רביד גזל חתם באחי נצרת

רביד גזל רביד גזל
פרסום ראשון: חיזוק משמעותי לקבוצתו של ג'ימי טורק. הכדורגלן הבנילאומי לשעבר חתם במועדון. גזל: "יש לנו קבוצה מצוינת ואני משוכנע שאתרום מהניסיון והיכולת שלי"

אחי נצרת שפתחה מצוין את עונת המשחקים בליגה הלאומית שדרגה משמעותית את איכות סגל השחקנים כשהחתימה לעונה הקרובה את רביד גזל.

בתחילת העונה באחי נצרת החליטו לבנות קבוצה צעירה ללא מטרות של עליית ליגה כפי שהיה מקובל במועדון בשנים האחרונות. עד מהרה גיבש המאמן, ג'ימי טורק, סגל שחקנים נמרץ ודינאמי שהורכב רובו משחקני בית.

פתיחת העונה האירה פנים לאחי נצרת שהרשימה עם סדרת ניצחונות נאים. בתחילת השבוע החליט טורק יחד עם ההנהלה לשדרג את הסגל, ולחפש שחקן מנוסה בעל רקורד מרשים שיקרין מנסיונו על השחקנים הצעירים של הקבוצה.

לקבוצה הוצעו שחקנים רבים אבל החלטתו הסופית של טורק הייתה לצרף את רביד גזל שבעברו אף שיחק בנבחרת ישראל. גזל, שגדל במכבי נתניה, שיחק בקבוצות רבות במהלך הקריירה שלו ובין היתר גם במכבי חיפה ובמכבי תל אביב.

גזל: "אני שמח להיות חלק מקבוצה מצוינת ונמרצת. קבוצה של מאמן שיהיה לה הרבה מה לתת לאורך העונה לליגה הלאומית. אני משוכנע שאצליח לתרום לאחי נצרת מנסיוני וכישורי כשחקן".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ממה שאתה שווה או כבר לא שווה איזה נסיון אתה גמור כול משחק פצוע מותח הי. בסדר אם הייתה הולך כמו גבר ולא אוכל כסף לטבריה שיהיה לך בהצלחה למרות הכעס שלנו

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?