הרבה מעבר לגביע הטוטו: הדרבי הירושלמי חוזר

אוהדי קטמון אוהדי קטמון
הפועל ירושלים תפגוש הערב את הפועל קטמון למשחק חם מהרגיל במסגרת גביע הטוטו כשעל הפרק מונח הכרטיס לרבע גמר המפעל. נימני: ״באים לנצח נקודה״. בן דוד: ״השחקנים מודעים לחשיבות המשחק״

אחרי היעדרות של שנה, חוזר משחק הדרבי בליגה הלאומית מול הפועל ירושלים והפועל קטמון. היום (שני) יפגשו שתי הקבוצות במסגרת גביע הטוטו כאשר על הפרק כרטיס לרבע גמר הגביע, אך המפגש הזה הוא הרבה מעבר לכך.

לאחר שקטמון הצליחה להעפיל בעונה שעברה בחזרה לליגה הלאומית, אוהדי השכנה ממול חיכו יותר מכל למפגש חוזר עם היריבה העירונית. בימים האחרונים החלו להופיע ברשתות בעיקר פרסומים של אוהדי הפועל ירושלים כשהם מבהירים לשחקנים דבר אחד: ״תביאו את הדרבי״.

עבור מאמן קטמון, אסף נימני, כל עניין המפגש מול היריבה העירונית אמור להיות די חדש. כזכור, המאמן הגיע רק בשנה שעברה למועדון הירושלמי, אך במהלך העונה דאגו אוהדי הקבוצה להנחיל לנימני את החשיבות של המפגש.

״אנחנו רואים את המשחק של הערב כרטיס לשלב רבע הגמר, ועל כל המשמעות שלו אנחנו באים לנצח נקודה״ אמר נימני והוסיף: ״יש לנו מחויבות עמוקה לקהל שלנו ואנחנו חייבים להם את זה״. המאמן דיבר גם על ההכנות ואמר: ״באופן כללי ההכנות הם זהות כמו לכל משחק אנחנו בשבוע חשוב לפנינו עם שני משחקים שיכולים להחזיר אותנו למסלול״.

מהעבר השני, מאמנה של הפועל ירושלים, חיים בן דוד, התייחס גם הוא למשחק ואמר: ״מאז שאני זוכר את עצמי משחק דרבי היה נגד בית״ר, לעומת אחרים אני פחות מייחס את זה כמשחק דרבי נכון שיש לזה את הרגישויות של משחק אחר. אנחנו רוצים קבוצה שתיתן את הטון בליגה ובגביע, יש לנו את המטרות שלנו״.

בן דוד הוסיף: ״כל מי שיעלה למגרש בכל שבוע הוא מאוד מחוייב אין ספק שהשחקנים יודעים שיש למשחק היום סוג של עניין, כמו גם שאין ספק שכל אחד כמו כל שחקן רוצה לשמח את האוהדים שלו״.

שאר משחקי גביע הטוטו: בני לוד - בית״ר ת״א/רמלה, מ.ס אשדוד - מכבי יבנה, עירוני קרית גת - הפועל אשקלון.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
סוף סוף שחקן עבר בא רק להפןעל ולא לקטמון
2
גם לנצח בדרבי שהוא יותר מדרבי זה כייף
(לב אדום מקטמון: 07:35 08-09-2015)
3
היה מדהים
(יוסי: 15:52 08-09-2015)
קטמון מתחברת ודורסת
4
כמה קישקוש הפועל...מקורית...קטמון..הכל זה אותם אוהדים אדומים שהם המפסידים העיקריים וסאסי המרוויח הגדול...תתעוררו אחים לצרה סאסי הרס הורס ויהרוס...
5
מתרפק מכל רגע ומקווה שיהו עוד הרבה כאלו עד שתרדו ליגה.יאללה הפעול קטמון.