אז: אחד עם השני, הפעם: אחד נגד השני

מוריס אוזן (מימין) ואבי דנן. מוריס אוזן (מימין) ואבי דנן. "חברים כמו אחים" (עודד חסין וקובי פורטל)
בשישי הקרוב תפגוש הפועל אסי גלבוע את עירוני טבריה למשחק ראשון במסגרת גביע המדינה בליגה א׳ צפון. הסיפור המעניין הוא דווקא על הקווים כשמוריס אוזן יפגוש את עוזרו בבית שאן בעונה שעברה, אבי דנן

לאחר שהפועל אסי גלבוע העפילה לליגה א׳ בעקבות האיחוד בין הפועל חדרה לגבעת אולגה, תפגוש הקבוצה מחבל התענך את עירוני טבריה למשחק ראשון בגביע המדינה. בגלבוע עוד לא הספיקו להתאושש מהחזרה לליגה א׳ וכבר הם יאצלו להתמודד עם סיפור פיקנטרי במיוחד.

עבור מאמנה של הפועל אסי גלבוע, אבי דנן, זוהי השנה הראשונה בה הוא יאמן קבוצה בוגרת שזה אתגר בפני עצמו. יחד עם זאת, במשחק הראשון שלו כמאמן בוגרים הוא יפגוש לא אחר מאשר מוריס אוזן. מה הסיפור המעניין אתם שואלים? כזכור, בעונה שעברה שימש דנן כעוזרו של אוזן בהפועל בית שאן.

השניים, שהם מעבר לכדורגל חברים טובים מאוד, יאלצו לשים בצד את הקשר החברי ביניהם לשעה וחצי כשיתמודדו זה מול זה כבר ביום שישי הקרוב.

מוריס אוזן ואבי דנן (קובי פורטל)
"הגורל זימן מאבק בין שני אחים" אמר אוזן והוסיף: "אני ואבי זה אחים ומעבר ליחסים שיש לנו אנחנו בעלי אותה גישה לכדורגל. אנחנו מאמנים שתי קבוצות שמשחקות בשיטה דומה בסגנון דומה. כמובן שיש יתרון מסוים לטבריה כי בסך הכל אנחנו נערכנו לליגה א' ויש לנו מטרות גדולות העונה להבדיל מאסי גלבוע שהתכוננה לליגה ב', יחד עם זאת אפשר להגיד בוודאות שיש לאסי קבוצה לגטימית לליגה א' מאומנת".

אוזן המשיך: "אני ואבי מדברים בים 5-10 פעמים ביום, אנחנו עובדים יחד באותו בית הספר ואני יכול להגיד לך כל דבר וחצי דבר על אסי כמו שהוא יודע הכל על טבריה, אין פה סודות. כמובן שזה מפגש פיקנטי בנינו אבל אנחנו מקצוענים, נשים הכל בצד ליום שישי בצהריים ושהמשחק נגמר הכל חוזר. כל אחד רוצה לנצח כל אחד ווינר בנשמה הוא יעשה את המקסימום למען הקבוצה שלו ואני לקבוצה שלי אבל הכל באהבה, מה גם שהגביע הוא המשחק הכי חשוב אלא הליגה בשבוע הבא. זה חלק מהמשחק, דברים שקורים חברים טובים הופכים להיות יריבים ספורטיביים".

מהצד השני, אבי דנן אמר: "אין פה יריבות, יש כאן משפחה אחת שנקראת אוזן-דנן. עוד מימיו כשחקן מוריס היה יושן אצלי אחי בהרצליה, הוא חלק בלתי נפרד מהמשפחה ולהפך. בוא נהיה מציאותיים זה כדורגל, לא אסי גלבוע ולא טבריה יקחו את הגביע, ניתן את השואו של שני המאמנים שמכירים אחד את השני, שנינו מכירים את השיטה ויש לנו את אותו הסגנון. על הנייר הם נערכו לליגה א', אנחנו פחות. אסי גלבוע לא תסתכל על טבריה שתהיה בצמרת אלא על קבוצות אחרות. זה כדורגל מי שירצה יותר ינצח זה היופי".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אחד שמבין
(אוהד בית שאן: 12:11 16-09-2015)
שני תותחים עלו והצליחו! ברור שיובילו את קבוצותיהם להצלחה ... מבינים הרבה כדורגל והולכים ישר לא כמו רוב המאמנים המערבבים!!
2
מוריס
(המבין: 13:05 16-09-2015)
בוודאות טבריה תנצח את אסי
3
אלק מבינים
(משה: 16:01 16-09-2015)
גם אם מבינים בכדורגל אי אפשר לא לרשום שהם שני בוגדים,הראשונים שעזבו את הספינה שהם אלה שדאגו לעשות חור בספינה,קיבלו תקציב עתק במחצית העונה בשביל להציל את הקבוצה,הכניסו אתה מערכת לסחרור ואת הקופה לגרעון וברחו כמו שפנים. כסף מעוור עיני חכמים,שונא בוגדי

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?