שנה טובה: אסי גלבוע ובני זלפה פתחו ברגל ימין

שחקני זלפה (וואסים מוואסי) שחקני זלפה (וואסים מוואסי)
הקבוצה שסיימה כסגנית ליגה ג' מחוז יזרעאל יחד עם היורדת לליגה ב׳ קיבלו בשורות משמחות לקראת השנה החדשה ועלו ליגה עוד לפני פתיחת העונה בעקבות האיחוד בין הפועל חדרה לגבעת אולגה. קברניטי המועדונים מגיבים

בבני זלפה ובאסי גלבוע יכולים לחייך ולשמוח, לאחר שבגלבוע קיבלו את הידיעה כי הפועל חדרה וגבעת אולגה התאחדות והם עלו לליגה א׳, בזלפה קיבלו בשורה זהה אחרי קיץ לא קל, למה לא קל אתם שואלים? נעשה קצת סדר בבלאגן.

זלפה סיימה את העונה הקודמת כסגנית ליגה ג' מחוז יזרעאל בעלת המאזן השני בטיבו כסגנית אחרי בני נחף, אולם בתום עונה המשחקים הגישה אחי ביר אלמכסור (שנייה במחוז גליל תחתון) ערעור על הפחתת 3 נקודות ממאזנה בגין הרשעה בניסיון להטיית המשחק עם צעירי טמרה. אלמכסור זוכתה מאותה הרשעה וקיבלה בחזרה את הנקודות ובכך הפכה להיות הקבוצה השניה בעלת המאזן הטוב ביותר.

בעקבות התפרקותן של הפועל סכנין ועירוני צפת, עלתה ביר אלמכסור לליגה ב׳. ״ישבנו בחיבוק ידיים היינו מתוסכלים חשבנו שנעלה, לא חשבנו שהתאחדות תחזיר את 3 הנקודות. זו הייתה מכה עבורנו מכה מאוד רצינית היינו בחודשיים של סרטים״ כך אמר יושב ראש הקבוצה נביל זאלפה.

הפרסום על האיחוד בין אולגה לחדרה באתר ״דאבל פס״ החזירו את התקווה לבני זלפה, וביום רביעי האחרון החלום הפך למציאות- בני זלפה קיבלה את הטלפון מההתאחדות שבישר לה על האיחוד ועל עלייתם לליגה ב'.

״השמחה הייתה גדולה, כבר הכנו את הקבוצה לעוד עונה בליגה ג' והבשורה עשתה אותנו מאושרים. כל הכפר בעננים כולם מחוברים מאוד לקבוצה, אנחנו כפר קטן וכולם כאן תומכים בנו״ הוסיף נביל זאלפה ואמר לקראת העונה הבאה: ״נחזק את הקבוצה בשלושה שחקנים לפחות, יש לנו קבוצה לא רעה שתתמודד במרכז הטבלה״.

מאושרים עד הגג. שחקני זלפה (וואסים מוואסי)
כן, יש עוד קבוצה שזכתה מהאיחוד החדרתי והיא אסי גלבוע. מנהל הקבוצה, לירן דניאל, שיתף בתחושותיו בשבוע האחרון לאחר שגם הוא התעדכן על האיחוד דרך הפרסומים באתר: ״עשו לנו חג מתוק מאוד אחרי כל הסיטואציה שהייתה עם ירידת הליגה. עברנו תקופה לא פשוטה וכבר השלמנו עם המצב והתחלנו להכין את עצמנו לעונה בליגה ב'״.

דניאל התייחס גם להכנות ואמר: ״היושב ראש בחופשה ברגע שיחזור נשב איתו ועם המאמן ונחליט מה עושים רוב רובו של הסגל הוא מליגה א'. בהזדמנות זו נאחל המון בהצלחה לבני זלפה בליגה ב׳, התקשרנו לברך אותם והם אותנו אנחנו שמחים מאוד שהם עלו ליגה״ סיכם דניאל.

לירן דניאל (משמאל) (קובי פורטל)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הרסו לנו את החיים
(חיים הגמד מאולגה : 17:49 13-09-2015)
כל החיים שלנו זה אולגה....לא לאיחוד...נתחיל מחדש בליגה ג מושחטים נימאסתם
2
החג נהרס לי בגלל אסי
(מקורב לטפה : 22:36 13-09-2015)
3
יהיה התפתחות בימים הקרובים
(סמי הבדואי : 00:41 14-09-2015)
5
קבוצה שלא מוענשת על טעויות..לא תלמד כלום לעולם.

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?