תצוגת תכלית של אשדוד, ערד הובסה 1:7

שחקני אשדוד מודים לקהל (מוטי קדוש) שחקני אשדוד מודים לקהל (מוטי קדוש)
מכבי עירוני אשדוד פתחה את עונת 2015/2016 בניצחון מוחץ 1:7 על מ.כ ערד. כל שבעת השערים הובקעו ע"י שחקנים שונים, כאשר אחד מהם היה עצמי. פתיחה ברגל ימין לצהובים

כמאה אוהדים מאשדוד הטריחו עצמם בבוקר גשום עד לערד הרחוקה במטרה לחזור עם מלוא הנקודות. כזכור, לפני שבועיים שתי הקבוצות נפגשו במסגרת רבע גמר הגביע המחוזי בו אשדוד ניצחה 0:1 משערו של דניאל טולמסוב.

הצהובים הציגו מחצית ראשונה טובה כאשר עלו לשער יתרון מוקדם, אך ערד השוותה 5 דקות מאוחר מכן אחרי פעולה בלתי ספורטיבית עליה נרחיב בהמשך.

מיד בפתיחת המחצית השנייה, נגיעה לא מכוונת של השופט הובילה להשתלטות של משה זימרו שהכניס כדור עומק מדוד לווארקט שכבש. הנגיעה לא הייתה לרוחו של חלוץ ערד, תום בן דיין, שקילל את השופט ובעקבות כך יצא בכרטיס אדום. היתרון המספרי הוביל למחץ בהתקפת אשדוד וריצה של חמישה גולים ב-20 דקות.

מהלך המשחק:
השופט הוציא את המשחק לדרך לעיני 130 צופים עטופים בצעיפי הקבוצה ודגלי ישראל, בעודם שרים את "התקווה".

אוהדי אשדוד (מוטי קדוש)
הפתיחה הייתה שייכת לצהובים, שניסו למצוא את הרשת לראשונה במסגרת הליגה. ערד מתקשה לצאת קדימה ולהגיע למצבים מול שערו של לירן שפיר.

בדקה ה-8, אשדוד עולה ל- ליתרון, היסטוריה בערד. יצחק יברקן הרשית לראשונה עבור עירוני אשדוד והקנה לחבורה בצהוב יתרון. משה שליו עם כדור מחצי המגרש מצא את אריאל טרבלסי שעמד על סף הרחבה, טרבלסי בנגיעה השאיר ליצחק יברקן שהשתלט על הכדור ובעט לפינה הרחוקה, 0:1.

בדקה ה-14, ערד מאזנת. בזמן ששחקן ערד היה שרוע על הדשא, הכדור הגיע למגן הימני של אשדוד אלון זיני שרצה לבעוט החוצה על מנת שיטפלו בשחקן. את תום בן דיין, חלוץ ערד, זה לא עניין והוא חטף לזיני את הכדור ובעט מקרוב פנימה, 1:1.

בדקה ה-51 אשדוד עולה שוב ליתרון. שחקני ההגנה של ערד יצאו להתקפה כשכדור של המגן פגע דווקא בשופט ולא הגיע ליעד, מי שהשתלט על הכדור היה משה זמירו שהכניס כדור לגדיף ווארקט שבעט לפינה הרחוקה. הכדור פגע בקורה ונכנס פנימה. 1:2 לאשדוד.

שחקני אשדוד בדרך לעוד שער (מוטי קדוש)
בדקה ה-52, כרטיס אדום לערד: מיד לאחר הבקעת הגול, שחקני ערד מחו בפני השופט על כך שהוא אשם בגול. מבקיע השער לערד, תום בן דיין, קילל את השופט ואף ירק עליו. השופט לא נותר אדיש והרחיק אותו. לאחר קבלת הכרטיס האדום השליטה עברה בבירור למכבי עירוני אשדוד וכל המשחק נערך בחצי המגרש של ערד.

בדקה ה-69 בעיטה חופשית מ-25 מטרים של חנן פרץ מוצאת את הראש של רועי סבג , האחרון הוריד את הכדור ומשה זמירו בעט פנימה, 1:3.

