בנחף בטוחים: "אל תופתעו אם ננצח את צור שלום"

שחקני צור שלום. יתקשו מול נחף? (שלומי גבאי) שחקני צור שלום. יתקשו מול נחף? (שלומי גבאי)
עלי חאג', הבעלים של המועדון מליגה ג', נשמע נחוש ודי בטוח שהקבוצה שלו תנצח את זו מליגה א'. מאמן הקבוצה, חאלד עתאמנה: "מי שמשחק טוב ועומד טוב על המגרש יכול לנצח"

גביע המדינה ממש בפתח והיום (שישי) ייערך מפגש מסקרן במגרש בקרית ים, כאשר מכבי צור שלום מליגה א' תארח את מכבי בני נחף מליגה ג' גליל עליון.

המפעל הזה הוא בהחלט הזדמנות נהדרת לאותן קבוצות להיחשף והפעילו לחלום על מפגש עם אחת מהגדולות. בנחף מתכוננים לקראת מחר, וכבר חושבים על ההגרלה בראשון. הבעלים של הקבוצה, עלי חאג', אמר: "ההתרגשות היא לא מהמשחק עצמו אלא אחרי המשחק, במידה ואם אנחנו מנצחים קיבלנו הזמנה להגרלה שתערך ביום ראשון, שתועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט. אנחנו נותנים כבוד לקבוצה מצור שלום, אמנם היא משחקת בליגה יותר בכירה, אך אנחנו הולכים לנצח שם. פשוט מאוד במידה ואנחנו מנצחים שלא תופתעו".

חאג' הוסיף: "יש לנו קבוצה טובה שמשחקת כדורגל טוב, קבוצה שהיא כולה שחקני בית מלבד השוער, שחקנים בגיל צעיר 21-22 רובם. הקבוצה אמנם בליגה ג' אך הקהל מגיע למשחקי בית ואנחנו מביאים מעל ל-700 איש".

מאמן הקבוצה, חאלד עתאמנה, התייחס גם הוא למשחק: "אנחנו לוקחים את המשחק בשיא הרצינות. הכל יכול לקרות בכדורגל, מי שמשחק טוב ועומד טוב יכול לנצח. יש לנו קבוצה שעומדת טוב על המגרש, ולמרות שיש לנו קצת בעיה בהתקפה בעקבות פצועים, אני מאמין שנשחק טוב וגם נפתיע את צור שלום".
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אימן חלילה אתה זבל גדול מפטס
(משה צור שלום: 16:22 28-11-2014)
2
אימן חלילה אתה אפס מאופס מאמן חלאה
(מוניר מגדל כרום: 16:47 28-11-2014)
3
אפס מאופס מאנע עבד עליך רק שתעוף יזבלה
4
תתבייש
(כנס היימן: 22:58 28-11-2014)
שחקנים אפסים זה מה שהבאת עגלות
5
נחפאוי
(אימן חלילה מאמאן ענק זה מה: 11:39 29-11-2014)
אדהם נחף

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית ממשחקי הפלייאוף?