עופר בכר: "הגביע הוא אתגר. מקווה שנגיע כמה שיותר רחוק"

עופר בכר. ארסן ונגר של בית עופר בכר. ארסן ונגר של בית"ר כפר סבא
ביום שישי הקרוב תפתח בית"ר כפר סבא את משחקי הסיבוב הראשון בגביע, ורגע לפני הכל התפנה מאמן הקבוצה, עופר בכר, לראיון מרתק לקראת המשחק מול האקסית

ביום שישי הקרוב יפתחו משחקי הסיבוב הראשון בגביע, כאשר במחוז הדרומי יתקיים משחק פיקנטי במיוחד כשהפועל מורשה תארח את בית"ר כפר סבא. מאמן הקבוצה, עופר בכר, מגיע לראשונה לגרונדמן למשחק נגד האקסית ורגע לפני תפסנו את בכר לראיון לקראת פתיחת עונה.

בית"ר כפר סבא מוכנה לפתיחת העונה?
"בית"ר כפר סבא מוכנה לפתיחת העונה. זה אמנם עדיין לא כמו שאני רוצה, ייקח קצת זמן אבל יהיה בסדר. ביתר כפר סבא מגיעה בכושר של פתיחת עונה, עשינו משחקי אימון, עיצבנו את הקבוצה, תירגלנו את השיטה, הכי חשוב זה שאנחנו מגיעים רעבים".

יש פצועים או נעדרים מהמשחק?
"לא. אין פצועים ואין נעדרים, הכל בסדר, כל השחקנים עומדים לרשותי".

אתה חושב שלמשחק יהיו השפעות על המשך העונה של בית"ר כפ"ס?
"אני לא חושב שלמשחק תהיה השפעה על המשך העונה של בית"ר כפר סבא. מבחינתנו חשוב לפתוח את העונה ברגל ימין. אם אתה לוקח את העונה שעברה, ביתר כפר סבא פתחה את העונה טוב , אחרי זה צלעה, ולבסוף היינו רחוקים משחק אחד מעליה. זה משחק גביע, מפעל חשוב אבל בסופו של דבר לא אנחנו ולא מורשה נגיע לנשיא".

כמאמן בקבוצה של ליגה א', מה השאיפות שלך ממפעל הגביע?
"כמאמן של קבוצת צמרת בליגה א' השאיפה היא להגיע כמה שיותר רחוק, זה אתגר טוב ובמה טובה לשחקנים וזה פשוט כיף. אני כשחקן לפני כמה שנים הגעתי עד שמינית הגמר נגד בית"ר ירושלים ואפילו כבשתי שער נגדם וזו היתה חוויה".

איזה חשיבות יש למשחק נגד מורשה עבורך? בכל זאת היא האקסית שלך.
"מורשה זו קבוצה שאני מאוד מכבד, ויש שם אנשים שאני מאוד מכבד. מאיר הדדי הוא איש מדהים וליאור סילוק הוא איש יקר. אני לא יכול לשכוח את התקופה הטובה שהיתה לי שם, גם כשלא הלך שיחקנו כדורגל טוב ואני שמח שהם נשארו בליגה. מורשה היתה בית חם בשבילי ואין משקעים ביני לבין מורשה".

לכבוד פתיחת העונה וראש השנה, מה תרצה לאחל לעצמך. לביתר כפ"ס ובכלל לליגה א' דרום?
"אני מאחל לי ולמשפחה שלי בריאות. לבית"ר כפר סבא אני מאחל הצלחה. לליגה א' ולכל הכדורגל אני מאחל שיהיה כדורגל בריא, בלי רכילויות, בלאגן ותככים. יש יושבי ראש שמשקיעים מזמנם ומכספם בשביל שהקבוצה שלהם תצליח וחבל שלא תמיד יודעים לפרגן להם. מאחל שהשנה הזאת תהיה שנה טובה לשחקנים, למאמנים, ליושבי הראש, לאוהדים וגם לכם כתבי הספורט. מאחל לכולם שנה של כיף, בריאות ושל הנאה מכדורגל".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בהצלחה לביתר
(כפר סבאי : 16:46 16-09-2015)
בהצלחה לביתר כפר סבא.
2
מה קשור ארסן ונגר?
(יוסי: 18:26 16-09-2015)
5
יאללה ביתר חיים טבים בכפר
( איציק הגדול: 23:56 16-09-2015)
בהצלחה בשישי ובכלל העונה אוהבים אתכם
6
מאמן גדול
(אלי : 11:13 18-09-2015)
בהצלחה לביתר כפר סבא ולמאמן עופר בכר הגדול מכולם
7
מאמן מעולה!!!
(אביהו: 17:28 20-09-2015)
אדם נחמד נעים לבריות והכי חשוב איש משפחה למופת עוזר לבית

סקר דאבל פס

מי תפגוש את הנציגה מהלאומית?