פתחו בעוצמה: 3:7 לעוצמה חולון על פרדס כץ

פתיחה טובה. שחקני עוצמה חולון (אלון יהודיוף) פתיחה טובה. שחקני עוצמה חולון (אלון יהודיוף)
עוצמה חולון התאוששה מההפסד בגביע והיכתה בקבוצה הצנועה מבני ברק. מנפלאות ליגה ג': פרדס כץ פתחה את המשחק עם תשעה שחקנים כאשר שניים הצטרפו בהמשך

מברוק. גם ליגה ג' נפתחה השבוע בקול תרועה רמה. עוצמה חולון, שירדה בעונה שעברה בקול ענות חלושה לליגה האחרונה, אירחה למשחק ראשון את פרדס כץ, שבכל שנה בקושי מגייסת שחקנים לכל משחק ומקבלת בראש. גם הפעם הגיעה הקבוצה מבני ברק עם תשעה שחקנים בלבד כאשר בטופס נרשמו 14 שחקנים. בתוך רבע שעה מפתיחת המשחק הצטרפו שני שחקנים נוספים שהיו רשומים בהרכב לכר הדשא. אחד מהם, שי גוזלן, אפילו הצטיין עם צמד פרטי.

בחולון לא יכלו לבקש יריבה יותר נוחה למחזור הראשון של הליגה, אבל שלא תטעו, למרות התוצאה זה לא היה כל כך קל. האורחים הציגו לפרקים משחק מסירות מהנה וסיכנו לא מעט את השער של אלמוג זהרנגי, שוער חולון.

הפתיחה הייתה שייכת למקומיים שלחצו כבר מן ההתחלה את תשעת שחקני האורחים על מנת להשיג יתרון מהיר. בדקה השמינית בן אלוני הגיע לכדור גובה ונגח לתוך הרשת של צח דוד, 0:1 לחולון.

עשה את הספתח. אלוני נוגח את הראשון (אלון יהודיוף)
מיד אחרי השער נכנס גוזלן אצל האורחים וגם ליטף כליף נכנס מספר דקות אח"כ, אבל בדקה ה-18 איב חדריה הגיע למצב מצוין מול דוד ושם את הכדור ברשת, 0:2 לחולון.

האורחים החלו ליזום. גוזלן היה קרוב לכיבוש בדקה ה-27 ובדקה ה-43 זה גם נכנס לאחר בעיטה מתוך הרחבה, 1:2 לחולון בהפסקה.

האורחים האמינו שהם יכולים להפתיע במחצית הנשייה, אבל פחות מדקה חלפה ואלוני כבש את השני שלו במשחק ואת השלישי של קבוצתו, 1:3 לחולון. גוזלן עוד יכל לצמק כשפגש את הקורה, אך חיים ברמי (60), אלוני (61) ומאור בריל (65) דאגו לקבוע 1:6 מבטיח לקבוצה של הרצל בוסתנאי.

ברמי כובש את הרביעי של עוצמה (אלון יהודיוף)יפרח (מוסתר) מצמק (אלון יהודיוף)איש המשחק של עוצמה. בן אלוני (אלון יהודיוף)
גוזלן (67) ושמעון יפרח (78) עוד צימקו ל-3:6 אבל המילה האחרונה הייתה שייכת לאיציק דדוש (83) שהגיע לכדור רוחב וחתם את תוצאת הסיום, 3:7 לעוצמה חולון.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הגיע הזמן לא לתת לקבוצות שכונה כאלה להרשם בהתאחדות, ואם כבר נרשמתם לקחת ערבויות שהם לא יעשו צחוק מעצמם, לא יכול להיות מחזור 1 וכבר עושים שכונה עולים עם 9 שחקנים, בכלל זה הכדורגל נראה ככה מצטער מאוד.

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?