אלעד צחקו: ״מקווה שנשמח את אמיל ושלומי קצת יותר מהשנה שעברה״

צחקו יחד עם יוסיפוב ופרץ. רוצה לגרום להם לחייך (ארנון לוי) צחקו יחד עם יוסיפוב ופרץ. רוצה לגרום להם לחייך (ארנון לוי)
הקשר המוכשר חתם בעירוני נשר לעונה נוספת ומתכונן לקראת העונה הקרובה: ״יש פה צוות מקצועי מהרמות הגבוהות. נעשה הכל כדי שלשניים יעלה חיוך על הפנים״. וגם: החוויות מהשער מול בית שאן עדיין חרוטות בזיכרון

עירוני נשר נמצאת כבר בעיצומן של ההכנות לקראת העונה הקרובה. לאחר שעשתה רכש מפוצץ וצירפה סוללה של שחקנים מוכשרים, החתים הצוות המקצועי גם את אלעד צחקו, קשרה של הקבוצה מהעונה שעברה.

צחקו הוא אחד מהשחקנים שזכורים לנו טוב מהעונה שחלפה. נכון, הוא לא היה שחקן הרכב קבוע אך בכל פעם שעלה מהספסל היה אפשר לראות את השינוי במשחק של הקבוצה. רבים מאיתנו זוכרים אותו בעקבות השער המדהים שכבש בגמר הפלייאוף העליון מול הפועל בית שאן, למעשה השער ששלח את נשר למשחק המבחן מול בית״ר כפ״ס. אגב, המחמאות עדיין ממשיכות להגיע לקשר.

לאחר שחתם במועדון מתכונן צחקו לקראת העונה הקרובה ולפי דבריו הוא מתרגש כאילו עלה זה עתה מקבוצת הנוער: ״יש כאן צוות מקצועי מהרמות הגבוהות. מגיל 18 לא התאמנתי ככה כמו שאני מתאמן היום, יש כאן חווית אימון יוצאת דופן״ אמר הקשר.

״המטרה שלנו היא לשמח את אמיל יוסיפוב ושלומי פרץ קצת יותר מהשנה שעברה. אנחנו נעשה הכל כדי שיהיה להם ולכל העוסקים במלאכה חיוך על הפנים״ הוסיף צחקו ואמר: ״אנחנו שומעים את הלחשושים ברחוב הספורטיבי וזה ששמו אותנו כמועמדים עיקריים לעלייה, אבל אנחנו מתרכזים כרגע בהכנה למשחק הגביע הראשון, תמיד נסתכל על המשימה הבאה״.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
רק לאומית
(אילן: 13:19 01-09-2015)
אחרי שכולם חתמו נשאר רק דבר אחד אדון שביט רק לעלות ללאומית נ ק ו ד ה
3
ואז וויתרו עליו כי לא היה כסף לדעת רבים הוא יותר מוכשר מאלעד קורן ומאיתי מרדכי
4
אלעד צחקו- אחלה שחקן
(אלי: 15:07 10-01-2017)
אחד מהשחקנים המוכשרים ביותר שהצמיח הכדורגל הישראלי, נחשב בנוער אצל המאמן רוני לוי כאימת הליגה לנוער בזכות חוכמת המשחק שלו, ובזכות בעיטות הפצצה שלו. לפעמים צריך מזל בכדורגל וחבל שלפי מאמנים גדולים ושחקנים מובילים בליגה הישראלית , הוא לא זכה לכך.

סקר דאבל פס

מי תפגוש את הנציגה מהלאומית?