בדקה ה-80 השחקן-עוזר המאמן שי אבוקסיס שנכנס חמש דקות קודם לכן קיבל כדור באגף ימין, התקרב לכיוון הרחבה ונתן פס רוחב, החלוץ טרבלסי מפספס את הכדור אך מי שהכניס אותו פנימה הוא הבלם אביחי עליו שכבש שער עצמי, 1:4.

בדקה ה-87, אשדוד עלתה ל- 1:5. חנן פרץ הרים כדור לתוך הרחבה, נוצרה עירבוביה ברחבה ואריאל טרבלסי בעט מקרוב וכבש את שערו הראשון בליגה.

עוד מהלך התקפי של אשדוד (מוטי קדוש)
בדקה ה-89 ערד מתפרקת. חנן פרץ המחליף עם כדור חוץ מצד שמאל, טרבלסי השתלט על הכדור ומסר לאביחי שבילי שכבש מקרוב, 1:6 לאשדוד.

בתוספת הזמן, משה שליו הגביה כדור מ-35 מטרים לדניאל אטיאס המחליף, ואטיאס מ-18 מטרים בבעיטת יעף אדירה הרשית לפינה הרחוקה. 1:7 לאשדוד, שער נדיר לאטיאס.


תגובת פיני עייש, מאמן מכבי עירוני אשדוד: "עברנו היום משוכה לא קלה, זה אמנם נשמע קל שהבקענו שבעה שערים אבל אני מכיר את המגרש הזה, הוא לא פשוט והרבה קבוצות יאבדו פה נקודות. אני שמח שהגולים התחלקו בשבעה שחקנים שונים, זה מראה על משחק קבוצתי ופירגון. האווירה בקבוצה טובה מאד, אנחנו גאים בכם קהל האוהדים שלנו ומאד מעריכים את התמיכה שלכם".

שחקני אשדוד בסיום המשחק (מוטי קדוש)
תגובת מאמן מ.כ ערד: "בסך הכל היה משחק טוב, אין ספק שעירוני אשדוד מאומנת היטב. הקבוצה שלנו עדיין לא מחוברת. ניסינו לצופף ולסגור את המשחק ועשינו את זה טוב במחצית בראשונה, אך עם קבלת הכרטיס האדום היתרון המספרי בא לידי ביטוי בצורה משמעותית, היה קשה לכפר על חיסרון של שחקן. אין ספק שעירוני תדבר חזק על עלייה".


מכבי עירוני אשדוד: לירן שפיר, אלון זיני (אביחי שבילי 78'), משה שליו, דניאל טולמסוב (שי אבוקסיס 75'), אריאל טרבלסי, יצחק יברקן (דניאל אטיאס 73'), יוסי קצרמן (חנן פרץ 64'), משה זמירו (ליאור אביסרור 83'), ווארקט גדיף, רועי סבג, גולן עמוס.

מועדון כדורגל ערד: הדר מלכה, אדלו קינדה (רובי אסייג 78'), אפיק ארז'ואן, אביחי עליו, חיים יצחק, שלמה נגש, יוחאי לנקרי (מארק מולצ'יקנוב 15'), רוני סמאי, יהושוע ברנס (גל כהן 48'), אוגוסטו פדרוסו, תום בן דיין.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
משה זימרו בהצלחה אוהבים אותך
(שעריים בנשמה: 08:25 11-10-2015)
2
???
3
קיימת בעיר הזו רק קבוצה אחת
(עירוני: 10:27 11-10-2015)
קיימת בעיר הזו רק קבוצה אחת. עירוני
4
התמונות
(י: 16:01 11-10-2015)
למה התמונות מלפני שבןעיים הם לא מהמשחק האחרון
5
סיכום יפה וכתוב טוב..
(עליבבא: 20:02 11-10-2015)
כיף לראות קבוצות שמתפתחות בהצלחה לעירוני אשדוד...
6
בליגה ג' יש 5 חילופים..
(דג'מבה דג'מבה: 20:04 11-10-2015)
7
לפי התמונות יש שם בקושי 30 אשדודים
(אחד שמכיר: 12:34 12-10-2015)
איפה ה100? גם כולל השחקנים והצוות לא תגיעו למספרים האלה....

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?