אסי גלבוע מחפשת נקמה מול טבריה

שחקני טבריה. רוצים לחזור למסלול הניצחונות (עודד חסין) שחקני טבריה. רוצים לחזור למסלול הניצחונות (עודד חסין)
עירוני טבריה ואסי גלבוע יפגשו במחזור הקרוב בפעם השנייה העונה, במשחק שעבר זה הסתיים בניצחון טברייני במסגרת הגביע אך מאז התחזקו בגלבוע והפעם זו תיהיה סאגה שונה. גורם בטבריה: "כל קבוצה יכולה לנצח אחת את השנייה"

אכזבה גדולה נרשמה במחזור האחרון במשחקה של עירוני טבריה נגד כפר כנא, כאשר הקבוצה ירדה מהדשא בהרגשת פספוס לאחר תוצאת התיקו.

אמנם הציגה טבריה יכולת טובה בחצי הראשון של המשחק והייתה שווה שער, אך במחצית השנייה הפגינה הקבוצה חולשה כללית למעט המנוע של הקבוצה, אמיר אלבס, שלא נתן לשחקני כפר כנא מרחב נשימה.

ביום שישי הקרוב תתארח עירוני טבריה אצל אסי גלבוע אותה היא ניצחה לפני שלושה שבועות 0:2 במסגרת הגביע.
מי שיחסרו לטבריה במשחק הקרוב הם ליאור לינדר שקרע את הרצועה האחורית, ואילן רנקוביץ, שהחל להתאמן לאחר פציעה ארוכה, אך עדיין לא נמצא בכושר משחק.

מנגד, מאז אותו משחק ההפסד בגביע המדינה, בגלבוע התחזקו בשלושה שחקנים כאשר יניב דרעי, אדיר דיין ומאור אושרי חתמו בקבוצה. באסי גלבוע רוצים לתת פייט לעירוני טבריה ולנצח את המשחק, ובכך לנקום את ההפסד האחרון.

מהמועדון הטברייני נמסר: "בסך הכל אנחנו נמצאים במחזור השלישי והליגה עוד בחיתוליה, כל קבוצה יכולה לנצח אחת את השניה ואף קבוצה עדיין לא פתחה יתרון, והכוונה לקבוצות עם התקציבים הגדולים שאמורים לתת את הטון העונה. לא מובן למה צריך לקחת קשה תוצאת תיקו מול קבוצה מצויינת שעוד תעשה צרות להרבה קבוצות במהלך העונה".

בנוסף, התייחסו במועדון על הביקורת מהיציעים: "כל אחד נהיה מאמן ומרשה לעצמו להעביר ביקורת, אני לא מבין את הלחץ שהם מנסים להפעיל, התפקיד שלהם הוא לעודד ולתמוך ולא להעביר ביקורת. יש בטבריה קבוצה חדשה, צעירה וחזקה שמחויבת למאמן ולדרך שלו, נכון שחסר לנו עוד חלוץ אבל אנחנו סומכים על ההנהלה שהיא תעשה את העבודה שלה בשקט כמו שהם עשו עד היום וימצאו את השחקן המתאים".

כמו כן, התייחסו באסי גלבוע למשחק הקרוב: "הולך להיות משחק קשה מאוד מול קבוצה מצויינת אנחנו נבוא לעשות את העבודה שלנו ומקווים לצאת עם שלוש נקודות יקרות".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אסי קבוצה טובה
(שמש ממיגדל העמק : 08:18 15-10-2015)
תנצח ב2 שערים.....מיגדל אימפרייה
3
עירוני טבריה
(שמש הטברייני האורגינל: 08:34 15-10-2015)
אם טבריה תשחק כמו בשני המשחקים האחרונים היא תפסיד חייב להגיע שינוי במשחק ובמיוחד שלומי מראד יכול לתרום יותר פשוט מאוד הוא היה חלש מאוד במשחקים האלה. וגם צריך שינוי בהגנה שסופגת בקלות אז קדימה טבריה להביא נצחון וזה לא קשה עם יכולת משחק
4
5
הלחץ יתחיל בגלבוע
(ירח טברייני האורגינל: 16:38 15-10-2015)
אם טבריה לא תנצח את אסי זה יהיה מה שיגרום לקבוצה להכנס ללחץ להנהלה להבין ששוב היא טעתה למאמן לפחד על משרתו והשחקנים להעכיר את חדר הלבשה. בקיצור, טבריה כנראה היא דוגמא טובה איך לא לבנות קבוצה
6
שתי קבוצות אחת פח ואחת זבל
(ישראל: 17:44 15-10-2015)
7
עדכון
(אילן רנקביץ׳: 00:43 16-10-2015)
השחקן אפילו לא רשום בהתאחדות אז איך הוא יחסר???

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?