אבי נסימי- מלך הכדורגל הגרמני

זה האיש. נסימי זה האיש. נסימי
במהלך הימים האחרונים אנו מבלים שעות רבות במועדונים הבכירים בבונדסליגה . במהלך המסע נחשפנו לעצמתו של הישראלי, אבי נסימי, בכדורגל הגרמני

ידוע שגרמניה היא אחת המדינות מהמובילות באירופה והכדורגל הגרמני הינו כדורגל אטרקטיבי במיוחד, משובח ומקצועי, ולנו החברים מארץ הקודש יש בהחלט נגיעה ואף נגיעה משמעותית.

מזה ימים אנחנו מסיירים במתקני האימונים במגרשים ובמשחקים של הבונדיסליגה, אנחנו הכוונה רז זהבי, איציק בן תורה וקברינטי הפועל חדרה, הבעלים אורן גולן והמנכ"ל איציק טפירו.

גולת הכותרת שייכת לדמות המרכזית שרוחו מרחפת מעל פני המסע ושמו נישא ושגור בפי כל בעל תפקיד בכיר בכדורגל הגרמני, קוראים לו אבי נסימי.

אתם מכירים אותו כיו״ר חוג האוהדים של דורטמונד בישראל וכבעל קשרים ענפים בכדורגל הגרמני, עבורנו כמי שחווים מזה כשבוע את מסע הנפלא אל תוך רזי הכדורגל הגרמני אבי נסימי הוא המלך הבלתי המעורער של הכדורגל הגרמני.

כדורגל גרמני משובח
בכל מגרש אימונים, בכל אצטדיון ובכל רגע נתון השם של אבי נסימי פתח לנו דלתות, לסיורים במתקנים ולפגישות עם בכירי המועדונים, ללמידה מקרוב על התפתחות המנהלתית והמקצועית של הכדורגל גרמני, וכן, ויש לכם גם ד"ש מלותר מתיאוס האגדי שנתקלנו בו בפרנקפוט וסיפרנו לו שאנחנו מישראל. אגב, שאלתו הראשונה הייתה מה קורה במכבי נתניה? סיפרנו לו שמעמדו של שלומי דורה מעורער ונשמח אם הוא יחזור.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מפרגן לחדרתים הנחמדים
(משה נסימי..אח של: 03:07 19-10-2015)
שמח לראות הכתבה החמודה וכאחד שקיבל מאבי ביקור דומה בבונדסליגה יודע שאתם עושים חיים ומגיע לכם,בקשה קטנה לי אליכם,תארגנו לי חולצה של...הפועל חדרה קבוצתי האהובה מאז ומתמיד!!
2
באמת מלך הכדורגל הגרמני
(שלומי: 11:50 19-10-2015)
אחד האנשים הגדולים שיש בעל קשרים יוצאי דופן מלך בגרמניה
3
נסימי
(קובי: 18:11 22-10-2015)
אבי נסימי איש מפתח בבונדסליג יישר כוח

סקר דאבל פס

מי תפגוש את הנציגה מהלאומית?