כהן צדק: "בסך הכול לא זיהו אותי עם הזקן"

כהן צדק. יחזור לאימונים כרגיל כהן צדק. יחזור לאימונים כרגיל
מספר שעות לאחר שנחת בישראל מגיב הקשר יאיר כהן צדק לפרסומים השונים: "לא עוכבתי בשום מקום ולא הייתי צריך התערבות של אף אחד מהקונסוליה היהודית״

שבוע מוזר עבר על הקשר יאיר כהן צדק. לפני שבוע וחצי נסע השחקן למספר ימים לאומן שבאוקראינה וחזר רק אתמול (א׳).

בשבוע האחרון פורסמו לא מעט עדכונים על מה שקרה לכהן צדק אך בשיחה עם הקשר התבהרה התמונה המלאה והאמיתית שבעקבותיה נעדר ממשחק גביע המדינה מול הפועל מרמורק.

"יש לי דרכון עם תמונה ישנה שבה אני ללא זקן. כאשר הגעתי לשדה התעופה ביום שלישי בערב, הנציגים המקומיים לא זיהו אותי וביקשו ממני אישורים ליציאתי מאוקראינה. לצערי כאשר הגיעו האישורים הנכונים פספסתי את הטיסה ונאלצתי לחכות לטיסה הבאה. טיסה נוספת מאומן לישראל הייתה ביום ראשון ובינתיים נשארתי אצל הקהילה היהודית באוקראינה שמאוד עזרו לי״ אמר הקשר.

כהן צדק המשיך: ״במוצאי שבת כבר יצרתי קשר עם ראשי בקעת הירדן וסיפרתי להם את הסיפור המלא. לא עוכבתי בשום מקום ולא הייתי צריך התערבות של אף אחד מהקונסוליה היהודית כי לא עשיתי שום דבר לא חוקי. עברתי כמה ימים לא נעימים כי רציתי לחזור לארץ בזמן אבל אני מסתכל קדימה וכבר מחכה לחזור לאימונים בבקעת הירדן ולעזור לקבוצה במסגרת הליגה".

בבקעה סיפרו כי יישבו בימים הקרובים עם השחקן. מה שכן אפשר לעדכן הוא שראשי הקבוצה לא מתכוונים לנקוט צעדים קיצוניים נגד כהן צדק שישאר בשורות המועדון.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יאלה יא בלופר
(אוהד: 01:20 22-09-2015)

סקר דאבל פס

מי הקבוצה המאכזבת של ליגה ב' דרום ב'?