בפתח תקווה מסרבים להירגע: המועדון יגיש תלונה נגד הרצליה

לא נרגעו. אוהדי פתח תקווה (ערוץ הספורט) לא נרגעו. אוהדי פתח תקווה (ערוץ הספורט)
אוהדי המלאבסים הציפו את הרשתות החברתיות בתמונות וחוויות טראומטיות בעקבות מיקום היציע שבהם ישבו והמחסור במים. מעתה במועדון יבקשו מידע מקדים לפני כל משחק חוץ

לאחר התלונות של אוהדי הפועל פתח תקווה ברשתות החברתיות בעקבות התנאים המחפירים שלטענתם הוקצו להם מהנהלת הרצליה, הוציא המועדון הודעה רשמית כי הבעלים, דורון גלנט, יגיש מחר תלונה במשרדי המנהלת בעקבות התנאים הקשים שאוהדי המלבאסים נאלצו לסבול.

ראוי לציין כי לפי התמונות וצילומי הוידיאו ניתן היה לראות את אוהדיה של פ״ת ממוקמים ביציע מאחורי השער של הרצליה שהיה כולו חשוף לשמש יוקדת.

״פשוט בושה שהנהלת הרצליה בחרה להושיב את אוהדי הפועל מאחורי השער, ביציע ללא קורת גג ובשיא החום״ כתב אחד האוהדים והוסיף: ״המזנון עשה עלינו קופה (נגמרו להם המים אחרי 10 דק׳) בשעה שאנחנו סבלנו מהחום, מהשמש ומהלחות הבלתי נסבלת. יכלו להושיב אותנו ביציע המקורה ללא שום בעיה. בושה למועדון הכדורגל של הרצליה״.

אוהד אחר טען כי בעקבות החום הכבד ועצם העובדה שהמים אזלו, נאלצו מספר רב של הורים עם ילדים שבאו לצפות במשחק כדורגל לעזוב את המגרש מוקדם מהצפוי.

יחד עם זאת, החליט גלנט בצעד חכם לדרוש בכל משחק חוץ מידע מקדים לפני כל משחק: היכן ישבו האוהדים? האם יזכו להינות בשטח צפייה נוח? וכו׳.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בקלו
(שיימן : 23:20 29-08-2015)
הדובר בקלו החליט על המהלך והוא מודה שטעה אבל אנחנו לא נסלח 5 אוהדי הרצליה שיגיעו לפת נשים בשרותים בקלו צילי יורם והדובר!
2
לא משתייך לפ"ת אבל זה גובל בפשע להתעלל סתם באנשים בחום כבד זה דורש טיפול נוקשה מצד ההתאחדות שלב ראשון לחייב את הרצליה בתור עונש לקרות את כול היציעים אחרת המגרש יפסל.
3
שיימן הוא בושה וחרפה
(רונן: 01:32 30-08-2015)
4
בושה לאוהדי פ"ת קיבלתם בונוס ענקי מהשופט השמש סינוורה אותו והוא שרק לפנדל בלי לראות מה שקרה עדיף להיצלות בשמש ולקבל 3 נקודות. אם לא נהנתם יש לבקש משחק חוזר . יש קונוסים בהתאחדות שישמחו שיש עוד משחק . הרצליה תעשה קופה נוספת.
5
בית שאן עונה שעברה גם סבלו
(אוהד בית שאן: 18:05 30-08-2015)
בעונה שעברה חצי גמר ליגה א ,נגד הפועל הרצליה 600 אוהדים הגיעו מבית שאן עניין אותם רק הכנסה ,בלי מים ,ושמש בפנים ,ביזיון הילד שלי כמעט התעלף מהחום
6
אין להם זמן לתת מיים ותנאים ליריבים. הם עסוקים כל השבוע בללמד את השחקנים לקסח לבזבז זמן ולהתחזות במקום לתת שואו של כדורגל. פשוט גועל נפש
7
המשחק אסולין היה בבריכה תשאלו אותו אך היה אסולין היה ונשאר רמאי !!!!
8
האחים פרג' שני נבלות רק מקללים
(שער 4 של פעם: 18:48 30-08-2015)
שני גמדים שרק מקללים וגורמים נזק . מה שעשו לשקלים בשישי פשוט בושה . די כבר חלאות נמאס מכם
9
תקבלו פיצוי + משחק חוזר מחפש צדק !!!!!!
10
אביבה הביאה אותך ולכן אתה מחוייב לבן שלה שהרס לך את המשחק חבל על הבגדים שהוא לובש.כביסה.מרכך. יאלה ניסן תתעורר או שתעוף לא הבאנו אותך בשביל זה
11
קמצנות
(שיימן: 19:12 31-08-2015)
אתה לא מתבייש לחסוך סדרנים בגלל שקלים יבשתה את האוהדים בקלו הדובר הורס כל דבר שיימן תתעורר צילי מנחוס גדול עוד שנה מהפך בעיר רק הפועל

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?