תומר אסולין: "מעדיף שכל המשחקים ישוחקו או כלל לא"

אסולין (ארנון לוי) אסולין (ארנון לוי)
קרית אתא עם סגל חסר תנסה לצאת מהמשבר מול מ.ס כרמיאל/צפת. אסולין: "אין לחץ. הקבוצה מתנהלת כמו שצריך". בוזורגי: "טוב שהמשחק מתקיים". על החיסורים אצל המארחת הוסיף המאמן האורח: "מעדיף שהיו מגיעים בהרכב מלא"

לפתיחת עונה כזו לא ציפו בקרית אתא כשהרכיבו את הסגל הנוצץ שלה. לאחר שלושה מחזורים הקבוצה עם יומרות העלייה נמצאת במקום ה-11 עם ניצחון אחד ושני הפסדים. המשחק השבוע קריטי עבור הקבוצה מהקריות במטרה שכדי לעמוד במטרת לעלות ליגה, תהיה חייבת לחזור למסלול הניצחונות.

גם את שתי הקבוצות, כמו את כל המחוז הצפוני, העסיקה סוגיית קיום המשחקים כשבין הצדדים קיימים חילוקי דעות. "אני מעדיף שכל המשחקים ישוחקו או בכלל לא", הסביר מאמין קרית אתא, תומר אסולין. מנגד מאמן מ.ס כרמיאל/צפת סבור שקיום המשחקים הוא הכרחי: "עשו נכון שלא דחו את המשחק שלנו".

קרית אתא תגיע למשחק עם סגל חסר מאוד כשליאור דהן ושחר סימן טוב ייעדרו עקב הרחקה. בנוסף, תאלץ להתמודד עם מכת פציעות כשאורן עידו, יוני טננבאום ואמג'ד נמרי יעדרו ככל הנראה מהמשחק. אסולין אינו מייחס חשיבות מהיעדרויות: "בנינו סגל רחב. כל מי שבחרנו לסגל מצוין ואין תירוצים. כל מי שיהיה על המגרש יצטרך לתת 100 אחוז".

למרות התוצאות, אסולין שכבר מנוסה בהתמודדות עם משברים, רגוע לגבי עתיד הקבוצה: "אין אצלנו לחץ, הלחץ היחיד שיש זה הציפייה מעצמנו להביא את היכולות שלנו. הקבוצה מתנהלת כמו שצריך בכל החזיתות. בסך הכול רצף מדובר ברצף של שני משחקים לא טובים אפילו בסטטיסטיקה וזה לא מראה על מגמה כל שהיא", מרגיע המאמן.

לקראת ההתמודדות עם המשחק הקרוב אסולין נותן הרבה כבוד לכרמיאל/צפת: "הם קבוצה ותיקה בליגה עם שחקנים טובים שבאה במומנטום מצוין לאחר הניצחון שלהם. אבל אנחנו רוצים לנצח".

מנגד, לאחר הניצחון בשבוע שעבר על מעלות/תרשיחא (2:0), האווירה בכרמיאל/צפת בשבוע החולף מצוינת, אך עדיין הקבוצה שתגיע בהרכב מלא, מגיעה דרוכה לקראת המשחק בשישי. "קרית אתא חייה פצועה וצריך להיות מאוד זהירים מולם. אני מקווה שנמשיך להשתפר", אמר מאמן הקבוצה, איציק בוזורגי. המאמן גם התייחס למכת הפציעות של היריבה: "הייתי מעדיף שיגיעו עם סגל מלא כי כשחסרים שחקנים המוטיבציה עולה".

מאמן כרמיאל/צפת. איציק בוזורגי


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לא שווא כלום, חפש כבר את התירוץ למחר כי לאאאא תנצחווווו
2
אסולין המאמן הטוב בליגה
(אחד שמבין: 22:19 15-10-2015)
ברגע שקרית אתא ינצחו נצחון או 2 הכל יתחבר המאמן הטוב בליגה... הנהלה מעולה.... בהצלחה
3
תומר אסולין מאמן ״ אירופאי״ חחחח
(אחד שמבין: 10:10 16-10-2015)
היום אישאללה הולך הביתה
4
תומר אסולין לא יסיים את העונה
(אחד שמבין: 10:14 16-10-2015)
5
מתערער מעמדו של המאמן הליצן
(הנהלת קרית אתא: 11:55 16-10-2015)
6
מגיב 3,4,5 אתה ליצן וקנאי
(ךמגיב 3,4,5: 12:42 16-10-2015)
7
אני שם לב שאתה מחובר יותר מידי לתקשורת הגיע הזמן שתסתום את הפה ותתחיל לעבוד אתה עוד ילד בכדורגל גדולים ממך שותקים ועובדים על אחת כמה וכמה אתה שמאמן בוגרים שנתיים בלבד
8
כנסו
(קרייתי: 14:51 16-10-2015)
מה אתם רוצים מאסולין ?? הוא לא קובע כלום בקבוצה.הוא בובה של רוני דורה !!!
9
למגיב הליצן הקבוע
(גדי: 16:52 16-10-2015)
חבל שלא באמת לראות את אסולין ושאר השחקנים נותנים משחק טוב אתה ליצן שפל .
10
קברניטי המועדון מאוכזבים מהתנהלות המאמן ומרמת המשחק של הקבוצה לא לזאת הם פיללו , על הקנה מאמן בכיר שכבר הסכים לקחת את הקבוצה צפו להתפתחויות

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?