מכבי יפו לפני המשחק עם בני שפי,אבוקסיס יחסר ואביבי זוהר בספק

לאחר האימון הקבוצתי של קבוצת מכבי יפו שנערך במגרש נווה גולן,ראיונות של לפני המשחק עם בני שפי שייערך ביום שישי הקרוב ויהיה בהחלט משחק גורלי ומשמעותי לשתי הקבוצות .יפו תחסר את יוסי אבוקסיס וגם אביבי זוהר בספק. צפו במאמן בשחקנים ובנציג האולטרס מתייחסים למשחק הקרוב.

תגובת יו"ר בני שפי מר תמיר בן שושן :
"בלי קשר למה שנאמר בראיונות ,המשחק הזה בשבילנו זה המשחק כי אנו במרדף אחרי הצמרת ואין לנו מקום לטעויות. אנחנו נעשה הכול בשביל להישאר בתמונה. אנחנו באפס תקציבים וחובת ההוכחה היא עלינו . יש לנו חומר שחקנים טוב עם נשמה שלא מרוויחים שקל אנו חברים מעבר לכל, כולנו תושבי יהוד ומקווה שהלכידות החברתית תעזור לנו ".

 תגובות

+ הוסף תגובה
2
תענוג
(הקבוצה מספר 1: 23:17 24-03-2009)
קבוצה ושחקנים ברמה של ליגת על. איפה בשפי היו יכולים להגיד: "נסתדר גם בלי יוסי אבוקסיס"? בלי אמיר תשובה (מי זה?) הם לא יכולים להסתדר.
3
ליפואי
(אליקו: 14:37 25-03-2009)
שאלת מי זה אמיר תשובה אז להזכיר לך אמיר תשובה הוא זה שנתן לכם תשובה מוחצת ביפו ושלח אותכם עצובים ועצבניים הבייתה
4
תשובה מוחצת זה יפה, אליקו
(יפואי: 15:43 25-03-2009)
אבל מי זה, לאן הוא יגיע ולמה זה צריך לעניין אותנו? גם מלטה עשתה פעם תיקו עם נבחרת ישראל. אתה זוכר מי כבש את שער השיוויון שם? אני מאחל לכם להגיע פעם לליגה ב'. ליותר מזה לא תגיעו. צריך הרבה יותר מאחדות ומשפחתיות כדי להגיע למעלה. לשם אנחנו שואפים.
5
ליפואי
(אליקו: 16:07 25-03-2009)
תאמין לי שרק בעזרת השופטים והתאחדות שעוזרת לכם לעלות אני רוצה להזכיר לך שאנחנו בלי כסף בלי כלום הגענו לאן שהגענו בגלל שאנחנו מאוחדים לא כמוכם שיש לכם הכל אנחנו באים עם הלב מה שלכם זה בעיקר הכסף בלי כסף לא הייתם מגיעים ואני מבטיח שהולך להיות לכם גהנום
6
אז תשובה מתעלה לרמות ומשתווה לכוכבים שלכם אם תשובה היה נופל למקומות הנכונים בזמן היית מבין כמה שחקן מוכשר הוא מקווה לראות אותך ביהוד ולהסביר לך, אגב לדאוג לך לכרטיס ? הבנתי שיש לכם ביקוש רב יותר ממה שהצענו בכלל אם תרצה תודיע לי
7
כל הכרטיסים יימכרו ויהיו עוד 1,000 איש על הכביש. אין בעיה של כרטיסים. נביא אוטובסים, נביא את כל יפו. אנחנו באים לקחת את מה ששלנו - את הכבוד! תזכור את השם: דודו ביטון!

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?