המשחק בין איכסל לקרית אתא בוטל, במועדון מהמגזר מאשימים את בית שאן

המשטרה החליטה על ביטול המשחק המשטרה החליטה על ביטול המשחק
חשיפה: אנשי הנהלת הפועל איכסל לא הגיעו להערכת מצב המשטרתית לאחר שלטענתם אנשי בית שאן היו אמורים לסדר את הפרטים. המשטרה החליטה לבטל את המשחק. ההתאחדות הודיעה כי איכסל תעמוד לדין משמעתי. העונש הצפוי: הפסד טכני וקנס כספי

מחר (א') היה אמור להתקיים משחק נוסף במסגרת המחזור הראשון בליגה א' צפון בין הפועל איכסל למכבי קרית אתא. המשחק היה אמור להתקיים באצטדיון העירוני בבית שאן מאחר ואיכסל סוחבת עמה עונש רדיוס מהעונה שעברה.

ביום חמישי האחרון הייתה אמורה להתקיים הערכת מצב משטרתית לקראת המשחק בין השניים, אלא שאנשי איכסל לא טרחו להגיע לאחר שלטענתם האחראיים על המגרש בבית שאן הודיעו להם כי הם מסדרים להם את כל העניינים הבירוקרטיים. את המשטרה זה לא עניין והיא הודיעה על ביטול המשחק.

הפועל איכסל תעמוד לדין משמעתי כאשר גורל המשחק יקבע על ידי בית הדין. ראוי לציין כי התקנון מחייב כל קבוצה ביתית לקיים הערכת מצב על מנת לקבוע כמות אבטחה ושוטרים למשחק הביתי שלה. בעקבות העובדה שלא הגיעו נציגי הקבוצה המארחת (הפועל איכסל) לא נותר ברירה למשטרה אלא להודיע על ביטול המשחק.

בהאא חליל, יו"ר הפועל איכסל, הגיב לדברים: "אף אחד לא אמר לנו על קיום הערכת מצב. אנשי איכסל סמכו על אנשי בית שאן שאמרו שהם יסגרו את הכל, בשביל זה אנחנו משלמים להם כסף. בית שאן שיחקו לנו אותה, דפקו לנו ברז. אני נסיתי לקיים את המשחק בכל המגרשים שיש, ניסיתי בסכנין, מעלות, כאוכב, כפר כנא, לא היו מגרשים מאושרים גם אסי גלבוע רצו לעזור לנו, הם דיברו עם המשטרה אבל זה לא הסתדר. המקום האחרון שפנינו אליו זה בית שאן שעשו לנו טובה".

תגובת בית שאן תובא כשתתקבל.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תוצאות כדורגל צריכות להיקבע במגרש ולא על שולחנות הדיונים במיוחד שעל פניו לא נראה שאיכסל אשמה .
2
קרקס
(אוהד כדורגל: 15:43 26-09-2015)
אדון בהאא חליל .מה שעשו בי שאן זה להשכיר לך את המגרש עם האישורים המתאימים על המגרש כל שאר הדברים כולל מאבטחים תאום עם המשטרה הזמנת שופטים וכו' הם תפקידה של איכסל .אז בבקשה אל תשחק אותה ראש קטן ותאשים אנשים אחרים.עשיתם את הפדיחה שלכם.
3
באקה בולעת את בית שאן
(מבאקה: 16:19 26-09-2015)
בית שאן שתגיעו לבאקה אתם תדעו מה זה גיהנום מחכים לכם בקוצר רוח
6
אין בבית שאן הנהלה יש חובבים
(איתמר אביטן: 21:02 26-09-2015)
7
קריית אתא הפועל איכסל בוטל
(אוהד שאכפת לו: 21:10 26-09-2015)
להנהלת איכסל היקרה המיגרש באולגה מאושר אני מציע לכם להשכיר את המיגרש כי אני חושב שעלות ההשכרה נמוכה תיבדקו את זה היום אוו מחר בבקשה עים הבעלים של הפועל חדרה תנסו בבקשה בהצלחה
9
החוק
(אבי: 00:51 27-09-2015)
אם על הנהלת איכסאל להגיע ולא הגיעו אז הם אשמים נקודה. למה להאשים אחרים.
10
למגיב על אסולין
(גדי : 10:06 28-09-2015)
אתה הליצן קבוע תומר לא צריך להגיב ואתה תמשיך למוות מקינאה מההצלחות של תומר אסולין תמשיך לחיות ולסבול שפן עלוב
11
למגיב העלוב הקבוע
(גדי : 10:08 28-09-2015)
רק חבל שלא אשמת גם שתומר אשם יכסאל קיבלו את המשחק רדיוס בגלל תומר אסולין ושהוא אשם אתה פשוט ליצן החצר של כל האתרים חבל שאתה לא מראה את הפרוצוף שלך
12
אסולין מאמן ערבבן ושקרן ולא ראוי לאמן
(לגדי תומר אסולין: 23:10 28-09-2015)
מאמין שקרית אתא תזרוק אותו זה רק עניין של זמן

סקר דאבל פס

בהנחה שקרית גת תנשור לליגה ב', מי תהיה הקבוצה השנייה שתצטרף אליה?