מחכה ליפו: קרית אונו עברה בפנדלים את מודיעין

דיין וללוז בטירוף (לירן דורף) דיין וללוז בטירוף (לירן דורף)
לאחר 120 דקות משמימות שהניבו 0:0 חלש ועצבני, גברה הפועל קרית אונו בפנדלים 3:5 על עירוני מודיעין ותפגוש בשלישי את מכבי יפו בדו קרב ישיר על הכרטיס לליגה א' דרום

אם הייתם עורכים סקר קצר לפני המשחק בין קרית אונו למודיעין בין האנשים שמתעניינים בליגות הנמוכות, סביר להניח כי מרביתם היו צופים מראש משחק דל בשערים, עם אופציה די ממשית לדו קרב פנדלים שלבסוף יכריע את הסיפור וכך אכן היה.

לאחר כ-120 דקות די משמימות, עם מעט מצבים וקצב ירוד כיאה לדו קרב שכזה, הצליח ארז ללוז לנצל את ההחמצה הבודדת של מודיעין מהנקודה הלבנה (אלי מזוז), לנעוץ את הכדור החמישי ברשת של אור בנימין (משחק אדיר שלו) ולהעלות את קרית אונו למפגש המסקרן מול יפו שאנשיה התפללו מראש להארכה ופנדלים שיסחטו עד תום את כוחה של היריבה, רגע לפני המשחק ביום שלישי הקרוב.

אלזנטי וקנבסקי במאבק (לירן דורף)
 כ-650 צופים הגיעו לחזות בהתמודדות כשרובם היו ילדים שהובאו באוטובוסים על ידי שתי הקבוצות, צעד מבורך עם חשיבה עתידית, רק חבל שהם חזו בדו קרב שהתאפיין בעיקר באיבודי כדור ללא סוף, מעט מצבים של ממש אך עם יום ענק של שני השוערים ,אור בנימין ויקיר קרטה שהיו רמה אחת מעל כולם.

אוהדי מודיעין, יוזמה מבורכת (לירן דורף)
שתי הקבוצות הגיעו בהרכבים די מלאים כשקרית אונו חסרה רק את דין קוליה המוצהב שבמקומו מפתיע אודי כבודי ומעלה ב-11 את שי כחלון שלא שותף כלל במשחק הקודם מול בית"ר רמת גן. מנגד, דורון ממן ערך שינוי בודד מהמשחק מול מעלה אדומים כשאיסלאם אלזינטי עלה בחוד במקומו של אדיר שהרבני.

ממן, ערך שינוי בודד בהרכב (לירן דורף)
כאמור, המשחק היה ממועט בהזדמנויות של ממש אך חצי המצב הראשון נרשם כבר בדקה השלישית כשזלינגר הרים כדור מדוד היישר לראשו של אלי מזוז שנגח משישה מטרים מעל שערו של קרטה.
 
מודיעין שלטה אופטית במרכז המגרש אך שתי הקבוצות איבדו אין ספור כדורים עד הדקה ה-26 בה יובל עופרי הכניס כדור עומק ענק לשי כחלון שדהר חופשי לרחבה, הגיע מול בנימין אך בעט מצד לצד החוצה, עדיין 0:0.

שהרבני מנסה לברוח מעזריה (לירן דורף)
בדקה ה-43 הייתה צריכה מודיעין לעלות ליתרון כשדדון מצא את עדיקה (התאום של תומר חמד חיצונית) שברח נפלא מקנבסקי ומצא בפס רוחב מדוייק את אלזינטי שנותר לבדו מול קרטה אך שוער קרית אונו התמתח, הדף היישר לרגליו לחלוצה של מודיעין שממנו ניתז הכדור לחוץ.

קרטה עוצר את אלזנטי (לירן דורף)
המחצית השנייה החלה בקצב עוד יותר ירוד מהראשונה אך ככל שנקפו דקות המשחק, השתלטה קרית אונו על הנעשה במגרש ובדקה ה-64 היא גם הגיעה למצב מצויין כשזרביב הרים כדור מאגף שמאל ודן עזריה התרומם בחופשיות ומשישה מטרים נגח חזק אך בנימין בזינוק אדיר הצליח איכשהו להדוף לקרן.

