בעשרה שחקנים: 0:2 לטבריה על גלבוע

שלומי מראד קשרה של טבריה (עודד חסין) שלומי מראד קשרה של טבריה (עודד חסין)
בבכורה המחודשת של בליגה א' לא הצליחו שחקני גלבוע לפתוח את העונה ברגל ימין. אור אלקבץ כבש והורחק רגע לפני השריקה למחצית, כפיר בן דוד הכפיל

לגלריית התמונות המלאה לחצו כאן!

חזרה גנרלית אחרונה לליגה הייתה היום בגלבוע בוא אירחה הפועל אסי גלבוע את עירוני טבריה למשחק בגביע המדינה. גלבוע, שקיבלו מתנה לחג ונשארו בליגה א', רצו להוכיח שהם ראויים לליגה הזו למרות שבמועדון בנו קבוצה לליגה ב'. בשבועות הקרובים צפויים קברנטי המועדון לצרף שחקנים שיוכלו לשדרג את הסגל לקראת המבחן האמיתי- קרבות הליגה.

מנגד, עירוני טבריה שבשקט בנו במהלך הקיץ תלכיד של קבוצה שרצה על כל המגרש עם חוליה אחורית איכותית מאוד שתעשה צרות לכול הקבוצות בליגה. בנוסף, היה זה גם מפגש של מוריס אוזן נגד אבי דנן חברים או כמו שהם מגדירים את עצמם: "אנחנו כמו משפחה".

אבי דנן מאמן גלבוע (עודד חסין)
המשחק נפתח בצורה שווה כאשר חולפות הדקות טבריה הצליחה להכתיב את הקצב והשאירה את אסי גלבוע נטולת מצבים בכל המחצית הראשונה. שלום עקיבא, שקיבל ממוריס אוזן יד חופשית על כל המגרש, רץ פעם מימין ופעם משמאל כאשר הוא מנסה להכניס כדורים מסוכנים לעבר שערו של אבי עמוס. מנגד, אבי מלכה, השחקן הכי מדובר באסי גלבוע, נתקל בחומה בצורה בדמותם של שי מימון ואור אלקבץ.

בדקה ה-19 כפיר בן דוד הוכשל 20 מטרים קו ישיר משערו של אבי עמוס, שלום עקיבא לקח את הכדור ובעט אותו מצוין לפינה הימנית של עמוס שמתח את אבריו והציל את הכדור שהתגלגל לפינת החוץ, כפיר בן דוד הגיע ראשון והרים חזרה לתוך הרחבה אך אבי עמוס ביציאה נהדרת אסף את הכדור לפני שהוא יפגוש ראש של שחקן טברייני.

בדקה ה-28 נשרקה עברה לטובת טבריה 22 מטרים אלכסונית משער גלבו,ע שלום עקיבא הרים את הכדור לתוך הרחבה ואור אלקבץ נגח פנימה 0:1 טבריה, שער בכורה בהופעת בכורה לאלקבץ.

טבריה עם הראשון (עודד חסין)
בדקה ה-35 שלום עקיבא הוציא רוחב לתוך הרחבה והגנת גלבוע הרחיקה את הכדור לפני שנועם איבגי כבש את השני של טבריה. בדקה ה-45 אבי מלכה ניסה להכנס עם הכדור לתוך הרחבה, שחקן של טבריה חסם לו את הדרך מבלי לעשות עליו עבירה והאחרון צלל בתוך הרחבה. השופט יוני קלז בחר שלא להתייחס לנפילתו של מלכה ואף נתן לו כרטיס צהוב על התחזות.

רגע לפני השריקה למחצית טבריה נשארה בעשרה שחקנים. אור אלקבץ נכנס חזק בניסיון להרחיק את הכדור ופגע באבי מלכה, השופט שהיה קרוב לארוע החליט להרחיק את אלקבץ ושלף לו את הכרטיס האדום. 0:1 טבריה במחצית. 

אור אלקבץ מורחק (עודד חסין)
עם פתיחת המחצית השניה אבי דנן ערך חילוף התקפי כאשר הוציא את קייס זועבי ובמקומו נכנס הקשר ההתקפי, כארם עבדאלה, כאשר המגמה היא לנסות להשוות את התוצאה.

בדקה ה-46 הכדור נשלח לעבר שלום עקיבא, הגנת גלבוע חלמה ואבי עמוס שהיה עירני יצא הקדים את עקיבא והרחיק את הכדור עם הרגל. בדקה ה-60 שלום עקיבא קיבל כדור על אגף ימין, הבחין בכפיר בן דוד שהיה בתוך הרחבה, שלח לו מסירת רוחב ובן דוד לא התבלבל וכבש 0:2 טבריה.

