כדורגל משחקים 93 דקות

עירוני אריאל הייתה בדרכה לנצחון כאשר ניר טהר לב כבש בדקה ה-88 והעלה אותה ל 2:0 אך בני רעננה בקאמבק מדהים חזרה למשחק ובתוך תוספת הזמן השוותה ל 2:2 לאחר שני שערים באשמת שוער אריאל בן סלומון שעד אותה דקה היה המצטיין במגרש.בעקבות התיקו הפועל בקעת הירדן היא המוליכה החדשה של ליגה ג' שרון.

בני רעננה בהדרכתו של יוסי כרשיש ידעה שהיום זו ההזדמנות האחרונה שלה להדבק לשלושת המובילות בליגה ג שרון,מנגד עירוני אריאל מוליכת הטבלה ידעה שנצחון כאן יתן לה עמדת זינוק מצויינת לקראת סוף העונה כשבשבוע הבא אחת משתי המתמודדות שלה לעלייה בית"ר פתח תקווה או הפועל בקעת הירדן יאבדו נקודות במפגש ביניהן.המשחק החל בגישושים ועצבים רבים מצד שתי הקבוצות ורק בדקה ה -12 נסיון ראשון לכיוון השער שאריק מליחי קשרה של אריאל בעט טוב מ-20 מטרים כדור שעלה בסנטימטרים מעל המשקוף.רעננה החלה אט אט להכנס לשמחק ובדקה ה -18 הזדמנות ממשית ראשונה כשאלי שפיאן נוגח חופשי משמונה מטרים ליד הקורה.

 

שי אפרים(מימין)ושלומי כהן מרעננה.(צילום:לירן דורף)

 

המשחק החל לתפוס קצב ובדקה ה -21 ניר טהר-לב חלוץ אריאל מוצא את עצמו בתוך הרחבה ובעיטתו שהלכה לכיוון השער נהדפה ברגע האחרון לקרן ע"י מגן רעננה.בדקה ה -29 הזדמנות ענקית לרעננה שכדור חופשי מ 20 מטרים שבעט אופיר מיארה נעצרה בצורה מדהימה ע"י סלומון שוער אריאל לקרן.מיארה ניגש לקחת גם את כדור הקרן שממנו לאחר ערבוביה הוקשת הכדור לעבר שפיאן שנגח פנימה אך השער נפסל בטענת נבדל מפוקפקת מאוד.רעננה שהייתה בהלם מאי אישור השער יצאה מריכוז ובהתקפה הבאה של אריאל גם ספגה כשאריק מליחי עלה לכדור הגובה יחד עם שוער רעננה אור פז נתן לו "קטנה" אך גם הקוון וגם השופט פספסו אותה והכדור שהושמט הגיע למליחי שמול שער חשוף דחק פנימה וקבע 1-0 שנוי במחלוקת לאריאל,אגב אפילו מליחי עצמו לא האמין שהשער אושר ולקח לו כמה שניות להבין שהשער חוקי.

 

מליחי עושה את הפאול שלא נשרק והוליד את היתרון לאריאל.(צילום:לירן דורף)

 

מליחי חוגג בתנועת האווירון(צילום:לירן דורף)

 

רעננה לא האמינה לשער שאושר,איבדה את הכדור וכמעט ספגה עוד אחד שטהר-לב בעט בסמוך לקורה.עד המחצית ראינו לחץ רציף של רעננה על שער אריאל כשהשיא היה בדקה ה -44 בהחמצה כפולה של צח טולדו ואלי שפיאן מקרוב שבשני המקרים בן סלומון שוער האורחת לוקח שערים בטוחים.בהפסקה 1-0 לאריאל שקיפח בצורה ניכרת את רעננה שהייתה טובה יותר.

 

אלי שפיאן מחמיץ הזדמנות ענקית מול סולומון.(צילום:לירן דורף)

 

טהר-לב משאיר את מגן רעננה לעשות סלטה.(צילום:לירן דורף)

 

בתחילת המחצית השנייה המגמה נמשכה שרעננה תוקפת ובדקה ה -50 גם כמעט כובשת שאופיר מיארה הבולט בשורותיה בעט מצויין רק כדי לראות את סלומון הודף לקרן.בדקה ה -55 גם אריאל נכנסת למשחק ומתחילה לשלוט בנעשה על כר הדשא כשאדם יפה המחליף מקבל כדור על מגש של זהב משי אפרים ובנגיחה חופשית לגמרי מחמיץ בסנטימטרים את הקורה השמאלית.בדקה ה -59 בלם אריאל שירן כוכבי מציל שער בטוח עם תיקול נקי ברחבה על שפיאן.

