גביע המדינה: סיכום משחקי ליגה ב'

רו רו"ח ת"א מול בית"ר פ"ת היום (אלון יהודיוף)
רו"ת ת"א גברה על בית"ר פ"ת, אור יהודה גברה בפנדלים על פרדסייה, כך גם שגב שלום על נתיבות. קרית אונו הובסה בבית. בצפון: מ.ס חיפה ובני כאבול בשלב הבא

משחקי גביע המדינה של ליגה ב', שנדחו בשבוע שעבר עקב האובך הכבד, נערכו היום וכבר רשמנו הפתעה גדולה כאשר הקבוצה המתחדשת של קרית אונו, ששואפת להיות גם העונה קבוצת צמרת, חטפה תבוסה ביתית לא קלה, 4:0 מול מ.ס. טירה. עבד תיתי הוותיק כבש צמד לאורחים.

עוד הפתעה נרשמה בנתניה, שם צעירי טייבה ניצחה 0:1 את צפרירים חולון, עוד קבוצה עם שאיפות צמרת. יוגב קלטקצי כבש את שער הניצחון, דודי מרסיאנו מחולון הורחק.

המשחק שפתח את היום נערך בקרית שלום, שם גברה רו"ח ת"א 0:2 על בית"ר פ"ת משערים של אורן מוסאי ואורן כוכבי. בסיבוב הבא תארח רו"ח ת"א את טירה.

יריבתה של טייבה בסיבוב הבא תהיה אור יהודה, שגברה רק לאחר דו קרב פנדלים (1:1 לאחר 120 דקות) על העולה החדשה, הפועל פרדסייה. לידור זגורי העלה את אור יהודה ליתרון, אבל אור אליהו השווה ושלח את המשחק להארכה, בה לא נכבשו שערים והקבוצות התייצבו לדו קרב מן הנקודה הלבנה שם גברו המארחים ועלו לשלב הבא.

יעקב טל מאמן אור יהודה. גם הוא בשלב הבא (אלון יהודיוף)
בדרום ב' חוללה העולה החדשה, מכבי שגב שלום, הפתעה כאשר הדיחה בפנדלים (1:1 לאחר 120 דקות) את מכבי עירוני נתיבות החזקה.

באותו מחוז השיגה בני יצ'לאל 1:2 נאה על מ.ס. דימונה, בזכות שער ניצחן של טל צגהון, שמונה דקות לסיום.

בצפון השיגה הפועל "רובי שפירא" חיפה ניצחון בכורה העונה כשגברה 1:2 על איחוד בני כפר קרע. מראדונה דיבי היה כוכב המשחק כשכבש את שני השערים של החיפאים.

שער בודד של מוחמד אבו ריא הספיק לעירוני בני כאבול לנצח 0:1 בעכו את מכבי המקומית ולעלות גם היא לשלב הבא.

מחר ייערכו שני משחקים נוספים בליגה ב' כאשר אלנהדה נצרת תארח את הפועל שפרעם ואילו איחוד בני בקה תארח את הפועל בני זלפה לקרב בין שתי העולות החדשות.

 

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?