ירידה לצורך עלייה? הכח רמת גן בסיבוב הבא

מאמן הכח. צחי טיאר מאמן הכח. צחי טיאר
היורדת החדשה לליגה א' פגשה את הפועל הוד השרון בסיבוב הראשון של גביע המדינה, ולאחר 120 דקות ללא שערים אלו היו החניכים של טיאר שיצאו עם ידם על העליונה. מנסור: "מי שהשקיע בסוף ניצח את המשחק"

המשחק נפתח בצורה שקולה עם גישושים ליד השערים של הקבוצות, ככל שעברו הדקות הצהובים מהוד השרון החזיקו יותר בכדור אך לא הצליחו לסכן את השער של דניאל מכלוף.

למרות השליטה במגרש של הוד השרון, אלו היו הכח רמת גן שהגיעו למצב הראשון במשחק. בדקה ה-28 נדב קרופיק הכניס כדור מדויק למרכז הרחבה ואסף מדר השתלט על הכדור ובעט בעיטה חזקה מ-20 מטרים שעברה מעל השער.

בדקה ה-41 ניסיון נוסף לאדם מדר שבעט לעבר השער. שוער הוד השרון, בן וולבלסקי, לא היה מספיק מרוכז ושמט את הכדור אך למזלו הכדור חלף ליד הקורה. שתי דקות מאוחר יותר הגיעה ההזדמנות הטובה ביותר של הכח עד כה, אוריאל יוסף פרץ ומסר לחלבי שהרים את הכדור בנגיעה היישר לראשו של שורי ניסמוביץ שנגח ופספס את המסגרת משלושה מטרים.

שחקני שתי הקבוצות (סיון גולדנברג)
המחצית השנייה התחילה גם היא בצורה מאוזנת וללא מצבים. עם הזמן הכח השתלטה על המשחק ובדקה ה-67 הכניס פריוב כדור לתוך הרחבה ושאהין נגח מחמישה מטרים החוצה. בדקה ה-87 התעוררת קלה בהוד השרון, יניב לוזון מסר כדור לדודי הילל שבעט מ-17 מטרים אך הכדור חלף בסמוך לקורה. 

בדקה ה-90 נרשמה הזדמנות האחרונה להכח רמת גן, מדר ניסה את כוחו בבעיטה לשער, הכדור פגע בשחקן הוד השרון ואוראל יוסף שעט לעבר הכדור החוזר אך הבעיטה שלו הלכה היישר לידיים של וולבלסקי. 0:0 בסיום.
.
הקבוצות עלו להארכה של חצי שעה אך המשיכו במשחק החלש, לאחר 120 דקות השופט שרק לסיום ושלח את הקבוצות לבעיטות הכרעה.

הוד השרון בעטה ראשונה, הקפטן יניב לוזון ניגש לבעיטה שלח את הכדור מעל השער. יונתן אוזן מהכח החטיא מול וולבלסקי, ואחרי דניאל אברהם מהוד השרון החטיא גם הוא.

לבעיטה הרביעית ניגש אסף מדר וכבש, דודי הילל כבש להוד השרון, חן לויהן החזיר את היתרון להכוח ואלכס בסוק השווה את התוצאה בשנית. גיא אסרף החזיר את היתרון להכח בבעיטה מדוייקת ואחריו אדיר בונקר השאיר את הוד השרון במשחק.

במצב של 3:3 ולאחר שנבעטו חמשת הבעיטות לכל קבוצה הזדמנות להכח לגמור את המשחק, חלבי בהאא ניגש לבעוט את הבעיטה המכריעה אך וולבסקי לקח את הכדור. מנגד מור ז'אן יכל להחזיר את היתרון להוד השרון אך החטיא גם הוא.

הזדמנות נוספת להכח להכריע את המשחק ומי שניגש לבעוט היה עמאש מנסור. האחרון, שידע שאם יכבוש ינצח את המשחק לקבוצתו, שלח כדור מדוייק לרשת והעלה את הכח רמת גן לסיבוב הבא בגביע. 3:4 בסיום.

