עדי אלישע חתם במ.ס כרמיאל/צפת

עדי אלישע יחד עם אילן סויסה עדי אלישע יחד עם אילן סויסה
הקשר שעזב את בית שאן בשבוע שעבר מצא את קבוצתו החדשה לעונה הקרובה וישתף פעולה יחד עם אחיו, יוגב. אילן סויסה בירך על ההחתמה ואמר: ״צירופו של אלישע ישדרג אותנו במרכז המגרש״

כרמיאל/צפת ממשיכה בבניית הסגל שלה לעונה הקרובה ואמש (א׳) צירפה באופן רשמי את הקשר, עדי אלישע. כפי שפורסם ב״דאבל פס״ אלישע עזב את הפועל בית שאן בשבוע שעבר והחל להתאמן בקבוצתו של איציק בוזורגי. לאחר מספר אימונים הסתדרו שני הצדדים והאחרון חתם באופן רשמי על החוזה לעונה הקרובה.

אלישע יחבור לאחיו, יוגב, שנחשב לאחד השחקנים היציבים במועדון והשניים ישתפו פעולה על כר הדשא בעונה הקרובה. צירופו של אלישע יחזק את מרכז הקישור של הקבוצה ולמעשה יסגור לבוזורגי מרכז שדה איכותי ביותר שכולל את אלישע, מערבי ונודלמן.

אילן סויסה הגיב על צירופו של אלישע ואמר: ״אנחנו מאוד שמחים שהצלחנו לצרף שחקן כמו עדי. הצירוף שלו ישדרג אותנו באופן משמעותי במרכז המגרש. הפקנו הרבה לקחים מהעונה שעברה, בנינו קבוצה חזקה והמטרה היא לא להקלע לאותם מאבקי תחתית״.

שלושת הקשרים. מימין לשמאל: אלישע, נודלמן ומערבי


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שינוי שם קבוצה
(רשם ההתאחדות: 12:13 15-09-2015)
מ.ס כרמיאל/צפת תקרא מהעונה ק.ש כרמיאל/צפת
2
הכל פרוטקציות
3
שחיתות
(שחקנים כנסו: 07:47 16-09-2015)
אחריי שאילן ייקח משכורות אם יישאר תקבלו תוסיפו את הסעיף הזה בחוזה שחקן מהעונה שעברה
4
שדרוג אדיר לקבוצה!!!
(אביהו: 16:17 16-09-2015)
היה שחקן הרכב בק"ש ללא ספק השחקן הכי טוב בליגה הזאת.
5
אני מבקש תגובה מההנהלה שתכתוב מה הסיבה לתגובות השליליות של האהודים מה קורה עם הניהול המקצועי והניהול התקצבי האם ישנה בקרה מצד העריייה בנושא האם מחלקת הספורט בעריה מודעת לאוירה בישוב .מכל מקרה מאחל לקבוצה הצלחה בשנה זו ושהתגובת להבא יהיו חיוביות

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?