 

שירן כוכבי(בכחול)ואלי שפיאן(צילום:לירן דורף)

 

בדקה ה -74 מבצע אישי שיכל לההפך לשער העונה של אריאל,גילי מועלם לקח כדור ממחצית המגרש ודהר עמו קדימה שבדרך הוא עובר שלושה שחקנים,מועלם הגיעה עד למפתן הרחבה אך האוויר כנראה נגמר בראותיו ובעיטת הד'רדלה שלו נעצרה ע"י אור פז.אריאל המשיכה לחפש את השני ובדקה ה -80 זה היה אמור לקרות כששוב מועלם בתוך הרחבה,בעיטתו הראשונה נהדפה ע"י פז,הכדור חזר אליו אך שוב נעצר ע"י שוער רעננה.לא חולפות שתי דקות והפעם דור מרקוביץ' קשר אריאל נגח חופשי מחמישה מטרים החוצה.בדקה ה -86 בעיטה חופשית של גילי מועלם כבר הלכה לחיבור הימני אך פז בהתעופפות מדהימה הצליח לגעת בקצות האצבעות ולהדוף לקרן.בדקה ה -88 הלחץ של אריאל השתלם כשניר טהר-לב השתלט על הכדור בתוך הרחבה מכדור קרן ולאחר ערבוביה נגח מקרוב פנימה והעלה את האורחת ל 2-0.

 

ניר טהר-לב חוגג את השני,בשלב הזה המשחק נראה גמור.(צילום:לירן דורף)

 

הסיפור נראה גמור אך רעננה לא ויתרה ודקה לאחר מכן צימקה כשכדור קרן שהגביה אופיר מיארה מצא את ראשו של נאור מימוני שהקדים את סלומון שיצא רע ונגח פנימה 2:1.

 

נאור מימוני מצמק ל 2:1.(צילום:לירן דורף)

 

רעננה לא ויתרה,המשיכה לתקוף ובתוך תוספת הזמן גם מצאה שוויון כשסלומון מדד לא טוב כדור שהוגבה,הכדור עבר מעליו והגיע לפינה הרחוקה שם חיכה אלי שפיאן שעם כל הגוף דחק את הכדור ששפשף את הקורה פנימה וקבע 2:2 דרמטי.

 

אלי שפיאן חוגג שוויון דרמטי.(צילום:לירן דורף)

 

למליחי הייתה עוד הזדמנות לנצח את המשחק לאריאל אך פז שוער רעננה הקדים אותו ובסיום תיקו 2:2 שלא טוב לאף אחת מהקבוצות.

 

תמונות נוספות בגלרייה.

 

אופיר מיארה(בצהוב)ומוחמד סולטאן מאריאל במאבק אווירי(צילום:לירן דורף)

 

יוסי ויגדור(בכחול)ואלי שפיאן.(צילום:לירן דורף)תגובות

+ הוסף תגובה
1
אריאל היו ממש חלשים
(דוד: 18:04 20-03-2009)
אריאל כבר הרבה משחקים פשוט משחקים חלש מאוד אבל למזלם מנצחים.היום רעננה היו הרבה יותץר טובים. בנתיים הבקעה נראת הכי טוב אבל בשבוע הקרוב הם נגד ביתר פת ואריאל תחזור למקום הראשון
2
היה משחק טוב!
(חני: 00:19 21-03-2009)
לאריאל יש הרבה כישרון,מאמן אריאל טעה בניהול המשחק,המזל הפעם לא שיחק לטובת אריאל,בכל זאת אוהבת..
3
אריאל נאיבים
(אופיר: 09:21 21-03-2009)
אני חושב שהם החמיצו עוד 5 שערים בטוחים,משחק בכיס שלהם ואיבדו אותו. מליחי עם החמצה של שער בטוח בדקה ה-95.
4
משחק בקצב פנטסטי
(ליאור: 09:36 21-03-2009)
למאמן של אריאל יש עתיד גדול הייתי מאחורי הספסל והוא פשוט מבין כדורגל מצוין כול שחקן סגר את השטח שלו כמו מכונה רק במשחק הראש הם הפסידו
5
בוזגלו תתקדם
(אוהד יפואי: 11:58 21-03-2009)
אתה צעיר ומוכשר,בוא אלינו 1500 צופים כול משחק
6
לרעננה 7 נשמות
(אלי: 23:30 21-03-2009)
זה לא יאומן כול שבוע אנחנו משווים דקה 90 או הופכים פיגור לניצחון
7
מי תסיים ראשונה ושניה לדעתכם?
8
הטעות של אריאל
(אייל: 14:47 22-03-2009)
הטעות היחידה של אריאל שמנעה מהם ניצחון, היא שלקראת סוף המשחק, כשכבר הובילו 2-0, הם המשיכו לשחק כדורגל, להניע כדור, ולנסות להגדיל את התוצאה, במקום לשחק בונקר ולהעיף כדורים ליציע. וחוץ מזה, תגובה ל-1, אני לא יודע איזה משחק אתה ראית, אבל אתה ממש טועה
9
מספר 1 לא טועה.
(קובי: 22:50 22-03-2009)
ואיזה המשיכה לשחק כדורגל? הם קיבלו גול ישר אחרי שעלו ל2:0 ואחכ נלחצו לשערם וקיבלו את השני בגלל טעות של השוער שלהם חוץ מזה השוער של אריאל הציל אותם מ3 שערים בטוחים בחצי הראשון.
10
טירה
(מטירה: 18:10 24-03-2009)
ילא סולטאן חמודי לעלייה אריאל חמודי נגד כולם תלחם

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?