השני ברשת (עודד חסין)
בדקה ה-70 רן גוזלן הרים כדור חופשי לתוך הרחבה וגיא צרפתי מהאויר ניסה להפתיע את חיים זיסקינד אך הכדור חלף לו מעל השער. שלוש דקות מאוחר יותר עקיבא הרים את הכדור מצד שמאל לצד ימין, שלומי מראד שהצליח להגיע לכדור הוציא מסירת רוחב קצרה לדני צ'רבוננקו המחליף, והאחרון עם העקב בנגיעה הראשונה שלו בכדור ניסה לכבוש את השלישי של טבריה אך הכדור חלף ליד עמוד השער.

סימן טוב במדי גלבוע (עודד חסין)
ברבע שעה האחרונה אסי גלבוע נסתה לצמק את התוצאה ולהכניס את טבריה ללחץ, אבל ההגנה שלה בראשותו של שי מימון לא איפשרה להם למעט מספרת נהדרת של אבי מלכה 5 דקות לסיום המשחק.

משחק טוב שלו. עקיבא (עודד חסין)
בסיום טבריה מעפילה שלב בגביע המדינה ויכולה לצאת מרוצה מהיכולת שלה על כר הדשא. באסי גלבוע יהיו חייבים לחזק את הסגל עם כמה שחקנים משמעותיים בכדי להבטיח את ההישארות כמה שיותר מהר העונה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
להחליף מאמן דחוף דנן חלש
(גלבוע: 15:36 19-09-2015)
2
חלוץ
(שימי: 13:59 19-09-2015)
לא להיסחף ניצחנו קבוצה למעשה של ליגה ב,יש לטבריה קבוצה מצוינת אך חסר חלוץ,חייבים עוד השבוע להחתים חלוץ לפני נשר,אין סיבה שטבריה לא תדרוס את הליגה עם חלוץ,ויש להחזיר את תום כי נצטרך אותו שחקן חזק,אבי כנס לעינינים טבריה צריכה להיות בלאומית,תחתים חלוץ.
3
טבריה
(עדי: 14:14 19-09-2015)
אין מה לה יסתכל על קבוצות אחרות ,טבריה חזקה מאד,עקיבא שחקן ענק שיוביל אותנו ללאומית,יש להחתים חלוץ בכיר אז לא יהיה ספק שטבריה טטוס ללאומית,אבי אל תתמהמה ואל תפחד להשקיע,כי הכסף יחזור יותר קל בלאומית,ראש העיר מה קורה עם היציע די עם ההבטחות תתחיל לבצע
4
ראש העיר
(משה: 14:21 19-09-2015)
אני מחזק את עדי,אנחנו בני אדם ולא פרות צריכים יציע נוסף נורמלי,משגע אותי שאתה לא מקדם כלום מדוע לא יכול להיות בטבריה מגרש נורמלי,למה אתה מחכה,מה אתה לא מסוגל לבצע כלום,מגרש יחידי בארץ שלא ראוי לשבת ולצפות במשחקים,תן גז זה לטובתך
5
רק 2:0 על קבוצת ליגה ב??
(בושה: 14:45 19-09-2015)
6
טבריה לא כאלה טובים כמו שחשבתי
(מושבניק: 15:56 19-09-2015)
7
קשרים
(גלבוע: 19:17 19-09-2015)
היו לכם כבר כמה קשרים בפתיחת העונה לא החתמתם חבל מאוד...
8
זה שכתב בושה כנס
(שמש הטברייני האורגינל: 09:08 20-09-2015)
בכל משחק גביע אני קונה גם 1;0 קטן אז תפסיק לברבר לא משנה התוצאה ובאיזה הפרש זה גביע ורק ההעפלה לשלב הבא נחשב
9
חלוץ
(עירד: 13:21 20-09-2015)
חברה על הספסל מתייבש משום מה אחד החלוצים הטובים בליגה לדעתי יובל קרן מהיר חזק טכני שמוריס יתעשת וייתן לו את ההזדמנות ובינתיים הוא יכול להתיעץ עם אלדד שביט שרדף אחרי יובל כל הקיץ והוא יודע למה
10
ל1
(אסי עד המוות: 01:34 21-09-2015)
תקשיב יאפס אין לך מושג בכדורגל מי את שתדבר עוד לא התחילה הליגה מה שעשה דנן לא חלמת לעשות

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?