אלון בוזורגי על סף סיכום בכרמיאל/צפת, יואל צ׳חנוביץ מתאמן

ישתף פעולה עם אביו? אלון בוזורגי (ארנון לוי) ישתף פעולה עם אביו? אלון בוזורגי (ארנון לוי)
נפתח התיאבון? הקבוצה של איציק בוזורגי בדרך לחיזוק משמעותי לחולייה הקדמית. החלוץ, שהוא גם הבן של המאמן, צפוי לחתום בימים הקרובים, כשגם בית שאן נמצאת בתמונה. גם חלוצה של קרית שמונה בעבר צפוי להצטרף

אחרי הניצחון המרשים על מעלות/תרשיחא (0:2) עושה רושם שהתאבון של כרמיאל/צפת נפתח. מאמן הקבוצה, איציק בוזורגי, בדרך לחזק את החלק הקדמי של הקבוצה עם צירופם של שני שחקנים משמעותיים שאחד מהם הוא דווקא מכיר מקרוב.

אלון בוזורגי, בנו של המאמן, קרוב לסיכום במועדון. החלוץ בן ה-25 פתח את העונה שעברה בעירוני טבריה מהליגה הלאומית במהלכה עבר להפועל הרצליה מליגה א׳. העונה האחרונה סומנה ככשלון עבור החלוץ שינסה לחזור לכושר דווקא בקבוצה מליגה א׳.

ראוי לציין כי גם הפועל בית שאן נמצאת בתמונה בכל הנוגע לאלון בוזורגי. בגלל העבודה שהחלוץ לומד בימים אלה, ביקש האחרון מחיים לוי, מאמנה של בית שאן, להחסיר אימון אחד בשבוע. האחרון סרב.

השחקן השני שמתאמן בימים אלה בכרמיאל הוא יואל צ׳חנוביץ. האחרון, ששיחק בעירוני קרית שמונה, הספיק לערוך מספר אימונים עם הפועל עפולה מהליגה הלאומית אך לא מצא את מקומו בסגל. צ׳חנוביץ ינסה להרשים את הצוות המקצועי ובמידה והחוות דעת תהיה חיובית, יוחתם יחד עם בוזורגי.

בתוך כך, בקבוצה מאוד מרוצים אחרי הניצחון בשישי האחרון. המשחק שהוגדר כסוג של דרבי אזורי הסתיים בניצחון ראשון של כרמיאל שהעניק לקבוצה רוח גבית לקראת משחק החוץ הקרוב ביום שישי מול קרית אתא.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לא נכון!
(האלוף: 12:11 12-10-2015)
בוזורגי קרוב לחתימה בבית שאן..
2
איזה חיזוק!!
(בני: 14:00 12-10-2015)
חיזוק משמעותי שיעזור מאוד לקבוצה מכרמיאל!!
3
בשביל שיוכלו לעלות ליגה השנה אלה רק החיזוקים הראשונים; סופסוף יש קבוצה לעליה כל הכבוד לראש העיר
4
קומבינה
(קומבינה: 16:49 12-10-2015)
אבא שלו מאמן בקבוצה בגלל זה הכדורגל נראה כך אמרו אין כסף פתאום יש כסף

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?