אחווה חיפה ניצחה בתוספת הזמן 0:1 את בית"ר נהריה

מוליכת ליגה ב' צפון א קבוצת אחווה חיפה השיגה לפני זמן קצר נצחון חוץ חשוב ממש בדקת הסיום על קבוצת בית"ר נהריה. יעקב גושה כבש את הגול היחיד במשחק בדקה ה-92.

היום נפגשו בנהריה קבוצות בית"ר נהריה ואחווה חיפה למשחק מהמחזור ה 22 שחשיבותו הייתה גדולה יותר לאחווה בגלל היותה מוליכת הטבלה ושאיפתה להגדיל את הפער בצמרת ולהבטיח את העלייה לליגה א' צפון. בית"ר נהריה ממרכז הטבלה אמנם ללא יומרות מיוחדות בשלב זה של העונה אך עדיין  באה לנסות להציג כדורגל משוחרר ויפה לעין.

 

כולם מחפשים את הכדור בתוך רחבת נהריה.(צילום:שרבל נסר)

 

כבר בדקה הראשונה הגיעה אחווה להזדמנות טובה כשארחיל בעט,שוער נהריה משה קמחי הדף ועל הריבאונד השתלט אחמד גליון שבעט החוצה.אחווה המשיכה לתקוף אך הסתגרות נהריה בהגנה ושמירה טובה גרמה למחצית הראשונה להסתיים באפס אפס משעמם עם יתרון בשדה לחיפה.

 

דניאל אזולאי מנהריה(מימין)ומשעל רביע במאבק.(צילום:שרבל נסר)

 

רוברט ארחיל מאחווה(משמאל)בדרך לעוד הזדמנות מול רבינוביץ' מנהריה.(צילום:שרבל נסר)

 

גם את המחצית השנייה פתחה חיפה טוב כשאנוואר רפאעי בועט טוב ממרחק אך קמחי שוב היה במקום.בדקה ה -58 חילופי מסירות בין גריס בראנסי לרוברט ארחיל שבסיומן ארחיל בועט לחוץ.בדקה ה -65 פאדי יוסף שדווקא היה בין הבולטים במגרש פינה את מקומו לחנא פרהוד הוותיק על מנת ליצור לחץ התקפי על נהריה,בדקה ה -75 החמיץ גליון שוב ממצב קורץ אך בדקה ה -92 הגיע הדובדבן של המשחק כשבעיטה של רוברט ארחיל נעצרה בקורה,חזרה למגרש ונהדפה ע"י השוער ועל הריבאונד שעט יעקב גושה שבטיל אדיר פגש את הרשת והעלה את אחווה ליתרון 1:0 דרמטי בתוך תוספת הזמן שהייתה גם תוצאת הסיום.

 

אחווה חוגגת שער דרמטי(צילום:שרבל נסר)

 

יעקב גושה חוגג עם האוהדים את שער הנצחון הדרמטי היום.(צילום:שרבל נסר)

 

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
כל הכבוד
(סמי: 09:23 22-03-2009)
כל הכבוד לסמל של הקבוצה יעקוב ג'ושה - עונה מדהימה לקבוצה הכי מדהימה בהצלחה בכל הדרך
2
יאאללההה ליגה א'
(סאם: 12:40 22-03-2009)
תמשיכו ככה - כולנו איתכם
3
shlomomaz@yahoo,com
(שלמה זינגר: 22:34 22-03-2009)
רמות מנשה מגידו קיבוצניקים ללא כל שכר עושה בית ספר לכל הליגה אליה עלתה רק בעונה זו..הקבוצה הראשונה מבין קבוצות המגזר היהודי בליגה והטובה מכל קבוצות המגזר ההתיישבותי ,על טהרת אהבת המשחק,הקבוצה ההוגנת בישראל ,הכי מעט צהובים בארץ..ספגה הכי מעט בליגה למ

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?