כמו דבורה: בועיינה עקצה את נהריה

שחקני בועיינה חוגגים את הניצחון (מיכה פישנזון) שחקני בועיינה חוגגים את הניצחון (מיכה פישנזון)
בית"ר נהריה אירחה את הפועל בועיינה כאשר לקבוצה מנהריה זו הזדמנות להישאר מושלמת מתחילת העונה. מחמוד עוואד מבועיינה כבש את שער הניצחון בדקה ה-88 ושלח את נהריה להסיק מסקנות לקראת ההמשך

אם נחבר את הניצחונות הטכניים של בית"ר נהריה במסגרת גביע המדינה, ואת ניצחון הבכורה בשבוע שעבר במחזור הראשון של הליגה, בית"ר נהריה פתחה את העונה על דרך המלך ובמסגרת המחזור השני אירחה את בועיינה.

בצד המקצועי, בנהריה החתימו את החלוץ טארק ארמלי ושוער הקבוצה, גבריאל כהן, שהיה מועמד לעבור לבית שאן מליגה א', יישאר עד לסוף העונה בשורות נהריה.

נותרו מחוסרי עבודה. כוח השיטור (מיכה פישנזון)
בעקבות המצב הביטחוני הרעוע בארץ ובנוסף לסדרנים שאבטחו את המשחק, כשמונה שוטרים שמרו על הסדר במגרש שבנהריה. כ-50 אוהדים אשר הגיעו לצפות בקבוצתם הביתית, התנהגו בצורה מופתית לאורך כל המשחק.

אוהדי בועיינה. התנהגו למופת (מיכה פישנזון)
בדקה ה-30 קיבלנו רגע של מחלוקת במשחק. סאלח חאג מנהריה הכשיל ברחבה את כעביה עבד, וספסל בועיינה דרשו לפנדל אך שופט המשחק הורה להמשיך כרגיל במשחק.

שתי הקבוצות הציגו כדורגל חלש, ולא סיכנו במהלך המחצית הראשונה את השערים. הקבוצות יורדו למחצית בתיקו מאופס.

המחצית השנייה נפתחה, ובדקה ה-62 בועיינה עלתה ליתרון. כדור קרן שהורם לעבר הרחבה מצא את מחמוד חמודה שנגח לתוך הרשת וקבע 0:1 לבועיינה.

חמודה כובש את הראשון (מיכה פישנזון)
כעבור חמש דקות נהריה חזרה למשחק. בעיטה חופשית של שניר יפרח מצאה את ראשו של בן ביטון, האחרון נגח היישר לרשת וקבע שיוויון 1:1.

נהריה חוגגת שיויון (מיכה פישנזון)
בדקה ה-73 הזדמנות טובה לבועיינה, מחמוד חמודה חלף על פני השוער כהן באחד על אחד, ומול שער כמעט חשוף בעט מעל השער.

בדקה ה-88, שנראה ששתי הקבוצות יפרדו בתיקו 1:1, מוחמד עוואד נשאר לא מכוסה בתוך הרחבה, והאחרון בעט וכבש שער ניצחון, 1:2 לבועיינה.

חגיגות השער של מחמוד עוואד (מיכה פישנזון)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
נהריה
(אלי: 16:38 10-10-2015)
יותר מחצי קבוצה ערבים לכן לא באים לראות אותם
2
אלפסי לך תאכל חמין ימפטס
(קרית אתא: 16:50 10-10-2015)
3
נבלה טרפה

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?