בזכות מכלוף: 0:0 בין הכח לכפר קאסם

מצטיין המשחק. מכלוף (וואלה) מצטיין המשחק. מכלוף (וואלה)
במשחק שהיה אמור להיות אחד המרכזיים במחזור ה-4 נפרדו שתי הקבוצות בתיקו מאופס. יכולת אדירה של שוער הכח מנעה הפסד. סירוטקין: "כיף לדעת שאתה בונה קבוצה ומתנהל בהתאם ליכולות שלה"

בזמן שבליגה א' צפון ובליגה ב' התבטלו משחקים בשל המצב הביטחוני, 400 האוהדים שהגיעו לוינטר הוכיחו שגם בימים כאלה אפשר לקיים משחקים ולהשאיר את ההתמקדות בספורט בלבד' ובכך הוכיחו שההחלטה לקיים את המשחק הייתה מוצדקת.

אמנם האבטחה במשחק הייתה מוגברת וכללה חמישה שוטרים ו-15 מאבטחים ובין שני הקהלים הייתה הפרדה מוחלטת כאשר יציע הכבוד היה סגור ליושבים.

על המגרש המשחק לא התעלה לרמה גבוהה ותוצאת הסיום 0:0 שיקפה את המשחק. כפר קאסם לא סיפקה את המשחק רב המצבים כפי שעשתה בשלושת המשחקים האחרונים אך עדיין הצליחה לתקוף את שערו של מכלוף. נראה כי מאמן הכח, צחי טיאר, הכין את השחקנים לסגור את כפר קאסם בצורה טובה, אך גם מהסגולים הצפייה היא למשחק יותר יצירתי בחלק ההתקפי .

שחקני הכח וכפר קאסם (סיון גולדנברג)
המחצית הראשונה דווקא התחילה בסערה שהמצב הראשון במשחק הגיע כבר בדקה השנייה, מאור עשור קיבל כדור ובעט מ-16 מטרים מהפינה השמאלית הכדור פגע בקורה הימנית, דוד גרבש נגח חלש היישר לידיים של אסף רז.

בדקה ה-31 סאמח מרעב הכניס כדור מדוויק לרחבה אלעד כהן מגיע חמישה מטרים מהשער אך לא מצליח להשתלט על הכדור שפוגע לו בחלק החיצוני של הרגל ויוצא החוצה. הכח ניצלת משער בטוח.

מחצית ראשונה חסרת אירועים כאשר מה שייזכר ממנה אירע בדקה ה-35 קפטן הכח, אוראל יוסף, תיקל את מוחמד בדיר שנשכב על הדשא ולא נשאר חייב והחזיר ליוסף עם מכה בפנים, השופט מבחינתו בחר להתעלם למרות שאת אנקות הכאב של יוסף היה ניתן לשמוע עד היציע. השניים סגרו את האירוע בלחיצת יד. המחצית הראשונה נחתמה בתיקו מאופס.

בזכות יכולת טובה של שוער הקבוצה נמנע הפסד. שחקני הכח (סיון גולדנברג)
המחצית השנייה כמו הראשונה הייתה חסרת מצבים כאשר רוב המשחק התנהל במרכז הרחבה ושני הצדדים התקשו להגיע למצבים מול השער. בדקה ה-60 הגיע ניסיון ראשון של כפר קאסם, עלי טהה הוציא כדור רוחב לאלעד כהן שמסר למרכז, רוביל סרסור ניסה לבעוט אך דניאל מכלוף היה עירני והציל את הכח מעוד שער. בדקה ה-78 גיא אבן מסר כדור לאלעד כהן ששוב ניסה הפעם מ-30 מטרים הכדור הלך החוצה.

המצב הטוב ביותר במשחק הגיע בדקה ה-85 מוחמד בדיר הרים קרן היישר לראש של אמיר בדיר שנכנס כמה דקות לפני כן, בדיר נגח למשקוף, הכדור ירד לדשא מילימטרים מקו השער ודניאל מכלוף, המצטיין במשחק, עם הצלה נוספת העניק נקודה חשובה להכח. 0:0 בסיום.

מצטיין המשחק, שוער הכח דניאל מכלוף, אמר: "התוצאה מבחינתי היא תוצאה טובה. מבחינתי לא לספוג זה דבר טוב, לא השכלנו להבקיע היום. אנחנו קבוצה מצוינת שאנחנו נתחבר אנחנו נהיה קטלניים המצבים היחידים שהם הגיעו אליהם הם מצבים נייחים ולא מהתקפות מסודרות עמדנו מצוין ואני גאה בקבוצה שלי".

מכלוף הוסיף: "אני לא חושב שהגענו להתגונן באנו לנצח כפי שאנחנו מגיעים לכל משחק זה שאנחנו עושים הגנה טוב זה לא אומר שאנחנו לא רוצים לנצח שיחקנו מול קבוצה מצוינת ואם היינו מצליחים לנצל את המצבים שלנו יותר טוב היינו מנצחים את המשחק. אנחנו במחזור רביעי ועשינו שלושה תוצאות תיקו וניצחון זה שאנחנו לא מפסידים זה חשוב ומראה על יציבות זה מראה על אופי , הקבוצה בונה אופי ושנתחבר גם ננצח".

מאמן כפר קאסם, חיים סירוטקין, אמר: "כיף לדעת שאתה בונה קבוצה ומתנהל בהתאם ליכולות שלה ולא מתייחס ליריבה ואז אתה מגיע למשחק מול קבוצה שירדה מהליגה הלאומית, שיש לה מטרות מוצהרות ללכת עד הסוף ואנחנו מתעסקים באיך הם הכינו את עצמם לסגור את כפר קאסם אני חושב שזה בונוס ענק שלנו שלוקחים אותנו בחשבון ומתכוננים אלינו לא כאל עוד משחק, אנחנו לא מתייחסים לזה אנחנו מתעסקים רק בעצמנו רוצים להצליח בדרך שלנו וכל קבוצה שתרצה לעשות משהו נגדנו תצטרך להתכונן בצורה טובה".

סירוטקין הוסיף: "אם הכדור היה נכנס בסופו של דבר היה חסר את הגרוש ללירה, הכל היה נראה אחרת כדורגל זה דבר דינמי ומשתנה, אני מאמין שלמשחק מול שעריים בשבוע הבא נבוא אריות כי במשחק הזה אין לנו מה להפסיד, אנחנו הולכים לשחק דוד נגד גוליית, אז אם דוד ניצח את גוליית אני חושב שכפר קאסם תנצח את שעריים".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לא צריך כותרות
(שחר: 10:51 19-10-2015)
בלי הרבה כותרות ק.קאסם הולכת לקחת את משחק העונה הראשון.גם אם היא תוציא תיקו או חלילה תפסיד זה לא יהיה נורא כי הליגה ארוכה ויש תמיד אפשרות לתקן.עצה לחיים:לא להגרר לפרובוקציות.שעריים ישחקו על פרובוקציות....בדיוק כמו קרית גת . בהצלחה לק.קאסם ולסרוטקין.

סקר דאבל פס

משבר הקורונה כאן אבל לאן הכדורגל שלנו הולך?