אל האלי אום אל פאחם גברה על הפועל מסילות 0:3

אל האלי אום אל פאחם התקשתה במשך מחצית נגד הפועל מסילות במסגרת ליגה ב צפון א' אך לבסוף מחצה אותה ללא רחמים 0:3.

אל אהלי אירחה את מסילות מהתחתית וידעה שהיא חייבת לנצח כדי להישאר צמודה במאבקי הצמרת. כבר מן הפתיחה המגמה הייתה ברורה והקבוצה המקומית השתלטה על המשחק והניעה את הכדור כשמסילות מעדיפה עמידה טקטית נכונה וגרמה למקומיים להסתמך על כדורים ארוכים לעבר החלוצים מה שלא עבד במחצית הראשונה שהסתיימה ב 0:0 משעמם.

 

אחמד מחאג'נה עובר את תומר בלס ממסילות.(צילום:מוחמד חאדר אניס)

 

מחאג'נה(בכחול)עובר את טל אבידן ממסילות.(צילום:מוחמד חאדר אניס)

 

עשר דקות בתוך המחצית השנייה נשלח פיליפ ווליקובסקי לרחבה וספק הוכשל ספק נפל והשופט הורה על הנקודה על הלבנה. את הפנדל שלח עלי סלים למרכז השער ולרשת ושיחרר הרבה אוויר בריאותיו של המאמן יוסי איטח. כעבור חמש דקות אל אהלי מכה שנית. איבוד כדור בהגנת המקומיים ועלי סלים מוצא עצמו מול השוער ומקרוב מגלגל פנימה את השני שלו ושל קבוצתו. הקבוצה המקומית המשיכה להיות דומיננטית וקינחה עם שער בדקה ה-85 מרגליי מוחמד מרוואן ושלחו את מסילות להמשיך להיאבק על ההישארות בליגה.

 

מוחמד מחאג'נה(מימין)ומואיד ליכאנה חוגגים נצחון נוסף לאלהאלי.(צילום:מוחמד חאדר אניס)תגובות

+ הוסף תגובה
1
מסילות קבוצה מצחיקה
(אדמונד: 23:24 25-03-2009)
מסילות קבוצה מצחיקה
2
עין העמק
(מוטי סליק: 09:32 26-03-2009)
לקברניטי האתר הזה ,תעשו כתבה צבעונית על הפ רמות מנשה מגידו זה משהו שלא יאמן שקיים בשנות ה 2000,מגרש עם משטח מעולה על רקע של נוף פאסטוראלי.מאמן שהוא הכל,לבד.שחקנים ברמה אנושית,משכילים,שניראים כמו דוגמנים אחד אחד.קיימת מ1972,זכתה ב20 אליפויות בהתיישב

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?