אופיר חיים: ״יש לי כאן אתגר גדול. יהיה קשה מאוד לשחק נגדנו״

אופיר חיים (קובי רוזן) אופיר חיים (קובי רוזן)
לאחר התבוסה שחטפה מאחי נצרת, ראשון לציון לא ספרה את בני לוד במחזור האחרון. מאמן הכתומים: "הציפיות של אנשי ראשון זה להישאר בליגה. באופן אישי אני מכוון מטרות הרבה יותר גבוהות״

הליגה הלאומית היא הכל חוץ מיציבה. כל קבוצה יכולה להביס יריבה חזקה, ובמחזור שלאחר מכן לחטוף מקבוצה נחותה יותר. לפי שלושת המחזורים האחרונים אפשר לומר שהפועל ראשון לציון משקפת את הליגה הלאומית כולה.

המאזן של הכתומים - הפסד אחד ושני ניצחונות. במחזור השני ראשל" צ הפסידה 3:1 לאחי נצרת, אך בשישי האחרון הביסה 0:3 את בני לוד. "אני מאמין שאפשר לנצח בכל משחק, בטח בליגה הזאת, וברור שהאמנתי שאפשר לנצח את לוד", אמר מאמן ראשל"צ אופיר חיים, "אני לא מסתכל על 0:3 או 0:5, המטרה היא לנצח בכל משחק. אני יכול להגיד שמול נצרת החצי הראשון היה הכי טוב שלנו ובסופו של דבר הפסדנו. בכדורגל לא תמיד אלה שטובים מנצחים".

הפרויקט שנבנה בראשון גרם ללא מעט אנשים להרים גבה, כאשר רוב הקבוצה מתבססת על שחקנים צעירים ולא מנוסים. "פה האתגר שלי ויש לי כאן אתגר גדול", אמר חיים, "אני לא חושב שאנחנו עדיין כזאת קבוצה גדולה, אני כן יודע שנהיה קבוצה טובה ויהיה קשה מאוד לשחק נגדנו. אנחנו קבוצה חדשה לגמרי, התקציב שלנו הוא לא גבוהה ןלא הבאנו כוכבים. רוב השחקנים הם צעירים וזה לוקח זמן. צריך לעבוד על זה וזאת עבודה של מאמן".

את פתיחת העונה המוצלחת של קבוצה סיכם חיים כך: "אני שמח על התוצאות, אבל דרך לוקחת זמן. אנחנו עדיין לא במקום שאני רוצה להיות, התוצאות שאנחנו מביאים בשלב כזה של העונה יעזרו לנו להמשך לביטחון שלנו. כרגע אנחנו לא נראים כמו שאני רוצה וזה טבעי. אני מבטיח שיהיה קשה מאוד לכל קבוצה נגדנו".

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?