כובש שער הניצחון, עמאש מנסור, התייחס למשחק בסיומו: "אנחנו קבוצה חדשה ומתחברים לאט לאט, אנחנו רעבים ווינרים ולא ויתרנו על המשחק ומי שהשקיע בסוף ניצח את המשחק. הגענו להרבה מצבים אבל לא היה לנו הרבה מזל , בסוף זה כן הצליח. עליתי עם ביטחון לבעוט את הבעיטה האחרונה והייתי שקט, ניצחנו וזה מה שחשוב ממשיכים הלאה. אנחנו רעבים ורוצים להצליח ויש לנו מטרה להגיע כמה שיותר למעלה בליגה ובגביע".

יניב לוזון, קפטן הוד השרון, אמר בסיום: "היה משחק שקול מאוד של שתי הקבוצות, הרבה החמצות כמו משחק גביע טיפוסי. קבוצה אחת חייבת לנצח וחבל שזה לא אנחנו אבל מסתכלים קדימה. מאוד מאכזב להפסיד בפנדלים, זה הרבה מזל אבל זה הכדורגל, מסתכלים קדימה לליגה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
גל יוסף טייאר מין הון
(עיראקי מאור שרגא: 11:00 20-09-2015)
רוחא באלא ראג'עא
2
יופי הוד השרון הבאתם מאמן פחדן שנותן לבן של ... לשחק. חלף עולה לפני בונקר בהרכב זאת בדיחה טובה
3
שחקן שחקן עוד יגיע רחוק
4
אחד שיודע לפרגן
(אחד שיודע לפרגן: 14:14 20-09-2015)
אם היו בקבוצה 11 שחקנים כמו חלף הם לא היו בליגה הזאת!!..שחקן עם כשרון גדול..יגיע רחוק
5
מעניין
(חן הברי: 15:09 20-09-2015)
איך הגעת בכלל לבונקר הם בכלל לא באותו תפקיד וחוץ מזה למה לא לפרגן מגיע לאיתי הוא שחקן ענק עם עבר יותר מפואר מרוב השחקנים בקבוצה אני נהנה לראות אותו משחק
6
ל 3 ו 4 הרגתם אותי מצחוק
(חיים: 15:35 20-09-2015)
7
5 שנים בהוד השרון שנתיים שחקן מחליף בעמישב ולפני זה בליגה ג. איזה עבר ואיזה מפואר.
8
3 4 ו5 גם אתם ממשפחת חלף?
(אלי: 16:19 20-09-2015)
9
משחק פח שופט מצויין
(דניאל: 16:40 20-09-2015)
לא מכיר אותו, אבל השופט הגבוה הזה, שלט במשחק ביד רמה והיה קרוב לאירועים,הלוואי וכל השופטים בליגה א׳ היו כאלה.
10
ל8
(ל8: 17:04 20-09-2015)
אתה מפגין הרבה ידע לגבי איתי זה נראה כאילו אתה מכיר אותו מקרוב ואתה ממש מקנא בו...אלא אם כן הוא באמת שחקן טוב שעקבת אחריו בשביל לדעת איפה הוא שיחק ואיפה לא
11
***ל7
(****ל7: 17:05 20-09-2015)
ל***7
12
האמת
(דודו חלף : 10:34 21-09-2015)
לכול מי שכותב פעם אחת שיגיד בפנים מה מפריע אני קורה פעם ראשונה את הכתבה הזאת . ואומר לעצמי אנשים אתם מטומטמים הרי איתי שנה שעברה יישב כמעט עונה שלמה על הספסל ונלחם לקבל דקות . אף אחד לא קובע מלבד המאמן ורק הוא מחליט מי משחק .

סקר דאבל פס

מי הקבוצה המאכזבת של ליגה ב' דרום ב'?