סלים ושעריים: הרכש החם ביותר מדבר לקראת העונה שבפתח

האיש שאמור לשים את שעריים בלאומית. טועמה (שקד מורג) האיש שאמור לשים את שעריים בלאומית. טועמה (שקד מורג)
רגע לפני השנה החדשה ופתיחת עונת המשחקים, התפנה השחקן הבכיר ביותר של ליגה א' בשנים האחרונות, סלים טועמה, לראיון מיוחד לקראת העונה המסקרנת שנמצאת מעבר לפינה

בזמן שכל המשפחות בישראל מבשלות את ארוחת החג לשנה החדשה, במכבי שעריים בישלו כל הקיץ את המתכון שאמור להביא את הקבוצה בסיום העונה לליגה הלאומית.

הבעלים החדש של מכבי שעריים, אלדד פרי, הגיע לקבוצה עם מטרה ברורה - להעפיל עם שעריים לליגת העל, כאשר המטרה לעונה הנוכחית צנועה יותר, והיינה עלייה לליגה הלאומית. גם מאמן הקבוצה, ארז בונדיס, התבטא לא מעט פעמים וטען שכל תוצאה מלבד עלייה תיהיה מאכזבת עבור קבוצתו.

בונדיס, שבנה העונה תלכיד מעניין, בחר בסלים טועמה כמי שאמור להוביל השנה את הקבוצה. האחרון, אשר החליט לרדת לליגה א' בעקבות הצעת מכבי שעריים, פותח את השנה בראיון חגיגי ובלעדי ל"דאבל פס" ומספר על ההחלטות, המטרות ובכלל על הפרוייקט שנבנה בקבוצה מרחובות.

רגע לפני העונה, ישנה התרגשות?
"התרגשות תמיד קיימת וזה לא משנה באיזה ליגה משחקים, אומנם נבנתה כאן קבוצה מצוינת אבל זאת לא תהיה עונה קלה, מי שחושב ששמות וכסף קונים עלייה טועה. מצפה לנו עבודה קשה במהלך העונה וזה יהיה מאוד קשה לעלות ליגה".

דווקא הבעלים של הקבוצה, אלדד פרי, רוצה לנצח בבטחה כל משחק ולעלות ליגה בהפרש ניכר.
"קודם כל, אלדד פרי הוא הבעלים ואנחנו כולנו צריכים לכבד את הרצונות שלו, אני חושב שליגה א' היא ליגה ארוכה ואם מצפים מאיתנו להוביל כבר אחרי חצי שעה 0:3 אז זה לא יקרה בכל משחק. אין לי ספק שכולנו נרצה לעשות את המקסימום בכדי להביא את התוצאות הראויות לבעלים שלנו".

הבעלים של מכבי שעריים. ד״ר אלדד פרי (שקד מורג)
הרבה אנשים הופתעו שהסכמת להגיע לשעריים, איך זה קרה?
"אני מכיר כבר מספר שנים את אלדד פרי ואני מאוד מעריך אותו, כאשר הוא סיפר על מטרותיו וכוונותיו במכבי שעריים מאוד התרשמתי, שוחחתי עם המאמן ארז בנודיס והתחלנו לעבוד, אני מאוד נהנה עד עכשיו, מאוד נקשרתי לפרוייקט הזה שקוראים לו מכבי שעריים ואני רוצה להיות חלק ממנו עוד הרבה שנים. לא הגעתי לכאן לשנה אלא להרבה שנים, וזאת בכדי לעזור לאלדד להביא את שעריים לליגת העל".

מה אתה מצפה מעצמך העונה?
"אני לא חושב על עצמי אלא אך ורק על הקבוצה, זה ממש לא משנה לי כמה אכבוש או אבשל אלא יותר חשוב לי שהקבוצה תצליח לעמוד במשימות שלה העונה".

הופתעת מהרמה בליגה א׳?
"בהחלט. אני חושב שיש כאן לא מעט כשרונות שימצאו את מקומם בקרוב בליגות גבוהות יותר, יש לנו קבוצה מצוינת עם הרבה שחקנים טובים שיעזרו לנו במהלך העונה. אם נתחבר, יהיה לנו קל יותר להילחם על עלייה".

לסיום, מילה על הקהל של שעריים?
"אני יכול להגיד שהקהל וההתנהלות מסביב היא הרבה מעבר לליגה א', מאוד הופתעתי מההתלהבות של האנשים גם במשחקי אימון וזה בהחלט מעודד. אני רוצה לבקש מהאוהדים שיהיו איתנו קצת סבלניים וגם ברגעים הפחות טובים שימשיכו לעודד אותנו ויתמכו בנו. אני רוצה לאחל לכולם שנה טובה עם הרבה בריאות והלוואי שנעמוד במשימה שלנו".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
סלים צודק
(וזה: 19:16 13-09-2015)
רק סבלנות ובסוף זה ישתלם ונחגוג בסוף השנה
2
בהצלחה סלים
(יוסי: 10:00 14-09-2015)
סומכים עליך שתנווט את כל הקבוצה יש לידך אחלה שחקנים ומקווה שכל אחד יתן 100 אחוז . ושנה הבאה יהיה לאומית
3
עודף שחקנים
(יטב: 13:02 14-09-2015)
טועמה במקום רומן זה שדרוג וגם עטיה תחליף ראוי לנחמיאס אך מי בא במקום קרגולה ולמה צריך את כל הרכש כאשר לפני שנה בנודיס כבר בנה סגל חדש ואיכותי
4
סלים תודה רבה
(בהצלחה לנו : 10:03 15-09-2015)
שעריים ללאומית
5
קבוצה איכותית צריכה מגרש רחב וגדול
(לבוא לידי ביטוי: 11:08 15-09-2015)
בשעריים אין להם את זה ולכן לקבוצות חוץ יותר קל לשחק סגור ולנסות לעקוץ . להכוח יש אצטדיון נורמלי ולדעתי [בלי לאהוד אף קבוצה] גם עם סגל נחות משעריים יש לה סיכוי שווה.
6
יא סלים
(קירט הגדול: 12:34 15-09-2015)
חולה עליך יעיוני אנא בחיבוק יא חילווה יא כביר
7
ל-5
(שערוקי: 20:05 15-09-2015)
אתה צודק בקשר למגרש אבל תעשה שיעורי בית לפני שאתה מגיב. בדיוק בגלל הסיבה שציינת אלדד החליט שמגרש הבית של הקבוצה יהיה בנס ציונה.
8
שדרוג אדיר לקבוצה!!!
(אביהו: 17:17 17-09-2015)
היה יכול לצאת לבלגיה אבל העדיף להישאר בארץ כי הוא כבר היה בבלגיה ואפילו הצליח אבל היה לו קושי מסוים מבחינת האוכל

סקר דאבל פס

מי תפגוש את הנציגה מהלאומית?