הפועל אשדוד פתחה עם שמינייה

פתיחה נהדרת לאשדוד (אריק ג'ורנו) פתיחה נהדרת לאשדוד (אריק ג'ורנו)
קבוצת האוהדים מאשדוד פתחה את העונה ברגל ימין והביסה במחזור הראשון את מועדון ספורט כסייפה. במחזור הבא מצפה לה אליצור יהודה שכבר נוצחה על ידי אשדוד במסגרת גביע המדינה

חגיגה של ממש הייתה ביום שישי במגרש הסינטטי של אשדוד כאשר קבוצת האוהדים החדשה, הפועל 'אדומים' אשדוד, פתחה את העונה ברגל ימין לאחר שהביסה את מועדון ספורט כסייפה בתוצאה 0:8.

פרט לניצחון המרשים, האווירה ביציעים ריגשה לא מעט מתושבי העיר שסיפרו על זכרונות עבר מהפועל אשדוד הגדולה. כ-700 אוהדים הגיעו למגרש וראו את קבוצתם המתחדשת מציגה יכולה גבוהה ועולה בכל הפרמטים על יריבתם מכסייפה. "התרגשתי כאילו נולד לי עוד ילד. ממש הזלתי דמעה היום" אמר אחד מאוהדי הקבוצה.

כבר בדקה הרביעית העלה דוד ביטון את אשדוד ליתרון, ובדקה ה-22 חגג צמד אישי כאשר אשדוד כבר הובילה 0:3. במחצית השנייה אשדוד טרפה את הדשא וכבשה חמישה שערים. בחגיגה האשדודית השתתפו עמוס וזנה, ליאור סיבוני עם צמד שערים וחנן פדידה שנכנס כמחליף ותוך 33 דקות הצליח לכבוש שלושער.
 
בסיום אמרו באשדוד: "היה משחק טקטי טוב. שיחקנו לפי הקצב שכיוונו אליו. השחקנים חדורי מטובציה וממשחק למשחק אנחנו לומדים עוד ועוד נקודות לשיפור, למרות התוצאה המדהימה אנחנו רוצים להשתפר עוד ולהמשיך במומנטום הזה".

במחזור הבא תצא הקבוצה למשחק חוץ מול הפועל אליצור יהודה שכבר נוצחה על ידי אשדוד במסגרת גביע המדינה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?