נפרדו כידידים? יפו והכח סיימו בתיקו, טיאר ספג קללות מהאוהדים

על הדשא זה נגמר כידידים. ביציע? לא ממש (רפי נחמיאס) על הדשא זה נגמר כידידים. ביציע? לא ממש (רפי נחמיאס)
צחי טיאר והכח רמת גן התארחו אמש (ו') אצל מכבי יפו ונפרדו בתיקו 1:1. למרות האווירה הטובה והתפאורה של מאות האוהדים, נרשמו כמה רגעים שנויים במחלוקת כאשר קומץ אוהדי יפו קיללו את מאמן הכח. טיאר: "אני לא מתייחס לזה"

כ-400 אוהדים פקדו אמש (ו') את האצטדיון בשכונת התקווה וחזו במשחק טוב בין הכח רמת גן למכבי יפו המארחת. אומנם המשחק הסתיים ללא הכרעה אך המשחק היה דינמי, עם הרבה מצבים, רוח לחימה ורעב של שחקני הקבוצות.

בזמן המשחק, הייתה במגרש אווירה מדהימה בזכות הקהל של יפו שלא הפסיק לעודד ולדחוף את הקבוצה שלו לאורך כל הדרך, מנגד אוהדי הכח שהופיעו במספרים יותר קטנים דחפו גם הם את הקבוצה מהיציע.

למרות האווירה המחשמלת, היו קומץ של אוהדי יפו שלא שכחו את העזיבה של המאמן בעונה שעברה, והחלו לקלל את מאמן הכח רמת גן, צחי טיאר.

לא ריחמו על טיאר. הקהל של יפו (רפי נחמיאס)
כבר בתחילת המשחק נשמעו מהציע של הכח נבואות הזעם של בוקי נאה שהכריז שזהו אחד המשחקים האחרונים של הקבוצה שהולכת להתפרק, אך על המגרש הדברים נראו אחרת והקבוצה הראתה נחישות ורצון לנצח לאורך כל המשחק. 

שחקני שתי הקבוצות (רפי נחמיאס)
למרות שיפו היו אלה שפתחו את המחצית בצורה טובה יותר ההזדמנות הראשונה הייתה שייכת דווקא להכח, בדקה השביעית אסף מדר קיבל כדור מימין לרחבה וניסה את מזלו עם בעיטה מעשרים מטרים שלא מצאה את המסגרת. בדקה ה-12 יחיאל צגאי הרים כדור לרחבה, ולאחר ערבוביה ברחבה אחד משחקני הכח ניסה להרחיק וכמעט הבקיע שער עצמי. דקותיים עברו ושוב צגאי הרים קרן והפעם זיו אב עילם נגח מקרוב אך הכדור פיספס את המסגרת.

צחי טיאר המשיך לדרבן את החניכים שלו ובדקה ה-18 אסף מדר הוציא כדור רוחב לצדה השני של הרחבה, הכדור הגיע לחלבי בהאא שהטעה את שחקן ההגנה והפציץ מ-17 מטרים ישר לחיבורים. הכח עלתה ליתרון 0:1, וכל שחקני הקבוצה רצו ישר לטיאר כדי לחגוג.

שחקני יפו חוגגים עם טיאר (רפי נחמיאס)
המשחק התחמם ובדקה ה-45 יפו חזרו למשחק. יחיאל צגאי בעט בעיטה חופשית מ-18 מטרים ושלח כדור מדוייק לרשת של דניאל מכלוף חסר האונים. 1:1 בסיום המחצית.

יחיאל צגאי חוגג עם החברים (רפי נחמיאס)
במהלך המחצית קומץ אוהדי יפו ירדו לשורה הראשונה ביציע והמשיכו עם הקללות לעבר צחי טיאר, אין ספק שנאמרו אמירות שעברו את גבול טעם הטוב, מה שהעיב על האווירה הטובה שהייתה במגרש.

המחצית השנייה החלה עם מומנטום של יפו שנראה כי השער בתום המחצית הגביר את המוטיבציה של השחקנים. בדקה ה-68 הזדמנות ליפו, אביחי ממן הרים כדור לרחבה ועותמן נגח מקרוב אך מכלוף הציל. 