בנימין הודף את הנגיחה של עזריה (לירן דורף)
מודיעין פשוט נעלמה מכר הדשא ובדקה ה-70 היא גם כמעט ספגה כשעופרי הרים כדור חופשי שעבר את כולם, הטעה את בנימין אך מצא את אלי מזוז שבשנייה האחרונה הרחיק מקו השער ולמרות טענות שחקני הקריה, הכדור לא חדר פנימה.

מזוז מרחיק מקו השער (לירן דורף)
הלחץ של הקריה נמשך ובדקה ה-79 עוד כדור חופשי של עופרי יצר ערבובייה ברחבה, הגנת מודיעים התקשתה להרחיק את הסכנה ולפתע נותר כפיר מלול חופשי לגמרי אך בעיטתו מחמישה מטרים נעצרה ברגע האחרון על ידי בנימין בעוד הצלה ענקית של שוער מודיעין.

מלול נכשל מול בנימין (לירן דורף)
המשחק נכנס להארכה שהייתה כל כולה של מודיעין שחזרה לעניינים ובדקה ה-93 בן בכור המחליף מצא בכדור חכם את שהרבני שחדר לרחבה, הגיע מול קרטה אך התבלבל ברגליו ובעט על גופו של שוער הקריה ומשם הצליח הגנת אונו להרחיק את הסכנה.

דנן ומלול לא מוותרים על שום כדור (לירן דורף)
בדקה ה-101 בכור פרץ בצורה מסחררת באגף שמאל, עבר בקלילות את קנבסקי, חדר לרחבה ובבעיטה חכמה מצד לצד כבר הכניע את קרטה אך הכדור חמק סנטימטרים מהקורה.

זרביב מתעופף מול זלינגר (לירן דורף)
בדקה ה-111 הגיע רגע המחלוקת של המשחק כשציון זקן הרים קרן, אוהד יוסף התרומם, נגח בעוצמה למסגרת ולחלקיק שנייה היה נדמה כי הכדור חוצה את קו השער אך קרטה בזינוק מעולם אחר הצליח איכשהו להדוף ולמרות טענות שחקני מודיעין, דומה כי הקוון דן אוצ'ניק צד בהחלטתו שלא לאשר את השער, עדיין 0:0.

החלטה נכונה של הקוון, קרטה מתעופף ומציל שער בטוח מראשו של יוסף (לירן דורף)
שתי הקבוצות הגיעו לדו קרב הפנדלים. כפיר מלול כבש ואז הגיע הרגע שהכריע את ההתמודדות כשאלי מזוז בעט גבוה לשחקים. דן עזריה, ציון זקן, אורן דיין, יקיר ברוכיאן, טל חבה ואביעד דנן לא נכשלו והרשיתו בקלילות ואז הגיע ארז ללוז שהכניע את אור בנימין ונתן את האות לחגיגות, קרית אונו היא אלופת ליגה ב במחוזות הדרומיים, שאפו!.

דיין ללוז ובניטה באסקטזה (לירן דורף)
מילה קטנה למודיעין שנכשלת שנתיים ברציפות במאני טיים למרות התקציב הגדול. הגיע הזמן לחשיבה שונה, כסף לא קונה הכל ולמרות התנאים המצויינים שסובבים את קבוצת הכדורגל, תוצאות של ממש אין.
 
לעיר כמו מודיעין מגיעה קבוצה בליגה א' ועם בחירה נכונה של מאמן וסגל שחקנים, היא בהחלט עשוייה להשלים את המלאכה בשנה הבאה.

שחקני מודיעין בסיום, ינסו שוב בעונה הבאה (לירן דורף)
קרית אונו תצטרך להתאושש במהרה ולאחר שכבר עברה שתי הארכות במשחקי הפלייאוף (כפר קאסם ומודיעין), היא תנסה להגיע מוכנה פיזית למפגש ביום שלישי הקרוב מול מכבי יפו.

