עידן ויצמן חתם בהפועל עפולה

הבלם במעמד החתימה הבלם במעמד החתימה
כפי שפורסם בערוץ הספורט ו"דאבל פס" הבלם חתם היום (ה') באופן רשמי באמצעות סוכנו, אדם קידן, ויחזק את החלק האחורי של ניסן יחזקאל

כפי שפורסם בערוץ הספורט ו"דאבל פס", הבלם חתם היום (ה') באופן רשמי בשורות המועדון מהליגה הלאומית באמצעות סוכנו, אדם קידן.

בהפועל עפולה חיפשו בשבועיים האחרונים לחזק את הסגל בעמדת הבלם לאחר שאמרי זייד סיים את העונה בעקבות פציעה ובעקבות ההיעדרות הצפויה של הבלם, גיזי דורבור, בעקבות זימונו לנבחרת. לאחר שבחנו את האפשרויות פתחו במו"מ עם הבלם ששיחק במשך שנתיים האחרונות בליגה האזרית.

בין היתר, צירופו של ויצמן יעניק למאמן עפולה, ניסן יחזקאל, את האפשרות להחזיר את שלומי חנוכה לעמדתו הטבעית כקשר אחורי, מהלך שהיה מתבקש מאז פתיחת העונה. ביום שני הקרוב תתארח עפולה ברמלה למשחק מול בית"ר ת"א/רמלה כאשר בעפולה עושים מאמצים להעביר את האחרון בבקרה כדי שיוכל לשחק כבר במשחק הליגה הקרוב.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
טוב מאוד ! בלם מצוין
(ירון: 15:46 01-10-2015)
2
בהצלחה
(נשרקה: 16:39 01-10-2015)
3
שחקני בית !!!!!!!!!
(עפולאי מודאג: 19:55 01-10-2015)
אדון ניסן יחזקאל מעניין עכשו לראות איזה שחקן בית תושיב על הספסל בעקבות ההחתמה הזאת !!! בתחילת עונה שיחררת שחקן נשמה כמו גבע ברקאי ועכשו הבאת בלם נוסף מעניין כמה כסף זה עלה ההחתמה הזאת !! מתי תבין שבשביל לנצח בכל משחק צריך שחקני בית שייתנו את הלב !!!
4
שחקן ענק
(אביהו: 09:28 04-10-2015)
היה אגדה בסימרוק אבל היה לו קשה להשיג אוכל כשר בגלל זה הוא חזר כי הוא אדוק

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?