צפרירים הפסידה לרו"ח ת"א, לירן חלובה הורחק כשהתעמת עם השופטים

רו רו"ח ת"א נגד צפרירים חולון (אלון יהודיוף)
שער בדקה ה-90 של זיו סולומוביץ' העניק לרו"ח ת"א ניצחון 2:3 על צפרירים חולון במחזור הראשון של ליגה ב' דרום א'. המאמן החולוני הורחק לאחר שער השוויון השני לאחר שזעם על השיפוט

בשעה טובה, גם ליגה ב' נפתחה בסוף השבוע ובמגרש בקרית שלום קיבלנו חתיכת משחק. מצד אחד, רו"ח ת"א, שעד כה עושה חייל בגביע המדינה והגיעה לגמר מחוז דרום א' ומנגד, צפרירים חולון, שסיימה במקום השני בעונה שעברה, אך כשלה במשחקי הפליאוף ומכוונת גבוה גם השנה.

"אנחנו קבוצה יותר טובה", אמר לירן חלובה, מאמן חולון עוד לפני המשחק. לאחר המשחק הוא תכנן לנסוע למשחק של בני יפו, יריבתו במחזור הבא. "תלוי בתוצאה", הוא חייך. בסוף הכתבה כבר תבינו למה לא היה לו מצב רוח לנסוע לשם.

אז מה היה לנו במשחק הזה? לא מעט. זה התחיל עם אירוע לא שגרתי בו נאלצה חולון לבצע שינוי בהרכב עוד לפני שריקת הפתיחה. אדיר מוחבר, אחד השחקנים החשובים במערך של חלובה, עלה לשחק עם עגיל באוזנו, אבל לא עגיל מהסוג שאפשר בקלות להוריד ונמצא על קצה האוזן, אלא עגיל לחץ שנמצא בחלק האמצעי יותר של האוזן והשופט לא אישר לו לשחק בלי להוריד אותו. מי שנכנס להרכב במקומו היה ניסון לריס. במחצית השנייה מוחבר כבר שותף כמחליף לאחר שנאלץ לחתוך את העגיל ולמרות שהיה לא רע, זה לא עזר לקבוצה שלו לנצח.

חמש דקות מפתיחת המשחק חזינו בעוד אירוע ביזארי. מכבי ת"א, בעלת המתחם, התאמנה בסמוך עד שניות לפתיחת המשחק. לפתע הופיעו אנשי האבטחה של קרית שלום, ניגשו לספסל של חולון והתלוננו בפניהם ששחקני מכבי ת"א הותקפו מילולית קודם לכן ע"י החולונים. בספסל של צפרירים היו בהלם מהתלונה וניסו להרגיע את הרוחות ושינסו לבדוק את העניין. כמובן שהמשחק נעצר למשך כדקה עד שאנשי הספסל חזרו למקומם.

לאחר מכן כבר התרכזנו במשחק, אבל הרבה לא היה. שתי הקבוצות פגשו את המשקוף, כאשר בצד המארח היה זה אורדן כהן ישירות מהקרן ומן העבר השני הייתה זו נגיחה של מוטי עלפי שגילחה את משקוף שערו של אליעד גרף.
בדקה ה-30 רו"ח קיבלה מצב מצוין לעלות ליתרון לאחר שגיא סולמי איבד כדור לאורדן כהן שמסר לרועי אדרי, אבל האחרון בעט חלש ואבי ביטון, שוער חולון, קלט.

שתי דקות חלפו והשער הראשון הגיע, אבל בצד השני. בדקה ה-32 עלפי מהאגף הימני ספק הגביה ספק בעט, אבל הכדור שלו חלף מעל השוער ונחת בפינה הרחוקה של השער, 0:1 לחולון.

עלפי חוגג את היתרון (אלון יהודיוף)
רו"ח לחצה, אבל אדרי וכהן לא היו מדוייקים והמחצית הראשונה הסתיימה ביתרון חולוני. רגע לפני השריקה נפצע בלם חולון, רועי כוהניאן, ליד עינו והחל לדמם. בהפסקה הוא קיבל טיפול ונחבש, אבל כבר לא חזר לשחק.

