פ״ת עם משחק שני ללא ניצחון, קורצקי: ״אנחנו מאוד רגועים״

קורצקי (אלן שיבר) קורצקי (אלן שיבר)
המלאבסים נעצרו אחרי פתיחה מושלמת כשסיימו בתוצאת תיקו 1:1 במחזור האחרון מול בנ לוד. המאמן: ״אנחנו משחקים טוב. אני מאמין שבזמן הקרוב נביא הרבה יותר נקודות וניצחונות״

אחרי הפתיחה המושלמת של הפועל פתח תקווה בשלושת המחזורים הראשונים, הגיעה הדעיכה כאשר בשני המשחקים האחרונים הקבוצה של מנחם קורצקי לא הצליחה לנצח ואיבדה נקודות יקרות.

בשישי האחרון סיימה פ״ת בתיקו 1:1 עם בני לוד כאשר את השער ספגה בדקה ה-80, ולמרות זאת, מאמן הקבוצה, מנחם קורצקי, לא מתרגש במיוחד: ״משברון במחזור חמישי? ממש לא. אנחנו מודעים לציפיות מפתח תקווה, אסור לשכוח שהקבוצה היא חדשה, אנחנו משחקים טובים, לאחרונה זה לא בא לידי ביטוי בנקודות אבל אני מאמין שבעתיד אנחנו נביא הרבה יותר נקודות״.

״אני חושב שברוב שלבי המשחק הייתה שליטה שלנו, אנחנו מצליחים להביא את הכדורים למקומות מסוכנים לא מצליחים לעשות את הפעולה האחרונה כמו שצריך, אני מאמין שבזמן הקרוב יותר נצליח ונביא הרבה יותר נקודות וניצחונות. יש לנו קבוצה טובה בפתח תקווה, אנחנו מאוד רגועים״ הוסיף המאמן.

במחזור הבא תתארח פתח תקווה ברמלה מול נועלת הטבלה כאשר גם קורצקי עצמו יודע כי שום משחק לא קל בליגה: ״רואים לבד את התוצאות, כל שבוע לכאן או לכאן, הליגה מאוד שוויונית, אני מאמין שבסופו של דבר הקבוצות שהיו בצמרת הן הקבוצות היותר איכותיות וזה יתבטא בפער של נקודות וניצחונות. מקווה לחזור למסלול הניצחונות כבר בשבוע הקרוב״ סיכם המאמן.

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?