הפועל חיפה נגד הפועל 'רובי שפירא'? האוהדים קיימו פגישת פיוס

אחרי הבלאגן ברשתות החברתיות, נפגשו לפיוס. אוהדי שני המחנות (פייסבוק אחרי הבלאגן ברשתות החברתיות, נפגשו לפיוס. אוהדי שני המחנות (פייסבוק "עיר הפועלים")
העימותים המכוערים בין המחנות שקישטו את הרשתות החברתיות בשבועות האחרונים, הולידו מפגש לעידוד הדיאלוג: "מותר לא להסכים וצריך לדבר על דרכי שיפור, וזאת תוך כבוד הדדי ודרך ארץ. כולנו רוצים הפועל חיפה מאוחדת"

מאז שהוקמה בקיץ האחרון קבוצת מ.ס 'רובי שפירא' חיפה, העיר גועשת; אולי מעצם האלטרנטיבה שנוצרה להפועל חיפה מליגת העל, אולי מהתסכול הגובר בצד המורד, אולי בכלל מהפחד שבקבוצה חדשה שעוד עשויה לאיים על המועדון המקורי ואולי מהחשש כי מועדון כדורגל עם עבר מפואר יוצר בחודשים האחרונים, בתוך אוהדיו, שני מחנות שונים, מנוגדים ומתנגשים.

בשבועות האחרונים עבר העימות החריף בין אוהדי הפועל חיפה לאוהדי הפועל 'רובי שפירא' חיפה לרשתות החברתיות, שם המקלדת פעלה ללא הפסקה. שני ארגוני האוהדים של הקבוצות פעלו במהרה כדי לכבות את הלהבות ואמש (רביעי) התקיימה פגישה בין אוהדי הפועל חיפה (שני המחנות) במסעדת הבית של המועדון, מסעדת "חאלד עדווי" בחיפה.

ב"עיר הפועלים", העמותה שעומדת בראש הקבוצה מליגה ג' הדגישו: "הפגישה התקיימה על מנת לקדם דיאלוג בין הפלגים השונים בקהל, ובמטרה להוריד את גובה הלהבות בניסיון להזכיר לכולם כי על אף אי ההסכמות בינינו, רב המשותף בין כולנו מהפרטים שבמחלוקת. כולנו מסכימים שהפועל חיפה יכולה להגיע למקומות טובים יותר מאיפה שהיא נמצאת היום".

בעמוד הפייסבוק הרשמי של מ.ס 'רובי שפירא' חיפה, נכתב: "אנו מבקשים להעביר מסר לכל אוהדי הפועל חיפה בעצם קיום פגישה זו, מסר שבתקווה ירגיע מעט את הרוחות שסוערות, בעיקר ברחבי הרשת, בשבועות האחרונים. ניתן ורצוי לקיים ויכוח על עתיד המועדון ועל הדרכים לשיפור מצבו, אך אנו מבקשים מכל האוהדים לשמור על כבוד הדדי ותרבות דיון".

"אסור לשכוח שלכולנו מטרה אחת זהה - כולנו רוצים הפועל חיפה אחרת, טובה יותר ועם קהל גדול ומאוחד מאחוריה בעתיד. מותר לא להסכים אל הדרך להשגת המטרה, אך אסור לאבד את דרך הארץ בדיון", לשון ההודעה בעמוד הפייסבוק של המועדון. עוד סוכם בפגישה על המשך קיום הדיאלוג בין המחנות וכי ייעשו ניסיונות ומאמצים לשיתופי פעולה בקהילה בעתיד. בשני ארגוני האוהדים ביקשו להודות למסעדת "חאלד עדווי" בחיפה על האירוח. 

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הפועל חיפה
(איציק: 20:12 17-11-2014)
בעקבות מה שקורה בליגת העל ולראיה מכבי נתניה שכל מיני חכמים רצו בזמנו להביא את שגב להפועל חיפה למזלנו יואב כץ נשאר אני לא רואה כאלו תורמים גדולים שיבואו וישימו כסף גם אני לא מסכים תמיד עם הדרך שלו וחושב שיש מה לשפר אבל הדרך היא להתאחד ולא לברוח.
2
שגעון של לוזרים
(וילי ואן דה קארקוף: 09:11 18-11-2014)
כל אלו שסולקו מסיר הצלחת פתחו קבוצת פח...בשביל מה זה טוב ? הלואי ותכשלו בכל
3
אני בעד 2 הקבוצות
( יועד: 12:08 18-11-2014)
אין כל בעיה או פסול ב 2 הקבוצות, אין מניעה שיהיו 2 קבוצות הפועל בחיפה, אני אישית אוהד קודם כל את הפועל רובי שפירא, ובמקום השני הפועל חיפה
4
תקנו מנויים ותפסיקו לבכות מזל שיש את יואב כץ פרזיטים
5
אין הפועל...יואב כץ
(אדום 1: 17:29 05-12-2014)
אין הפועל בחיפה...בבאר שבע יש!!! בתל אביב יש!!! אפילו בקרית שמונה יש!!!! 10 שנים מאז שיואב כץ הגיע למועדון וברא את אין הפועל!!!!! כל שחקני הית בשנים האחרונות מכר לכל הקבוצות !!!! אין לי כח וחשק להגיד את השמות אבל כולם יודעים על מה אני מדבר!!!!

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?