יאלצו לנדוד? המגרש במגדל העמק לא אושר ע״י המשטרה

המגרש במגדל העמק (ארנון לוי) המגרש במגדל העמק (ארנון לוי)
רגע לפני משחק הגביע הראשון שיערך ביום שישי הקרוב, משטרת מגדל העמק לא אישרה את האצטדיון העירוני. גם המגרש של אסי גלבוע לא אושר. הפועל בית שאן תארח בעפולה

הפועל מגדל העמק אמורה לארח בשישי הקרוב את הפועל הרצליה למשחק רשמי ראשון במסגרת גביע המדינה. לאחר בדיקות מקיפות של ההתאחדות לכדורגל, האצטדיון העירוני אושר, אך בדיקה נוספת של משטרת מגדל העמק מצאה ליקויים בטחוניים שלא מאפשרים לערוך משחק רשמי במגרש.

במגדל העמק מקווים שכבר מחר (ד׳) יוכלו לתקן את הליקויים ולהעמיד את הסטנדרטים אותם הציבה המשטרה על מנת שיוכלו לארח את הפועל הרצליה במגרש הביתי.

קבוצה נוספת שעלולה לנדוד ממגרשה הביתי היא הפועל אסי גלבוע. המועדון מחבל התענך שחגג עלייה לליגה א׳ יצטרך לערוך מספר שינויים במגרש המתאימים לליגה א׳. במידה ולא, הקבוצה תאלץ לארח את עירוני טבריה במגרש אחר.

גם הפועל בית שאן לא תארח את משחקה במגרש הביתי. כזכור, בשנה שעברה ספגה הקבוצה עונש רדיוס בעקבות האירועים במשחק גמר הפלייאוף הצפוני מול עירוני נשר, ומשחק הגביע מול מעלות יתקיים באצטדיון העירוני בעפולה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מגרש ביתי
(כרמל יחזקאל: 11:05 15-09-2015)
על ראשות העיר לתקן מיידית את הליקויים שנמצאו על מנת שהקבוצה תשחק בבית. כי הוכח לאורך השנים שביתה הוא מבצרה. בהצלחה לקבוצה ועונה של הישגים.

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?