מ.כ "יניב" חולון: המטרה להתבסס בליגה

שחקני שחקני "יניב" חולון (אלי שמואלי)
לאחר קיץ מלא תהפוכות, ובין היתר הפרישה הפתאומית של מוסא בן חיים, תפתח ביום שישי מ.כ "יניב" חולון את עונתה הראשונה בליגה ב' במשחק בית מול בית שמש

קיץ לא פשוט עבר על "יניב" חולון. העולה החדשה לליגה ב', כבר עמדה להתמזג עם עירוני בית דגן, עוד עולה חדשה, אך בסופו של דבר האיחוד לא יצא אל הפועל. בינתיים, נאלצה הקבוצה לפרוש ממשחקי  הגביע (בעונה שעברה הניפה את הגביע בליגה ג') ולשנות מעט את פניה. 

בין השמות החדשים אפשר למצוא את הבלם, דור בן לולו ואת המגן, מאור מרציאנו. מי שהפתיע ביממה האחרונה והודיע על פרישה, הוא החלוץ הותיק, מוסא בן חיים, שבחולון יצטרכו למצוא לו מחליף. בין היתר צירפה הקבוצה לצוות הלוגיסטי את כתבנו המסור, אלי שמואלי ואת שחקן הקבוצה, חיים ירמיהו, שמחלים ממחלה ויצטרף לצוות המקצועי, כמו גם את חיים בן לולו.

לקבוצה הצטרף השנה גם ספונסר טורקי בשם אריק, מנכ"ל חברת יילמזלר, שיתמוך כספית. בראש השנה חגגו השחקנים בהרמת כוסית משותפת ביחד עם הבעלים, עופר דליאן ואיציק ששון במעמד ראש עיריית חולון, מוטי ששון ומחזיק תיק הספורט, קובי זיתוני, שעל שם בנו יניב נקראת הקבוצה.

בעלי חולון, עם ראש העיר והספונסר הטורקי (משמאל)איציק ששון (משמאל) והספונסר החדש (אלי שמואלי)
בחולון לא יוצאים בהצהרות והמטרה העיקרית היא להתבסס בליגה, לשחק כדורגל מהנה ולמשוך כמה שיותר קהל למשחקים.

את משחקה הרשמי הראשון בליגה ב' תקיים חולון מחר (ו', 14:00, חולון חדש) מול עירוני בית שמש במסגרת המחזור הראשון במחוז דרום ב'.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תתבייש לך
(עופר דליאן דיי לגנוב מהאוהדים : 10:24 02-10-2015)
2
צפרירים חולון מקום 1
(גיגי חלוובה: 23:34 02-10-2015)
בחולון יש רק קבוצה אחת וזו צפרירים חולון. כל השאר לא באותה הליגה.