם נמצאים היכן שאתם כל החלטות השופט היו נכונות ומוצדקות נקודה !!!
29
סיכום
(יניב: 17:05 06-03-2010)
הכתבה עושה עוול לשופט ולמשחק היה משחק בסדר גמור עם החלטות אולי שגויות ואולי לא זה חלק מהמשחק אבל זה לא מה שקבע את התוצאה במשחק, עשה טוב השופט ששרק לסיום דקה לפני הזמן מחוסר ספורטיביות של שחקני פ"ת, אז לא קרה כלום מה אתם עושים סיפור הזוי לא הזוי
30
במשחק שיכון ותיקים האותודוכסים היום - השופט שרק רק לטובת האורתודוכסים - 2 אדטמים הוציא לשיכון - הם זבל השופטים האלה
31
יש אור בקצה המנהרה
(טויטו: 20:36 06-03-2010)
לא נורא פתח תקווה יש לכם סגל מקצועי, שוער תותח ויש כמה שחקנים שהם תותחים, בהחלט יכולים להחזיק קבוצה כזו בליגה וגם להעלות אותה
32
שיפוט בסדר גמור
(שחקן ביתר פ"ת: 01:17 07-03-2010)
לגביי הבעיטה של צחי שמריהו אז השופט לא ראה אם הכדור עבר במלוא הקיפו וגם הקו הורה לו להמשיך ליוני הגיע אדום הוא חנק וקילל את שחקן ק. אונו,לאבי נשיא הגיע אדום ישיר בצהוב הראשון שלו עבירה חמורה על החלוץ שלהם במחצית הראשונה ולגביי הפנדל היה מגיע גם לנו..
33
המשך..
(שחקן ביתר פ"ת: 01:19 07-03-2010)
וגם להם והוא לא שרק ככה שהשיפוט היה נורמאלי וזה לא מה שגרם לתבוסה שלנו פשוט קרית אונו קבוצה יותר טובה אז היה צריך להיגמר 3-1 מה זה משנה נגמר 4-1 זה אותו דבר הפסד של 3 נקודות בואו נמשיך הלאה זה עבר לא קרה כלום..
34
שמיע המלך
(איל ברקוביץ: 12:54 07-03-2010)
איזה שחקן. בלי יניב שמיע לא יכולתם לנצח .שחקן גדול כל הכבוד אופיר קופל שיניב הוחזר להרכב חשיבה נכונה.קריית אונו נשמה עכשיו לנצח את יפו .
35
נא לא להגיב בשמי!
(בן בירון: 21:06 07-03-2010)
היום באימון הסב את תשומת ליבי שחקן מהקבוצה אל האתר הזה לראות שמישהו הגיב פה בשמי אז קודם כל שם המשפחה שלי הוא בירון ולא בירן ודבר שני לא ענייני ואני לא מתעסק בהחלטות השופט אני בא לשחק כדורגל זה מה שעשיתי בשישי האחרון וזה מה שאעשה עד סוף העונה.
36
ק.אונו
(ק.אונו: 13:03 08-03-2010)
סורמלו אתה צריך להיתביש להגיד לאופיר קופל .שהשחקנים שלו יפסיקו לשחק ב 3 1 אנחנו מצפים מימך ליותר
37
דודו שרון
(אוהד: 13:44 08-03-2010)
דודו תתעורר אתם בדרך לרדת ליגה אתה חייב מאמן

סקר דאבל פס

העונש שפסק בית הדין נגד הפועל שפרעם?