ראובן: "אין סיבה שלא נהיה בצמרת"

ליאור ראובן (לירן דורף) ליאור ראובן (לירן דורף)
לאחר שבקעת הירדן רשמה בשישי האחרון ניצחון שני ברציפות והפעם על בית"ר כפר סבא. בקבוצה מלאים בביטחון. גורם בקבוצה: "מול יפו אמרו שיש לנו מזל. הניצחון על כפר סבא מוכיח שנדבר חזק"

למרות שהניצחון של בקעת הירדן על בית"ר כפר סבא (0:2) ייזכר יותר בעקבות הצד המפסיד, שם התפטר המאמן, עופר בכר, היה גם צד שמח במשחק. העולה החדשה רושמת ניצחון שני ברציפות ושומרת על מומנטום חיובי.

מגן הקבוצה, ליאור ראובן, התייחס לתחושות שלאחר הניצחון: "יש כאן קבוצה מצוינת ומחוברת. סבלנו קצת מחוסר מזל במשחקים הראשונים אבל הניצחון על יפו נתן לנו הרבה ביטחון. יש כאן תנאים מעולים ואין שום סיבה שלא נהיה בצמרת".
גורם במועדון התייחס גם הוא לאווירה במועדון: "כולם אמרו שמול יפו היה לנו מזל אז הניצחון על כפר סבא יוכיח להרבה אנשים שיש כאן קבוצה טובה ואיכותית שתדבר חזק בליגה" אמרו במועדון. במחזור הבא תצא הבקעה למשחק חוץ מול הפועל מורשה ועל הנייר גם כאן צריכה הקבוצה של רון מרכוס להשיג את שלושת הנקודות.

המשחק שהתקיים במושב תומר, התאפיין בשליטה של המקומיים מול בית"ר כפר סבא שהמשיכה במומנטום השלילי. פתיחת המשחק הייתה שייכת לבקעת הירדן שכבר בדקה השישית, עידן גמליאל, קבע 0:1. שער ראשון העונה לרכש מהפועל הוד השרון. בקעת הירדן המשיכה ללחוץ כשבדקה ה-37, ארז שמואלי, השחקן החם של הקבוצה שבשבוע שעבר כבש צמד מול יפו, קבע 0:2.

ואם זה לא הספיק, בדקה ה-41, הצהובים נשארו בעשרה שחקנים כשלב כהן הורחק. בסיום המחצית הראשונה 2:0 לבקעת הירדן שיוצאת להפסקה עם הרבה אופטימיות, בכפר סבא המומנטום השלילי נמשך.

המחצית השנייה התאפיינה בהרבה עצבים מצד החניכים של עופר בכר כשבדקה ה-63 נשארו האורחים בתשעה שחקנים לאחר הרחקתו של קובי כהן. היתרון של המקומיים נשמר עד לשריקת הסיום שקבעה ניצחון נוסף לבקעת הירדן, כדור השלג הכפר סבאי נמשך.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ובשחקנים?שהם כל הזמן עסוקים בלדבר ולבלבל את המוח.עוד לא התחילה העונה ואפשר לחשוב את מי ניצחתם
2
חשבנו ביפו ננצח את ביקעת הירדן בקלות עשו לנו בצפר מחצית שניה נתנו כדורגל מהסרטים מזל ניגמר רק 2-1 חצי קבוצה אני מביא ליפו עכשו אם מישו ינצח את נס ציונה ושערים זה רק הביקעה
3
מציע לכם להרגע עם הצהרות
(מחנה יהודה אימפריה: 14:39 19-10-2015)
ליגה א זה לא ליגה ב ברוכים הבאים
4
מסכים עם קודמיי אבל..
(רק מחנה: 14:16 20-10-2015)
אין ספק שמגיע שאפו לקבוצה. העונה עלו, הביאו שחקנים צעירים מבטיחים ונתנו להם את הבמה(!!) בשילוב עם שחקנים וותיקים שמכירים את הליגה. בהצלחה ואני מקווה למען הכדורגל הישראלי שהבקעה לכל הפחות תתקע יתד בליגה א'. גילוי נאות: אין לי שמץ של מושג איפה זה
5
הבקעה נמצאת בצומת הסמרטוטים
(המסביר הלאומי: 23:50 20-10-2015)
מתחילים, על כביש חמש לכיוון אריאל, על הדרך עוצרים בצומת "חרטה", בדרך מגיעים לכביש " מאמן דו פרצופי" חולפים על ישוב "מעלה שקרן" מגיעים לצומת הסמרטוטים ואז למושב שקורן מרוב שקרים...!!!!

סקר דאבל פס

משבר הקורונה כאן אבל לאן הכדורגל שלנו הולך?