הובכה פעם נוספת: 0:1 למגדל העמק על קרית אתא

שחקני קרית אתא (ארנון לוי) שחקני קרית אתא (ארנון לוי)
הקבוצה של תומר אסולין ממשיכה להציג כדורגל רע ואחרי ההפסד לחדרה רשמה מבוכה נוספת אמש (ו׳) מול מגדל העמק שנותרה עם מאזן מושלם. תומר אסולין: ״לא חושש למעמדי. דברים לוקחים זמן״

לגלריית התמונות המלאה לחצו כאן!

״לא לזה פיללנו. מי שלא יודע להתמודד עם לחצים לא צריך להיות בתפקיד הזה ולא במקצוע הזה. אנחנו לא נראים טוב וזו עובדה״ כך אמר מאמן קרית אתא, תומר אסולין, מיד אחרי ההפסד במשחק החוץ 0:1 להפועל מגדל העמק.

אין ספק כי המועדון מהקריות נמצא בסיר לחץ אדיר. מתוך שלושה משחקים, אתא עם 3 נקודות בלבד כשגם אותן השיגו בניצחון טכני על הפועל איכסל. אחרי המבוכה בשבוע שעבר במשחק מול חדרה, קיוותה קרית אתא לתקן מול הכבשה השחורה, שאותה לא הצליחה לנצח כבר תקופה, הפועל מגדל העמק, אך גם זה נגמר עם הפסד במשחק שרובו היה הקרבה.

אפשר לצאת מהמפגש אמש (ו׳) עם מספר תובנות. שחקני קרית אתא יודעים שככה זה לא יוכל להמשך. עושה רושם שמרוב עצים לא רואים יער. הקבוצה של אסולין מלאה בכוכבים נוצצים, מוכשרים שלא יהיה ספק, אך אף אחד מהם לא באמת מביא את היכולות שלו על כר הדשא.

אסולין בהפסקה (ארנון לוי)
המשחק של הקבוצה מהקריות היה מבולגן ומסורבל. מי שנכח באצטדיון במגדל העמק היה יכול להבחין כי שחקני אתא לא הצליחו לחבר מעבר לשתי מסירות. מלבד ניסיון אחד של שחר סימן טוב שגם הוא נעצר על ידי שוערה השני של מגדל העמק שפתח בין הקורות, שלומי אזולאי, לא נרשם אף לא מצב אחד. לא ברור איך קברניטי המועדון יקבלו את הפתיחה הרעה של הקבוצה במחזורים האחרונים.

לקח את ההזדמנות בשתי ידיים. שלומי אזולאי (ארנון לוי)
אין ספק שמגיעה יותר ממילה טובה להפועל מגדל העמק. הקבוצה של רפי בוסקילה הוכיחה פעם נוספת שכסף לא מדבר על המגרש. היכולת של שחקני מגדל העמק לא הייתה בשמיים, אך משחק הקרבה ולחימה של החבורה באדום נתן לה את הניצחון המיוחל, ובצדק, ושם אותה שבוע נוסף בפסגה עם מאזן מושלם.

מהלך המשחק:
במשך 15 דקות מתחילת המשחק ראינו בעיקר משחק מבולבל של שתי הקבוצות. שחקני שתי הקבוצות הרבו לאבד כדורים ולא הצליחו לחבר מעל שתי מסירות. 3 דקות מאוחר יותר רשמנו את ההזדמנות הראשונה, יוחאי כהן שלח בעיטה מ-19 מטרים אלכסונית מהשער, הכדור חמק ליד הקורה.

בדקה ה-42 המשחק קצת התחיל להתעורר לחיים, ומגדל העמק התחילה להכנס למשחק. פעולה אישית נהדרת של יותם כהן הסתיימה במסירה של האחרון לשנהר מורד שבעט בנגיעה, עומרי אלון היה במקום.

יותם כהן (ארנון לוי)
עמוק בתוך תוספת הזמן של המחצית הראשונה ראינו מהלך משחק נהדר של מגדל העמק. הכל התחיל אצל תום בר יוסף שהכניס כדור עומק מדויק לעידן בלסטרה (המצטיין במשחק), המגן הרים בנגיעה כדור בחצי גובה לאביב כהן שהגיע מאחור ומקרוב הפציץ פנימה, 0:1.

רצה להוכיח. אביב כהן (ארנון לוי)
במהלך ההפסקה, תומר אסולין העדיף שלא להכנס לחדר ההלבשה ודקות ארוכות התהלך על כר הדשא כשהוא מתייעץ עם הצוות המקצועי. 5 דקות לסיום ההפסקה נכנס המאמן לחדר ההלבשה כדי להעביר הוראות טקטיות ספציפיות ולא מעבר.

אסולין. התמונה אומרת הכל (ארנון לוי)
בחצי השני החליט אסולין להכניס את שחר בלילטי במקומו של יוחאי כהן. בדקה ה-60 קיבלנו את ההזדמנות העיקרית של אתא. ג׳ררד השאיר בעקב לשחר בלילטי שאיתר את סימן טוב ומסר לו, הקשר הותיק שלח כדור מסובב בנגיעה, אזולאי היה במקום כדי להדוף טוב.