מלול חוגג (לירן דורף)
שפט היטב וללא קושי מנשה משיח בעזרת הקוונים אייל שרון ודן אוצ'ניק והשופט הרביעי יפתח אברהם לעיני כ-650 צופים במגרש בלוד.

המצטיין במגרש: יקיר קרטה (קרית אונו), אור בנימין (מודיעין)

קרטה והיו"ר יניב בוכניק באטרף (לירן דורף)
קרית אונו: קרטה, עזריה, אפנג'ר, קנבסקי, בניטה, עזריה, ישראל(ליס), עופרי, זרביב, כחלון(ללוז), מלול.
 
מודיעין: בנימין, ברוכיאן, יוסף, מזוז, דנן, דדון, זלינגר, זקן, אלזינטי, כהן(שהרבני), עדיקה.

כבודי, מאמן הקריה יתחיל להתכונן ליפו (לירן דורף)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יפו אנחנו באים ליגה א מחכה
(חמימו: 12:24 08-05-2015)
הקללה מגיעה יפו הנה זה מגיע
2
לא נורא מזוז..
(רון: 12:24 08-05-2015)
היית מצוין אתמול! וביחד עם אוהד יוסף תעלה עם מלאכי ליגה ושם הרי אתה פנדליסט מחונן!
3
שלא תגידו שלא אמרתי
(חמימו: 12:24 08-05-2015)
הכל רשום והנה זה קורה
4
מכבי תל אביב עולה
(מכבי תל אביב עולה: 13:21 08-05-2015)
מכבי תל אביב עולה היא תזכה באליפות
6
לא נורא מזוז
(עי: 14:32 08-05-2015)
אתה ואהוד, תחזרו לקרית מלאכי תעלו אותנו לליקה א ויהיה לכים ארבה פנדלים
7
להחליף מאמן ולחזק את הסגל בחלוצים.
(אוהד מודיעין: 14:37 08-05-2015)
9
יפו אנחנו מגעים
(ד.א: 16:11 08-05-2015)
יפו זוכרים את הקרבות בליגה נ וב ושם תמיד ניצחתם בגלל הכסף האוהדים והשופט אז הנקמה מגיעה תתכוננו לחזור לליגה ב עוצמה חולון טירה וצערי יפו אולי הבוקסיס יעזור לכם
10
נעשה תיקון לכל השנה היידה יפו
11
ישששששששששששששששש.
(מהדרום: 17:37 08-05-2015)
12
מודיעין קבוצה לא מאומנת אין פלא שהפסדתם יחלשים מאוד!! קריית אונו לליגה א׳ בעזרת ה׳
13
דיין יבטטה
(דין קוליה: 19:53 08-05-2015)
14
ממן עלה הון
(יוסף: 20:50 08-05-2015)
עד מתי הבלוף הזה ימצא פראיירים. איש רע, מאמן מנתחת לבינוני. מתי רשם את הצלחתו האחרונה. הוא לא אשם, אחרי אשתצקד האשם הוא מנהל הספורט העירוני. מסכנים תושבי מודיעין משלמים מיסים על כלום ואפס גם
15
תגובה למספר 13
(אורן דיין: 12:32 09-05-2015)
חחחחחחח חזק אהבתי
16
להחזיר את החלוצים דחוף
(חגי : 16:11 09-05-2015)
אין מי שיתן גולים לקריה להחזיר למשחק האחרון את משה עמר וחנן עשור הם חסרים ויפה שעה אחת קודם
17
נכשלת
(דורון ממן: 22:18 09-05-2015)
דורון שנתיים נתנו לך תקציב ויד חופשית להביא מי שתרצה ללא הגבלה היית חייב לעלות מהמקום הראשון בשנתיים האלה . נכשלת בגדול מגיע לך אתה בן אדם רע והצדק נעשה יאלה תפנה תמקום ולך תמצא קבוצה בליגה ג תנסה לעלות שם !

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?