אשדוד עם ניצחון שלישי רצוף, לחמן: ״אנחנו מאוד דרוכים בתקופה האחרונה״

לחמן לחמן
אחרי פתיחה לא טובה, השיגה אשדוד בשישי האחרון את ניצחונה השלישי כשניצחה בפעם השלישית ברצף באותה התוצאה (1:2): ״אופי, טקטיקה וכשרון יגרמו לקבוצות להיות בצמרת״

מפתיחת העונה הציפיות ממ.ס אשדוד היו גבוהות. לאחר שהקבוצה ירדה מליגת העל היה נראה כי מהמחזור הראשון קבוצתו של לחמן תדרוס את הליגה, אך במחזור הפתיחה רשמה הפסד ללוד ומשחק לאחר מכן סיימה בתיקו 1:1 עם רמת גן.

את שלושת המשחקים האחרונים ניצחה אשדוד כאשר כל המשחקים הסתיימו בתוצאה 1:2. רצף הניצחונות הקפיץ את לחמן וקבוצתו למקום השני. המאמן הסביר את הסיבה לשינוי: ״זה מעיד על כך שאנחנו מאוד דרוכים, אני חושב שזה הסוד שלנו בתקופה האחרונה. רף הציפיות לא מעניין, בסופו של דבר אלו גורמים אחרים שגורמים לקבוצות להיות בצמרת הגבוהה, הרבה אופי וטקטיקה וכמובן כישרון, זה תמיד ידעו שיש לנו. אני חושב שבשבועות האחרונים האופי והטקטיקה שיחקו תפקיד ראשי, הפכנו להיות הרבה יותר מחושבים, מסודרים ומבחינתנו זו רק תחילת הדרך״ אמר לחמן.

על פתיחת העונה הפחות מוצלחת הוסיף המאמן: ״לא חושב שהייתה פתיחה צולעת. אני חושב שבמחזור הראשון לקינו באחריות הטקטית שלנו, אך לאחרונה שיפרנו את זה בצורה משמעותית״.

במחזור האחרון ניצחה אשדוד את הפועל ראשון לציון 1:2. למרות הניצחון לחמן עדיין לא מרוצה מהיכולת של קבוצתו: ״זה עדיין לא מספיק, אנחנו עדיין סופגים. אם הצלחנו לחזור זה מעיד על אופי ועל כושר גופני גבוה, תוצאה של הקצב הגבוה שאנחנו מתאמנים״.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יש באשדוד את עירוני!!! מה המועדון סמרטוטי אשדוד מעניינים יש דרבי ב20 לחודש!!!!!!

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?