שני מורחקים, שער אחד: בני יפו גברה על בית"ר פ"ת

בני יפו נגד בית בני יפו נגד בית"ר פ"ת (אלון יהודיוף)
המשחק בין בני יפו לבית"ר פ"ת לא היה מהמשובחים שראינו, אבל שני כרטיסים אדומים, אחד לכל צד ושער אחד מקומי סיפקו לנו את האירועים המרכזיים במגרש

בחום כבד, על דשא סינטטי רותח, נפגשו ביום שישי בני יפו ובית"ר פ"ת למשחק במסגרת המחזור הראשון של ליגה ב' דרום א'. שתי הקבוצות כבר מזמן לא במפעל הגביע, אך בעוד שפ"ת כבר הספיקה לקיים שני משחקים במפעל, ליפו היה זה משחק רשמי ראשון לאחר שנאלצה לספוג הפסד טכני בגביע מול רו"ח ת"א עקב אי הסדרת הביטוחים לפני המשחק.

שתי הקבוצות לא הציגו משחק גדול והמצב הראשון הממשי הגיע בדקה ה-20. כדור שעשה את דרכו לעבר שערה של פ"ת כבר הכניע את השוער, אלון פוזיס, אבל גל יער הרחיק מהקו ומנע יתרון מקומי.

מנע שער. ההרחקה של יער (אלון יהודיוף)
חלפו 14 דקות והאורחים נותרו בעשרה שחקנים. הוד מועלם הכשיל שחקן יפואי בדרך לשער וראה את הכרטיס האדום הישיר. את הכדור החופשי יפו לא הצליחה לנצל ובעטה אותו גבוה מעל השער.

מועלם מורחק (אלון יהודיוף)ולא מבין למה (אלון יהודיוף)
פ"ת ניסתה ליזום אך כדור חופשי של קובי דומר מ-20 מטרים מצא את הידיים הבטוחות של השוער היפואי.
דקה למחצית התאזנו יחסי הכוחות במגרש. מהומה שנוצרה לאחר עבירה סמוך לשער של יפו הסתיימה בכרטיס אדום לשאדי כורדי המקומי. לפי פ"ת הוא בעט בעדן זלמן ועל כך הורחק.

מהומה מיותרת (אלון יהודיוף)וכורדי מורחק (אלון יהודיוף)
במחצית השנייה כבר ראינו יותר כדורגל וגם שער אחד קטן. בדקה ה-50 פוזיס הדף לא מספיק טוב כדור שנבעט אליו, עבד אלכרים אטרש עט על הריבאונד וכבש, 0:1 לבני יפו.

לפחות ראינו גול. אטרש כובש (אלון יהודיוף)
פ"ת ניסתה להגיב, אך בעיקר קובי דומר לא היה מרוכז בתוך הרחבה. מנגד, בעיטה חופשית של בוטרוס עבו מ-20 מטרים חלפה מעל השער. יפו ניסתה לכבוש את השני, אך בעיקר התגוננה ובסיום היא גם חגגה ניצחון ליגה ראשון העונה.

בשבוע הבא תצא יפו למשחק חוץ לא קל בחולון מול צפרירים, שמגיעה לאחר הפסד כואב ותנסה לעשות הכל כדי לנצח. פ"ת, מנגד, תחזור הביתה ותארח את כפר יונה.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יפו הנקמה מתקרבת ביום ו היא תושלם
(יפו אנחנו מחכים לכם בחולון: 07:34 05-10-2015)

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?