כוהניאן מקבל טיפול (אלון יהודיוף)
במחצית שלח ארז בלפר, מאמן ת"א, את ישראל בורוכוב למערכה במקומו של איתי כספי. מנגד, חולון ביצעה חילוף כפול כשמאיר דרעי ועידן כהן נכנסו במקום לריס וכוהניאן. בקושי שלוש דקות חלפו ובורוכוב היה יכול להשוות, אך בעט מקרוב החוצה. רו"ח המשיכה ללחוץ, בדקה ה-60 בלפר כבר עמד להוציא את אורן כוכבי ולהכניס במקומו את זיו סולומוביץ', אך רגע לפני החילוף קיבל החלוץ הוותיק כדור ברחבה ובעט פנימה, 1:1.

למזלה של רו"ח החילוף התעכב. כוכבי משווה (אלון יהודיוף)
שלוש דקות אח"כ כוכבי כבר יצא ומנגד, גם מוחבר נכנס בשורות חולון ובדקה ה-66 היא שוב עלתה ליתרון. מאיר דרעי הגיע לכדור רוחב ממש על קו השער ובעט פנימה, 1:2 לחולון.

חולון שוב ביתרון. דרעי דוחק פנימה (אלון יהודיוף)
חלפו שבע דקות ושוב שוויון. רועי אדרי בעט פנימה והשווה ל-2:2. בחולון טענו לנגיעת יד לפני השער, אבל השופט, קינן רון, אישר את השער ושלח באותו זמן את הקבוצות להפסקת שתייה. אנשי חולון ניצלו את ההפסקה כדי להתווכח עם השופט וחלובה, שכבר מתחילת המשחק החליף לא מעט דברים עם הקוון, ירון קדוש, המשיך להשתולל והורחק. בדרך החוצה הוא גם סינן מספר מילים לא יפות וסביר להניח שיועמד לדין משמעתי בהתאחדות עקב כך.

הכדור של אדרי ברשת (אלון יהודיוף)ביטון מסמן שהייתה נגיעת יד וסופג צהוב (אלון יהודיוף)חלובה מורחק (אלון יהודיוף)ורואה את המשך המשחק מהיציע (אלון יהודיוף)
ללא המאמן על הקווים, חולון לא נפלה מיריבתה ושתי הקבוצות ניסו לתקוף על מנת להכריע את המשחק. המארחים היו יותר מסוכנים כאשר בורוכוב שוב לא הצליח למצוא את הרשת אבל בדקה ה-90 הרשת של החולונים בהחלט זזה. סולומוביץ' המחליף התרומם לנגיחה ושם את הכדור עמוק ברשת של ביטון, 2:3 לרו"ח ת"א.

הכדור של סולומוביץ' ברשת (אלון יהודיוף)
חמש דקות תוספת הזמן לא עזרו לחולון כדי לצאת לפחות עם נקודה מהמשחק הזה. חלובה המשיך להיות לא רגוע וכשעה לאחר המשחק שלח את התגובה הבאה: "חבל לענף שיש אנשים כאלה שבאים להרוס. פשוט להרוס. לא יכול להיות ששחקן מתרומם, על הפנדל, מוריד את הכדור עם היד מהשמיים, עם היד, מוריד אותו למרכז הרחבה, שחקנים שלנו נעמדים, השופט בא לשרוק ופתאום גול הוא שורק לאמצע. אפילו בילדים א' לא ראיתי כאלה טעויות שיפוט ומתחילת המשחק יש לך הרגשה שכאילו הקוון בא להציק לך, מחפש על כל דבר להעניש. אין טעם. פשוט ירד לי כל החשק לאמן כדורגל. ירד לי כל החשק לאמן כדורגל ואני חוזר על זה פעמיים. כשאתה עובד חודשיים פשוט בא אליך איזה מישהו ואומר לך: 'פה אתה לא תנצח היום'. ככה אני הרגשתי, זה המסר שהשופטים האלה העבירו וכשאתה פונה אליהם ואתה מנסה לבקש, לפחות לקבל הסבר איך הם בכלל קיבלו כזו החלטה שגויה, אז הם צועקים עליך בחריפות ומרחיקים אותך מהם. פשוט זה מבזה את הענף שיש אנשים כאלה שבאים לייצר תוצאה, פשוט לייצר תוצאה, בניגוד לכל מה שאירע במגרש וחבל לי. אני חי את המשחק וממש כואב להפסיד. אני ספורטאי ויודע להפסיד אבל פה זה כבר היה הרבה מעבר".