עמית פרחי מנסה לעצור את בהאא חלבי (רפי נחמיאס)
בדקה ה-81 השאיר מדר את כדור לאקס יפו, מאור עשור, שבעט אבל גינזבורג היה במקום. את ההתקפה האחרונה יחיאל צגאי ואוהדי יפו ירצו לשכוח, צגאי הגיע למצב של אחד על מול מכלוף וניסה להקפיץ את הכדור מעליו אך הכדור פיספס את השער, החמצה ענקית ליפו.

האיש שאמור לסחוב את יפו. גילקרוב (רפי נחמיאס)
בדקות הסיום יפו המשיכה ללחוץ אך לא הצליחה להגיע להזדמנויות נוספות. 1:1 בסיום, חלוקת נקודות בשכונת התקווה.

מאמן יפו. מאיר סומך (רפי נחמיאס)
בסיום המשחק, שוב אותו קומץ אוהדים החל לקלל את צחי טיאר, שלא התרגש ואמר: "אני לא מתייחס לזה. יש ליפו קהל נפלא, רוב הקהל הם אנשים הגיוניים ותרבותיים, בכדורגל הישראלי תמיד יש את הקומץ ולקומץ לא מתייחסים. אני תמיד דרוך, תמיד חי את המשחק, אני משתדל גם להתלבש כמוהם כדי להיות חלק מהתפאורה בליגה הזו, בכל משחק תראו אותי ככה".

טיאר גם הגיב על מהלך המשחק: "זה טבעי למשחק ראשון, יש קצת עליות וירידות אבל ברוב דקות המשחק היינו יותר דומיננטיים יצרנו יותר מצבים. אנחנו בדרך הנכונה ומתקדמים לאט לאט, זה נראה טוב ונהיה קבוצה טובה וחזקה. אני תמיד מאוכזב שאני לא מנצח הכח רמת גן זה שם וזו קבוצה שצריכה לנצח ולהיות בצמרת כל העונה ואנחנו נגיע לזה. היינו צריכים לנצח היום, אנחנו עוד נצטרך להשתפר אבל שיחקנו נגד קבוצה טובה במשחק חוץ שנחשב קשה, ספגנו שער רק מכדור נייח ואין ספק שאנחנו צריכים חיזוק ונתחזק תוך כדי תנועה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
3
לאוהדי יפו
(קריית גתי: 18:04 26-09-2015)
מתי תתבגרו שנה חדשה התחלה חדשה תפסיקו עם הקללות המכוערות האלה אתם רק יוצרים לעצמכם שונאים וזה חוזר אליכם כמו בומרנג תתעסקו בעידוד של הקבוצה שלכם תפסיקו עם השנאה והקללות המכוערות שרק גורמות למועדון שלכם לנזק. חומר למחשבה..
4
תגובה לשערוקי ולקריתגת
(אוהד יפו : 19:32 26-09-2015)
אני הייתי במשחק ואתם לא אתם שומעים רק צד אחד לא שמעתי שום קללות על טיאר דבר שני תתעסקו יותר בקבוצה שלכם בקריה יש לכם בלגן ועליכם יש כרגע קללה קטנה שים לב
5
אם שעריים מנצחים את יפו..............
(יפו מאכזבת שוב: 00:45 27-09-2015)
במחזור הבא ומרמורק מנצחים את מורשה המפורקת הפער יהיה 5.והעונה נגמרה ליפו אחרי 2 מחזורים.לכן לא לנצח משחק בית זה גרוע.יפו חייבים לעשות סנסציה נגד שעריים(0-1 קטן) אם הם לא רוצים לראות אותם בהמשך עם משקפת.
7
צחי טיאר והתגובות שלו
(משה: 12:44 27-09-2015)
אתה בנדם קטן אתה אומר שאתה לא סופר את הקומץ עוד מעט לא תצטרך לספור אף אחד כי אתה שרוף בכל הקבוצות מסוכסך עם כולם הבעיה היא אצלך ותתחיל לעשות חשבון נפש עם עצמך

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?