המשחק המרכזי: עירוני טבריה מארחת את בית שאן

עמיר אבלס (עודד חסין) עמיר אבלס (עודד חסין)
המפגש המסקרן ביותר של המחזור ייערך ללא ספק במגרש בטבריה כשהמקומית תארח את בית שאן. מוריס אוזן פוגש את האקסית יחד עם אבלס, מראד, איבגי ושפשה. מי יצא מאושר בסיום?

המשחק ביום שישי בין עירוני טבריה להפועל בית שאן יספק לנו עוד מפגש מעניין בין מוריס אוזן לקבוצתו בעונה שעברה., אך יחד איתו מגיעים מספר שחקנים שגם הם לבשו את המדים הבית שאניים.

אחד מהם הוא עמיר אבלס. לפני שנתיים שיחק הקשר המוכשר בבית שאן. אז הוא נחת בקבוצה כשהרבה לא מבינים מי זה השחקן הזה שעונה לשם ״פיצי״. אפשר לומר שבסיום העונה אותו ״פיצי״ כבש את לבבות האוהדים וגם צד את עיניהם של מאמנים באזור.

השנה, אחרי סיבוב בלאומית במדי עפולה, נחת אבלס בטבריה אצל מוריס אוזן. גם הוא בדומה למאמנו וחבריו לקבוצה מתכונן לקראת המשחק שעבורו הוא קצת יותר מעוד מפגש מסקרן מול בית שאן: ״מצפה לנו משחק נגד יריבה טובה התכוננו טוב במהלך השבוע. אנחנו מגיעים מוכנים למשחק הבית הראשון העונה במטרה לקחת 3 נקודות״ אמר אבלס.

מוריס אוזן. גם עבורו זה הרבה מעבר למשחק רגיל (עודד חסין)
העונה טבריה עשתה שינוי גדול בסגל לעומת העונה שעברה, לצד שחקנים וותיקים ההנהלה צירפה שחקנים צעירים ורעבים כדי להצליח. אבלס עצמו התייחס על ההשתלבות שלו בקבוצה והוסיף: ״השתלבתי טוב יש אחלה חברה וקיבלו אותי מאוד יפה ואני שמח שהגעתי לטבריה ומקווה שנעשה עונה טובה ביחד, אני חושב שיש לנו סגל מצוין עם שחקנים מנוסים בשילוב של צעירים רעבים. עוד מוקדם להגיד מה יהיה בסוף. אנחנו צריכים לבוא כל משחק ולנסות לנצח ולהתקדם הלאה״.

יום שישי בשעה 13:30 עירוני טבריה נגד הפועל בית שאן יהיה מעניין.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
טבריה קבוצה פח
(שמש ממגדל העמק : 09:07 01-10-2015)
בית שאן שמים להם שלוש בהליכה .......רק מיגדל העמק אימפרייה במחוז הזה
2
עירוני טבריה
(שמש הטברייני האורגינל: 09:38 01-10-2015)
אם טבריה לא מנצחת במשחק זה אין לה מה לחשוב לגבי העליה בית שאן קבוצה חלשה ומפורקת אז אל תחשבו אחרת ורק נצחון איך אומרים ביתי הוא מבצרי
3
שמש ממגדל כנס
(שמש הטברייני האורגינל: 10:54 01-10-2015)
מי שקבוצה פח זו מגדל העמק עם המאמן הליצן והשפן גם אתם ובית שאן תחטפו מטבריה לא שלישיה יותר מזה . השבוע הקרוב מגדל תפסיד ונראה לאן תגיעו
4
טבריה פח
(אוהד בית שאן : 11:24 01-10-2015)
בית שאן לא קבוצה מפורקת היא בוניה מצוין ואנחנו ננצח את טבריה עימור אחד אפס הפועל בית שאן על טבריה
5
בהצלחה
6
בהצלחה ... לעירוני טבריה
(חיים הגמד מאולגה : 13:43 01-10-2015)
אחלה אנשים בטבריה....לפני חודש ניתקעתי עם האוטו...ועזרו לי שם מכל הלב...הלוואי יעלו ליגה... חיים הגמד אולטראס אולגה
7
בית שאן מנצחת
(בית שאני: 18:09 01-10-2015)
בית שאן תפתיע ותנצח בזכות הלב והקהל הטוב בליגה!

סקר דאבל פס

בהנחה שקרית גת תנשור לליגה ב', מי תהיה הקבוצה השנייה שתצטרף אליה?