אלירן שמש: "אני יכול לשחק ברמות הגבוהות"

מכוון גבוה. אלירן שמש (אלון יהודיוף) מכוון גבוה. אלירן שמש (אלון יהודיוף)
החלוץ ששיחק בעונה שעברה בהפועל ירושלים, החל את העונה בהפועל ר"ג אבל שוחרר בסופו של דבר. "דני גולן מאוד רצה אותי, אבל העניינים לא הסתדרו"

לאחר שנים של דשדוש בליגות הנמוכות בקבוצות כמו צפרירים חולון, מורשה רמה"ש וקרית אונו, הגיע אלירן שמש בעונה שעברה עד לליגה הלאומית, כשחתם בהפועל ירושלים. הוא הספיק לשחק 14 משחקים, כולם כמחליף וכבש שער אחד בליגה, בהפסד 2:1 לבית"ר ת"א במחזור ה-22.

בתחילת העונה הוא הגיע להפועל ר"ג, שבדומה להפועל ירושלים, היא קבוצה עם עבר מפואר אך עם עתיד לא ברור. שמש התאמן עם הקבוצה ואף יצא עימה למחנה האימונים בגרמניה ומאוד הרשים את המאמן דני גולן. "גולן מאוד רצה אותי", מספר שמש, "הרשמתי באימונים ורצו להחתים אותי, אבל רגע לפני פתיחת העונה החליטו לשחרר מספר שחקנים ואני הייתי ביניהם".

מסתבר שתקציב הקבוצה כבר נסגר ושמש נפל בין הכסאות כמו עוד מספר שחקנים שנאלצו לעזוב ולמצוא קבוצה אחרת. "נורא רצו אותי, אבל בסופו של דבר זה לא הסתדר. היו לי גם מגעים עם כמה קבוצות בליגה א' ואני עדיין מתלבט. בכל מקרה, אני לא פוסל כלום, אבל אני בטוח שאני יכול לשחק בליגה השנייה לפחות ולשם אני מכוון להגיע".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שחקן לא משהו
(שלמה: 22:45 20-09-2015)
אגואיסט מרבה להחטיא מתאים ליגה ב וגם לא בטוח אף פעם לא עבר את ה10 גולים בעונה וזה גם בליגה ב
2
הפועל יש רק אחת
(דוד : 15:41 21-09-2015)
שחקן ליגה ג
3
יאאלה צפרירים מחזירים עטרה ליושנה
4
שיחקתי איתו בהפועל ירושלים
(דניאל בורחל: 15:09 30-09-2015)
שחקן מצויין עם יכולות התקפיות מצויינות מהיר טכניקת בעיטה

סקר דאבל פס

מי תפגוש את הנציגה מהלאומית?