לא כל יום טכני: נהריה ניצחה את בית"ר חיפה ועלתה שלב

שחקני נהריה חוגגים (מיכה פישנזון) שחקני נהריה חוגגים (מיכה פישנזון)
בית"ר נהריה, היורדת הטרייה מליגה א', פתחה סוף כל סוף את העונה לאחר שבמסגרת גביע המדינה פגשה את בית"ר חיפה. למרות המשחק החלש, בית"ר נהריה הצליחה לנצח ולעלות שלב נוסף. אירוע ביזארי נרשם במשחק בעקבות טעות בזיהוי

ביום ו' האחרון, פגשה נהריה את בית"ר חיפה והאקס נדב לוי ששיחק אשתקד בשורותיה, בסיום ניצחה נהריה משערים של מיכה שושן ואיליה זאיקה והעפילה לסיבוב הבא במסגרת הגביע. בסיבובים הקודמים, ניצחה נהריה בניצחונות טכנים את כפר סמיע והפועל כאוכב.

בעשרים הדקות הראשונות המשחק לא התעלה לרמה גבוהה והקבוצות נראו אנמיות, אך למרות המשחק החלש נרשם אירוע ביזארי מאד על המגרש בעקבות טעות בזיהוי של כמה ילדים אוהדי נהריה. הילדים, חשבו שדודו אוואט עמד בשער הקבוצה, אך למרבה הפתעתם הם טעו וזאת בשל הדמיון הרב בין שוער נהריה גבריאל כהן לאוואט.

כהן. הזכיר לילדים את אוואט. (מיכה פישנזון)
בדקה ה- 25 נהריה עלתה ליתרון, מיכה שושן שלח כדור נהדר מאמצע המגרש לעבר איליה זאיקה שהוכשל ברחבה על ידי הבלם אור חודדה, השופט פסק פנדל לטובת נהריה ומיכה שושן שבעט נהדר והעלה את נהריה ליתרון. 0:1 לנהריה.

מיכה שושן חוגג שער יום הולדת. (מיכה פישנזון)
בדקה ה- 30 שניר יפרח מנהריה בעט כדור מעשרים מטרים שנהדף על ידי לוי לקורת השער. עד לסיום המחצית הראשונה שתי הקבוצות הציגו כדורגל חלש ולא סיכנו את שער היריבה, נהריה ירדה ביתרון בסיום המחצית הראשונה.

עם פתיחת המחצית השניה הקבוצות המשיכו להראות יכולת חלשה על כר הדשא. בדקה ה-70 הזדמנות ראשונה במחצית השנייה לנהריה, עמרן בריק בעט את הכדור לעבר השער אך נדב לוי התמקם טוב והדף את הכדור.

משחק חלש בין הקבוצות. (מיכה פישנזון)
עמוק בתוך תוספת הזמן נהריה כבשה את שערה השני, אדר קליר מסר כדור רוחב מאגף ימין לעבר איליה זאיקה שמתוך הרחבה דחק את הכדור לרשת. 0:2 לנהריה וניצחון ראשון העונה.

זאיקה לאחר הכיבוש. (מיכה פישנזון)


 

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?