בשבוע הבא, כאמור, תפגוש חולון למשחק בית את בני יפו שגברה על בית"ר פ"ת (בכתבה נפרדת). לעומתה, רו"ח ת"א תפגוש חולונית נוספת,כשתתארח אצל א.ס. חולון. 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חלובה לך הביתה
(אוהד צפרירים: 00:25 05-10-2015)
אני אוהד של צפרירים ולצערי מי שצריך להתבייש זה האדון חלובה שזרק לשופטים מילים כמו בני זונות אני יזיין אותכם הומואים מסריחין ועוד ועוד...חלובה חייב לעוף הביתה. בושה שזה הבן של....נקודה.
2
קבוצה עם נשמה
(מת לחזור לאימונים: 17:24 04-10-2015)
גאה בכם אחים שלי ומזכיר לכם שבאותה תוצאה וכמעט באותה דרך פתחנו את העונה שעברה ומאחל לנו עונה דומה פלוס , ביום שישי חוזרים למקום שממנו עלינו ליגה ( מול אותה הקבוצה חחח ) , אני בא לצלם !
3
לירן חלובה בושה
(יציע: 19:28 04-10-2015)
מי שחולה נפש הוא לירן חלובה נכחתי במשחק שצעתי בדיוק את מה שהוא אמר לשופטים ולקוון. טוב היו עושים אנשי צפרירים אם היו מעיפים אותו לקיבינימט. הוא עשה בדיוק בעונה שעברה את אותם הדברים לשופט אחר. בושה.
4
למספר 2
(אוהד כדורגל: 07:52 05-10-2015)
לא יודע מי אתה(כנראה מהערככת) תנסה פעם לשבת לייד הקוון ירון קדוש במשחק או להיות במשחק ילדים שהוא שופט .הבן אדם בא לריב עם כולם להציק ולא לשפוט .אני לא מדבר על המשחק הנ"ל אלא על משחקים שאני ראיתי(ראיתי אותו בהרבה משחקים) אסור לתת לו לשפוט .הבן אדם
5
לא נמאס לך ללכלך על כל העולם?
(לירן חלובה דיי כבר לך הביתה: 10:07 05-10-2015)
דיי הרגת אותנו עזוב אותנו השחקנים לא יכולים לראות אותך אתה שקרן
6
שופט הזוי
(אפי: 15:32 05-10-2015)
אני מאמן מאזור המרכז .ירון קדוש שפט אותי בכמה משחקים .תמיד זה נגמר במריבות איומים הרחקות הוא בא לריב לא לשפוט.הבן אדם שופט בליגות ילדים הרבה זמן ועושה הרבה בלגן במשחקים.
7
בסוף עונה נדבר לאחר העליות ליגה
(אוהד צפרירים : 14:55 06-10-2015)
בסוף העונה חולון תכיח לכולם לאחר שגם הנוער וגם הבוגרים יעלו ליגות וצפרירים תחזור לימים הטובים יאאלה צפרירים אוהבים אותכם
8
לא יודע איזה אוהד אתה אבל..
(ישראל : 19:30 06-10-2015)
לירן צדק השופטים גמרו אותנו אולי היה צריך לשמור על קור רוח אבל כשאתה מוביל פעמיים והשופטים הולכים נגדך אף אחד לא יודע איך היה מגיב אז לא לשפוט
9
חלובה הורחק לחמישה משחקים
(דיין האמת: 11:57 09-10-2015)
סוף סוף יהיה שקט בקבוצה. כשלירן חלובה הורחק לחמישה משחקים ואולי כדאי שהאתר יתן ביטוי להתבטאויות הקשות של חלובה כלפי השופטים וההתנהגות שלו במשחק.
10
לכל המלעיזים שבו בשקט
(צפרירימי: 16:40 11-10-2015)
לירן חי את המשחק והרבה מאמנים גם מליגות גבוהות יותר. יכולים לצחצח לו את הנעליים

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?