מצטיין המשחק. בלסטרה (ארנון לוי)
אסולין ניסה להכניס כלים התקפיים למערכה בניסיון להשיג את השוויון, אך מנגד בוסקילה ענה בשינויים בהתאם ושמר על התוצאה עד לסיום. בדקות ה-90 קרית אתא התפרקה, קשרה הותיק, שחר סימן טוב, ראה את הכרטיס האדום לאחר דין ודברים בינו לבין השופט. 2 דקות מאוחר יותר ליאור דהן ראה גם הוא את האדום לאחר פגיעה בתום בר יוסף. סיום המשחק אומר את הכל.

הפנים אומרות הכל. שחר סימן טוב (ארנון לוי)
צפו בעידן בלסטרה ותומר אסולין לאחר המשחק (צילום: עדי מלול): 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
למה לא מגיב? הרי אסולין מאמן ״ אירופאי״
(לגדי - תומר אסולין: 13:44 10-10-2015)
2
גמרת את הקאריירה הקצרה שלך בבוגרים בזכות השחצנות , השקרים, העירבובים, הפגיעה בשחקנים ועוד, זה שלמעלה רואה הכל ומסדר הכל ברוכו ברוך שמו גם אם תביא את מסי לא יעזור יש עליך
3
אימפרייה .מקום ראשון
(שמש ממגדל העמק : 11:42 10-10-2015)
שמש מטבריה מיגדל העמק דורסים את הליגה
4
היה אתמול מישחק קשה ...
(שמש ממידל העמק : 11:43 10-10-2015)
אבל הרוח של מיגדל העמק ניצחה בגדול.
5
בומבה חחחחח 55555
(שלום מימיגדל העמק: 12:36 10-10-2015)
6
צחי תיכנס בבקשה
(אוהד שאכפת לו: 13:02 10-10-2015)
לצחי אילוז היקר לפי דעתי אתה צריך לבקש מההנהלה בבקשה לחתום כמאמן בקריית אתא ולהגיד לההנהלה שיקחו את תומר אסולין בימקומך
9
תומר אסולין
(מוטי: 13:27 10-10-2015)
מאמן שחצן שיודע רק להביא שחקנים עם שמות אבל הוא לא יודע לחבר אותם. כסף זה לא הכל בכדורגל ופוזות של מאמן שבא עם מחברת ורשימות לאימונים ומשחקים לא יעשו את הקבוצה טובה יותר.
13
אתה אשם בלבד שחקנים לא מבינים אותך שיגעת אותם אתה חלש בניהול משחק ובטח בטקטיקה לפני ובמהלך משחק, אתה גם מאשים את המגרש חחח לך הביתה
14
תומר אתה לא מאמן,די מספיק עם הקלישאות
(גבאי קרית אתא: 13:42 10-10-2015)
מספיק הבנו שאתה ערבבן גדול ויודע לדבר בתקשורת אבל זה כבר מאוס ומשעמם חפש מקצוע אחר, השחקנים לא אשמים רק אתה האימונים שלך בושה כל אימון אותו הדבר
16
בחייאת תומר מה אתה כותב מחברת? חחח
(שחקן קרית אתא: 13:55 10-10-2015)
איזה מצחיק
17
תומר אסולין כנס
(שחקן קרית אתא: 14:00 10-10-2015)
השחקנים העגלות שהבאת אתה בלבד( ולא ״הבאנו״ כמו שאמרת בראיון) מה אתה מנסה להוריד אחריות מעליך , חכם קטן ושקוף הם הם חעפו אותך מהקבוצה וזה קרוב הם לא אוהבים אותך ואת החנפנות שלך אליהם תאכל את החרא שהבאת
18
20
איפה אתה? שקט נאדה, מה לא אתה הבאת אותו
(לרוני דורה יועץ הסתרים: 14:09 10-10-2015)
21
צחי אילוז יחתיכת ליצן כל פעם שקבוצה מפסידה אתה מגיב את אותה התגובה אף אחד לא יעיז לגעת במאמן חלש כמוך ואתה יודע שעיניין של זמן בקה מעיפים אותך ולא פחות חשוב בן אדם מגעיל איכססססס
23
מתיעצים איתם והם חופרים לך בור
24
רק צחי אילוז מתאים לנו, ומה כואב לך ??
(אוהד , תגובה ל-21: 18:05 10-10-2015)
25
כנסו כולם
(קרייתי: 19:42 10-10-2015)
תומר אסולין הוא לא מי שקובע בקרית אתא.רוני דורה מחתים שחקני ונותן את ההרכבים לפני המשחק.אסולין רק עומד על הקווים,הוא בובה של רוני דורה !!!
26
מאמן ענק
(דני: 20:00 10-10-2015)
מאמן ענק סבלות
27
לאותו ליצן קבוע שמגיע
(גדי : 01:02 11-10-2015)
מעניין למה אתה כה ממומר גם קבוצות גדולות. לא מתחברות אחרי מעניין מאיפה הקינאה שלך כלפיי אסולין שהוא מאמן תותח ועוד תשמע אליו הרבה ולא יעזור לך את רק עושה צוחק מעצמך כולם יודעים מי אתה תחייה ותסבול בשקט
28
קשקשן אלק מאמן אירופאי
29
צניעות
(כרמל יחזקאל: 19:47 11-10-2015)
לחברי ממגדל העמק לשחקנים ולאוהדים. להמשיך בדרך זו להגיע צנועים למשחקים לשחק בתבונה ובאחריות לשחקנים לפרגן אחד לשני ותראו תוצאות יפות גם בהמשך.שזה לא יראה חלילה כאפיזודה חולפת..אז קדימה במלא הקיטור לעבר המשחק הבא. ב ה צ ל ח ה ..

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?