הפועל דלית אל כרמל: תקציב מינימום, המטרה הישרדות

שחקני דליה (חאדר אניס) שחקני דליה (חאדר אניס)
לאחר קיץ לא פשוט כלל, החליטו בדליה לרשום את המועדון לעונת המשחקים הקרובה. איהב חלבי יעמוד על הקווים. יו"ר הקבוצה נטור רדואן: ״המועצה לא עזרה לנו בשקל״

כזכור, במהלך השבועות האחרונים הייתה כוונתם של ראשי המועדון מרכס הכרמל, הפועל דלית אל כרמל, לא לרשום את המועדון לעונת המשחקים שבפתח וזאת כאות מחאה על חוסר התמיכה של המועצה בקבוצה בשנים האחרונות.

בעקבות ההצהרות של ראשי המועדון שהודיעו כי יפסיקו את התמיכה הכלכלית בקבוצה, פנו רבים מאוהדי הקבוצה אל הגורמים הרלוונטים בכדי שיחזרו מהחלטתם כיוון שזו תיהיה מכה קשה מאוד במידה והקבוצה תסגר.

בסופו של יום, ולשמחתם של אוהדי הקבוצה, החליטו ראשי המועדון לבטל את ההחלטה ולהמשיך ולתמוך בקבוצה גם בעונה הקרובה. את עונת המשחקים תפתח דלית אל כרמל עם תקציב מינימום וסגל המורכב משחקני בית בלבד. יו"ר הקבוצה, נטור רדואן, אמר: "לא קיבלנו שקל מהמועצה ולכן נבנה קבוצה ביתית עם תקציב נמוך".

למועדון תיהיה השנה מטרה קשה בדמות הישרדות בליגה כאשר המאמן שאמור לקבל את המושכות יהיה איהב חלבי שאימן בשנה שעברה את עירוני כפר קרע ומכבי דלית אל כרמל.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כבר יש אשם לכישלון המעוצה
(מבין: 19:26 05-09-2015)
אם נכשל כבר יש האת האשם המעוצה
2
אתם לפי דעתי צריכים להיות קבוצה שמנוהלת על סמך אוהדים תראו מכבי דלייה הם היו עים תקציב קטן אז הם היתאחדו עים יקנעם אתם עכשיו לא יכולים להיתאחד כי כנראה שאין לכם עים מי מה שכן יש לכם הרבה אוהדים אז ככה תהיו מסודרים
3
4
תזכורת איזה ליגה אתם?
(למס 3: 08:34 06-09-2015)
תהיו בכוננות ספיגה העונה 5 0 4 0 שש אפס אם זה פחות אני מחשיב לכם ניצחון

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?